<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:22 V75-4
V4-1
NORSK TRAV OAKS
NORSK TRAV OAKS - (ROSA NUMMERSKILT BENYTTES I DETTE LØP)
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000-(10.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -3 -4 -0 -3 -559 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 1 Plass 631 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Momarken Travbane 2 01/10 - 08 / 5 2140 31,0a 39
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 22/9 - 07 / 5 2100 29,3a 24
Stall Ness Tjo T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 12/9 - 03 / 2 2100 32,2 g 51
Tom Erik Solberg (T) John Ragnvald Ness S. Wassberg Bjerke Travbane 0 29/8 - 02 / 7 2100 30,9a 36
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane P 01/6 - 21 / 5 2120 34,9 P
2 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 2 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Momarken Travbane 1 01/10 - 08 / 7 2140 30,7ag 13
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Bjerke Travbane 1 10/9 - 01 / 2 2100 27,5a 17
John I. Naustvik /Røyksund F. Hamre Bjerke Travbane 1 29/8 - 01 / 3 2100 29,8a 16
Frode Hamre (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 3 22/7 - 03 / 5 2140 27,9 49
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 03 / 10 2120 30,4 g 233
3 2018: -8 -0 -0 -4 -3 -185 262 2017: -9 -3 -2 -2 -2 -272 500
Haugestad Alma 3 Plass 457 762
4 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Momarken Travbane 1 01/10 - 07 / 5 2140 31,3a 36
e. Mille v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 2 10/9 - 01 / 6 2100 28,1ag 172
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene E. Høitomt Bjerke Travbane 3 29/8 - 03 / 6 2100 30,1a 44
Vidar Hop (T) Vaidas Rimsa V. Hop Bjerke Travbane 1 09/8 - 02 / 7 2100 29,9a 73
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 3 19/7 - 01 / 1 2140 31,9 g 30
4 2018: -10 -0 -4 -0 -5 -181 655 2017: -11 -0 -3 -0 -5 -204 000
Skeie Stjerna 4 Plass 385 655
4 år BRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Momarken Travbane 2 01/10 - 07 / 3 2140 31,5a 263
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 7 10/9 - 01 / 11 2100 29,5a 1288
Annett S. Gulbrandsen /Askim L. Kolle Bjerke Travbane 4 29/8 - 02 / 2 2100 30,7a 88
Per Oleg Midtfjeld (T) Annett S. Gulbrandsen L. Kolle Bjerke Travbane 4 09/8 - 02 / 4 2100 30,6a 125
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Sørlandets Travpark 0 22/7 - 03 / 3 2140 29,2 539
5 2018: -15 -0 -4 -1 -5 -71 000 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -37 500
Grude Elle 5 Plass 108 500
4 år MØRKBR HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Momarken Travbane 3 01/10 - 08 / 4 2140 32,3a 474
e. Grude Jenta v. H.G. Balder K. Djøseland Forus Travbane 5 01/8 - 07 / 4 2060 35,0 g 43
Svenn Olaf Smådahl /Fyllingsdalen K. Djøseland Forus Travbane 2 18/7 - 08 / 5 2060 32,4 53
Magnus Teien Gundersen (S) Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Forus Travbane 3 27/6 - 10 / 7 2060 32,1 56
marineblå m/hvit og rød søm + reklame S. Wassberg Forus Travbane 4 04/6 - 01 / 8 2040 35,7 249
6 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -66 000 2017: -9 -3 -1 -1 -4 -117 000
Bjørnemyr Tara 6 Plass 183 000
4 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Momarken Travbane 5 01/10 - 07 / 9 2140 32,2a 125
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Bjerke Travbane 6 10/9 - 01 / 4 2100 28,7a 258
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Bjerke Travbane 2 29/8 - 03 / 7 2100 30,0a 75
Johan Kringeland Eriksen (T) Anne Marie Horrisland J. Eriksen Bjerke Travbane 3 09/8 - 02 / 1 2100 30,2a 47
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 21/7 - 09 / 6 2140 31,6ag 103
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -1 -2 -1 -48 054
Alonso Borka 7 Plass 48 054
4 år BORKET HP v.Bork Odin C. Antonsen Momarken Travbane 5 01/10 - 08 / 2 2140 32,7a 214
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 07 / 4 2100 29,8a 72
Cato Antonsen /Mysen G. Antonsen Bjerke Travbane - 29/8 - 03 / 5 2100 dg a 361
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/8 - 02 / 6 2100 32,8ag 498
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Drammen Travbane 0 27/7 - 03 / 3 2100 34,5ag 26
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -2 -0 -4 -87 000
Lille Olga 8 Plass 87 000
4 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 0 01/10 - 08 / 6 2140 33,0ag 113
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 01 / 1 2100 32,0a 73
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/8 - 02 / 4 2100 30,3a 37
Eirik Høitomt (T) Morten M. Ottersen (T) O. Østre Drammen Travbane 2 12/8 - 01 / 9 2120 30,7 24
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/8 - 01 / 2 2140 31,2 44
9 2018: -15 -2 -0 -0 -6 -57 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 9 Plass 123 500
4 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 01/10 - 07 / 2 2140 31,8a 254
e. Lille Kristine v. Moe Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 10/9 - 01 / 12 2100 dg a 1256
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 29/8 - 03 / 2 2100 30,8a 147
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 20/8 - 08 / 1 2140 31,1 45
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 09 / 5 2100 39,0 g 26
10 2018: -11 -1 -2 -1 -4 -85 000 2017: -10 -3 -1 -1 -4 -244 000
Lykkje May 10 Plass 329 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Momarken Travbane 4 01/10 - 07 / 6 2140 32,0a 21
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Bjerke Travbane 4 10/9 - 01 / 9 2100 28,2ag 40
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Bjerke Travbane 1 29/8 - 03 / 8 2100 29,9a 15
Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 03 / 4 2140 27,8 53
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 03 / 9 2120 31,0 g 88
11 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -80 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Vira 11 Plass 80 067
3 år HUSKBRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Momarken Travbane 4 01/10 - 08 / 9 2140 32,6ag 333
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk U. Ohlsson Romme 8 08/9 - 10 / 8 2180 32,6 151
May Iren Storseth-Arnstein Syrstad Mo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/8 - 03 / 3 2100 31,8a 375
Gunnar Austevoll (T) May Iren Storseth E. Kristiansen Orkdal Tråvpark 1 20/8 - 01 / 7 2120 36,0 29
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 7 28/7 - 01 / 10 2120 35,4 114
12 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 12 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 6 01/10 - 07 / 10 2140 32,2a 552
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Bjerke Travbane 5 29/8 - 01 / 10 2100 31,0a 582
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Årjäng 2 20/8 - 02 / 1 2140 33,5 23
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 8 09/8 - 02 / 2 2100 31,7ag 266
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 3 26/7 - 09 / 9 2140 33,2 44