Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 100.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -23 -1 -0 -4 -13 -78 937 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -21 000
Brevik Juli 1 Plass 99 937
6 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Biri Travbane 3 29/9 - 05 / 4 2100 29,3a 367
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Biri Travbane 5 15/9 - 05 / 3 1609 27,3a 256
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 06/9 - 05 / 6 1640 29,0 188
Kristian Bjørnerød (T) Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Åmål 1 27/8 - 09 / 3 2080 30,7 104
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm G. Antonsen Kala Landbane 0 19/8 - 04 / 6 1920 31,4 g 292
2 2017: -14 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -11 -2 -2 -1 -4 -62 000
Kopi 2 Plass 97 000
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld L. Kolle Bjerke Travbane 2 14/8 - 03 / 2 2100 28,3a 277
e. Stri v. Rappfot L. Kolle Biri Travbane 0 23/7 - 07 / 9 2120 30,3 g 103
Sille Antonsen /Gran L. Kolle Biri Travbane 7 14/7 - 05 / 15 2640 30,9 g 330
Magnus Teien Gundersen (S) Morten Antonsen (T) L. Kolle Momarken Travbane 0 13/6 - 05 / 5 2160 31,6 g 204
marineblå m/hvit og rød søm + reklame L. Kolle Biri Travbane - 02/6 - 05 / 3 2600 dg 181
3 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -18 000 2016: -13 -1 -2 -1 -2 -39 000
Vik Jet 3 Plass 78 000
8 år SVART V v.Nordli Svarten J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 17/9 - 03 / 11 2140 29,7a 170
e. Vik Jill v. Spikeld J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 03 / 6 2540 31,6 47
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn J. Gaustad Bjerke Travbane 2 26/7 - 02 / 7 2140 30,7 206
Jan Rune Gaustad (T) Gunn Tove S. Buaas J. Sørmo Leangen Travbane 0 03/10 - 06 / 5 2140 32,2 55
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Sørmo Leangen Travbane 4 12/9 - 04 / 7 2160 30,2 35
4 2017: -15 -12 -3 -0 -0 -196 000 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
El Viktor 1 Plass 198 000
5 år SVART H v.Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/10 - 02 / 7 2160 28,8 15
e. Eldingstjerna v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 17/9 - 01 / 12 2140 27,8a 13
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 11/9 - 04 / 12 1609 25,2a 19
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Drammen Travbane 1 21/8 - 08 / 9 2520 29,4 16
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 01/8 - 05 / 3 2060 28,5 14
5 2017: -18 -1 -4 -2 -6 -78 000 2016: -13 -2 -3 -0 -5 -55 000
Frier Birk 2 Plass 133 000
5 år BRUN V v.Lome Elden J. Undem Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 4 2160 30,5 g 585
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 30/9 - 08 / 2 2100 27,9 g 315
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 12/9 - 05 / 13 2140 29,5 198
Anette Frønes (A) Lene Gravklev Wiik J. Undem Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 08 / 6 2100 29,5ag 390
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Undem Drammen Travbane 0 21/8 - 08 / 8 2520 31,2 g 141
6 2017: -15 -0 -0 -2 -7 -33 000 2016: -10 -1 -1 -1 -4 -51 000
Stjerne Ball 3 Plass 190 500
7 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 6 2100 28,8a 222
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 0 20/9 - 04 / 2 2100 29,0ag 463
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Jarlsberg Travbane 6 26/6 - 02 / 14 2120 29,4 109
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Drammen Travbane 8 19/6 - 04 / 8 2100 30,0 g 60
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 0 30/5 - 04 / 1 2140 29,4ag 178
7 2017: -34 -3 -3 -2 -14 -125 500 2016: -19 -1 -1 -3 -4 -49 500
Bjøre Lydia 4 Plass 204 500
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bjerke Travbane 3 07/10 - 02 / 13 2180 27,9 190
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Biri Travbane 4 29/9 - 03 / 6 2120 29,3 189
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Sørlandets Travpark 1 17/9 - 01 / 7 2140 27,8a 741
Per Arvesen (A) O. Sagholen Bjerke Travbane 7 06/9 - 08 / 14 2160 29,3 320
rød m/grønn vinkel O. Sagholen Bjerke Travbane 6 23/8 - 05 / 6 2140 28,9 60
8 2017: -13 -2 -5 -1 -3 -117 000 2016: -3 -1 -2 -0 -0 -30 000
Rolf Martin 5 Plass 182 000
7 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 7 2120 27,2 g 130
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Klosterskogen Travbane 3 10/8 - 04 / 3 2100 28,0a 20
Team Løve M. Løve Bjerke Travbane 2 26/7 - 04 / 4 2600 27,9a 47
Mari Løve (A) Lars Martin Løve M. Løve Bjerke Travbane 1 17/7 - 03 / 4 2100 27,4a 17
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Bjerke Travbane 2 31/5 - 07 / 11 2100 26,7a 79
9 2017: -15 -0 -1 -0 -5 -24 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 1 Plass 288 359
9 år BORKET V v.Lome Elden K. Ødegaard Momarken Travbane 5 19/9 - 01 / 8 2140 28,3a 154
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 8 2160 28,1 g 492
Per Erik Rørvik /Årnes K. Ødegaard Romme 0 28/8 - 05 / 6 2640 29,5ag 77
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Romme 2 08/8 - 05 / 7 2140 27,9ag 126
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 06 / 7 2100 28,3 293