<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:30 V75-2
V5-4
OAKS REVANSJE
OAKS REVANSJE
Kaldblods 1640 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 1 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane 4 10/9 - 03 / 5 2100 27,7a 110
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 28/8 - 14 / 1 2100 29,6a 23
Team Tekno Lotta G. Flåten Drammen Travbane 3 12/8 - 06 / 7 1700 25,9a 23
Geir Flåten (T) G. Flåten Bollnäs 0 04/7 - 09 / 8 1640 24,8a 203
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 1 01/7 - 08 / 4 2100 26,9a 18
2 2018: -11 -0 -1 -0 -5 -28 500 2017: -15 -0 -5 -2 -5 -316 511
Aine G.L. 2 Plass 543 102
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Färjestad 0 23/9 - 03 / 12 2180 25,6 g 284
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 10/9 - 03 / 4 2100 27,6a 221
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/8 - 15 / 7 2100 28,6a 104
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Östersund 0 26/7 - 04 / 4 2140 27,6a 291
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Östersund 2 16/7 - 08 / 4 2140 31,3a 37
3 2018: -17 -0 -1 -2 -4 -33 000 2017: -15 -0 -2 -0 -3 -209 000
Vertigo Prinsesso 3 Plass 303 500
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin H. Steine Bergen Travpark 0 28/9 - 02 / 7 2100 28,3a 115
e. Rei Spika v. Spikeld H. Steine Bjerke Travbane 2 10/9 - 03 / 7 2100 27,3a 1383
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bjerke Travbane 4 28/8 - 13 / 7 2100 29,3a 602
Håkon B. Steine (A) H. Steine Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 5 1700 28,3a 656
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 3 1609 28,0a 124
4 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 4 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Drammen Travbane 5 09/10 - 04 / 5 2500 31,2 241
e. Mille v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 4 1609 29,1ag 319
Rune Wilberg-Trine Wilberg K. Johansen Momarken Travbane 5 28/9 - 01 / 2 1640 28,5ag 119
Cato Antonsen (T) Rune Wilberg K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 12 2160 30,1 460
Blå m/gul hestesko & tre ermringer K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/8 - 14 / 5 2100 31,5a 544
5 2017: -11 -1 -1 -0 -2 -53 798 2016: -10 -0 -3 -1 -2 -58 600
Kaksi Can* (S) 5 Plass 112 398
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) O. Andersson Romme 0 19/8 - 02 / 10 2140 35,7a 124
e. Hedda G. v. Lome Elden O. Kylin-Blom Östersund 0 26/7 - 04 / 7 2140 28,3a 900
Sverige K. Åkerlund Östersund 5 16/7 - 10 / 4 2140 31,5ag 787
Ole Johan Østre (T) Lovisa Canneryd (A) O. Kylin-Blom Bollnäs 0 03/7 - 07 / 2 2160 31,4 478
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame U. Ohlsson Romme 6 16/6 - 10 / 9 2140 28,8a 92
6 2017: -8 -3 -0 -1 -0 -175 028 2016: -11 -2 -0 -1 -4 -139 625
Rus Can* (S) 6 Plass 314 653
4 år SVARTBRUN HP v.Klack Jo* (S) O. Kylin-Blom Gävle 0 07/9 - 10 / 4 2160 31,3 g 47
e. Runa Pak* (S) v. Elding U. Eriksson Östersund - 26/7 - 04 / 2 2140 dg ag 70
Sverige U. Eriksson Östersund 1 16/7 - 08 / 5 2140 30,7a 54
Vidar Hop (T) Lovisa Canneryd (A) T. Jansson Bollnäs 3 03/7 - 07 / 5 2180 26,4 35
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Jansson Romme 1 02/6 - 10 / 7 2160 28,1 29
7 2018: -17 -7 -2 -4 -0 -658 731 2017: -21 -8 -3 -1 -6 -989 066
Brenne Blissi 7 Plass 1 776 498
5 år BRUN HP v.Lome Elden E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 10 2120 25,8 211
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Färjestad 7 23/9 - 03 / 15 2200 24,3 51
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/9 - 03 / 2 2100 27,9ag 20
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 28/8 - 15 / 5 2100 28,1a 12
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 12/8 - 06 / 9 1700 24,9a 28
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 8 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane 1 06/10 - 03 / 4 2620 31,8 260
e. Komnes Bella v. Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/9 - 02 / 1 2140 32,0 368
Stig Fossen /Aurskog L. Kolle Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 11 2160 34,7 308
Hans Chr. Holm (T) Stig Ingar Fossen (B) K. Malmin Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 11 2120 34,5 g 332
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 17/8 - 04 / 13 2120 33,0 281
9 2018: -28 -0 -1 -1 -11 -102 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 9 Plass 268 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/10 - 01 / 3 1609 27,3a 160
e. Jilly v. Spikeld A. Stensen Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 7 2100 30,8a 176
Trine Wilberg-Rune Wilberg V. Hop Färjestad 0 23/9 - 03 / 4 2140 26,7 680
Eirik Høitomt (T) Rune Wilberg M. Gundersen Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 4 1609 28,5a 109
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 12 10/9 - 03 / 10 2100 33,1a 959
10 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 10 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 6 10/9 - 03 / 9 2100 28,0a 38
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 28/8 - 13 / 10 2100 28,3a 14
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Drammen Travbane 1 12/8 - 06 / 4 1700 24,9a 39
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Drammen Travbane 4 01/7 - 08 / 1 2100 27,8a 71
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Biri Travbane 2 05/11 - 06 / 2 2100 29,1a 51
11 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -51 085 2017: -11 -2 -3 -3 -2 -696 783
Uggla i Mossen* (S) 11 Plass 1 721 373
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Färjestad - 23/9 - 03 / 14 2200 dg g 47
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 10/9 - 03 / 3 2100 27,0a 37
Sverige Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 28/8 - 14 / 6 2100 29,5a 19
Gunnar Austevoll (T) Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Östersund 3 26/7 - 04 / 5 2140 27,1a 28
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Ø. Kihlstrøm Östersund 3 16/7 - 08 / 7 2140 31,6ag 17