<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
MAX 500 POENG - DATOLØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 250.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -10 -1 -1 -2 -1 -46 491 2017: -21 -4 -3 -0 -5 -134 000
Ultimo Tango (S) 1 Plass 340 422
7 år BRUN V v.Pine Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/10 - 04 / 11 2100 14,9a 113
e. Super Ballet (S) v. Supergill* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 28/8 - 04 / 2 2100 15,0a 68
Rolf Høyland /Røkland Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 21/8 - 04 / 7 2100 dg a 58
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T) D. Karlsson Bjerke Travbane 2 09/8 - 03 / 10 2100 15,8a 43
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/7 - 07 / 1 2600 16,5a 76
2 2018: -6 -0 -0 -3 -2 -28 500 2017: -7 -0 -2 -1 -2 -29 000
Andre Rev' Point 2 Plass 217 500
8 år BRUN V v.Revenue* (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 22/6 - 01 / 2 1700 14,5a 364
e. Andrea Swiss (S) v. Super Arnie* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 06 / 6 1700 16,9a 138
Susanne Høgstad /Notodden H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 07/10 - 02 / 4 2100 17,1a 245
Knut Robin Dalsbotten (A) Susanne Høgstad M. Gundersen Bjerke Travbane 3 29/9 - 05 / 5 1609 15,1a 49
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek A. Frønes Bjerke Travbane 8 16/9 - 04 / 7 1609 15,0a 44
3 2018: -9 -1 -2 -2 -2 -82 491 2017: -16 -2 -2 -1 -3 -98 000
Jacobine Y. 3 Plass 324 491
6 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane - 01/10 - 05 / 1 1640 dg a 140
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 04/9 - 05 / 12 2100 16,1a 107
Svein Ystehede /Halden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 04 / 8 1700 16,4a 185
Gunnar Austevoll (T) Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/8 - 02 / 6 2140 15,9ag 204
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 21/6 - 07 / 4 2100 16,6a 248
4 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -31 -0 -1 -2 -17 -66 500
Looking Flower Shine 4 Plass 157 000
10 år BRUN HP v.Master Thoj H. Nordland Bjerke Travbane 0 04/10 - 05 / 9 2600 19,7a 585
e. Looking Suit v. Zoot Suit (US) H. Nordland Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 06 / 3 2100 16,3a 474
Ingvild Charlen T. Evertsen /Bogøy H. Nordland Drammen Travbane 4 14/9 - 01 / 7 2100 17,3a 167
Håkon Johannes Nordland (A) A. Wright Drammen Travbane 5 07/9 - 05 / 3 2100 17,9ag 292
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Momarken Travbane 6 05/9 - 05 / 4 2140 17,7a 426
5 2017: -18 -2 -1 -1 -10 -78 500 2016: -20 -2 -1 -4 -9 -100 000
Flying Credit S.S. 5 Plass 188 500
5 år SVART HP v.Credit Winner* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 24/8 - 04 / 5 1700 17,2a 405
e. Flying Wood (DE) v. Goetmals Wood* (FR) T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 05 / 6 1700 15,5a 386
Lisbeth Baugerød /Hamresanden S. Løvvold Sørlandets Travpark P 13/8 - 20 / 4 2140 20,2 P
Dag-Sveinung Dalen (T) Lisbeth Baugerød M. Berås Sørlandets Travpark N 06/8 - 21 / 2 2140 24,3 N
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Sørlandets Travpark 7 21/7 - 06 / 1 2640 17,3 847
6 2018: -12 -2 -2 -3 -4 -83 500 2017: -18 -1 -2 -1 -8 -64 500
Princess Blue 6 Plass 244 333
6 år SVART HP v.Cromwell (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 01/10 - 06 / 2 1640 17,4a 160
e. Blue Island (S) v. Jobie Tempest* (CA) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 17/9 - 05 / 4 2140 17,3a 300
Anita Wassberg Elstad /Søreidgrend A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 05 / 2 1609 14,1a 292
Adrian Solberg Akselsen (S) Kåre Andersen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 17/8 - 01 / 11 1700 16,1a 144
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 20/4 - 04 / 4 2100 16,2a 37
7 2018: -12 -2 -4 -2 -4 -120 000 2017: -16 -1 -6 -2 -4 -66 380
Frankie Lobell (NL) 7 Plass 371 376
6 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Gundersen Momarken Travbane 2 01/10 - 05 / 6 1640 15,8a 44
e. Lightning Prayer (US) v. Like A Prayer* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 25/9 - 01 / 2 2100 15,2a 35
Tone Johansen-Arne Gulbrandsen K. Oscarsson Charlottenlund 5 16/6 - 04 / 2 2000 14,4a 88
Åsbjørn Tengsareid (T) Sigbjørn Kolnes (T) N. Andersen Halmstad - 02/6 - 01 / 1 2140 dg a 105
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam N. Andersen Halmstad 6 22/5 - 08 / 11 2140 14,2a 207
8 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -17 -0 -1 -1 -5 -32 000
Trophydore (DK) 8 Plass 195 875
8 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 12 2100 16,7a 491
e. Jadore (DK) v. Victor Victor* (US) A. Frønes Sørlandets Travpark 4 17/9 - 05 / 6 2140 16,3a 183
Stall Lost In Space A. Frønes Sørlandets Travpark 0 26/8 - 08 / 3 2140 16,0a 314
Anette Frønes (A) A. Frønes Kala Landbane 3 19/8 - 02 / 1 1900 17,2a 139
Mørkblå m/burg. ermer, reklame M. Øyo Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 01 / 1 2100 17,2a 146
9 2017: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000 2016: -25 -1 -5 -2 -12 -109 000
Lionheart O. 9 Plass 213 000
6 år SVART V v.Dream Vacation* (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 11 2100 16,3a 1464
e. I'm Sassy Too (US) v. Striking Sahbra* (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 07 / 10 2100 18,4a 424
Marianne Undem /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 04 / 4 1700 17,5ag 448
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 5 19/6 - 02 / 3 2100 15,5a 329
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 02 / 6 2100 16,5a 368
10 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -0 -1 -2 -11 -52 500
Quintero 10 Plass 250 559
8 år LYSBRUN V v.Cigar Bar (US) H. Halme Klosterskogen Travbane - 02/9 - 02 / 5 2100 dg a 370
e. Shania Somolli v. Rockaroundtheclock* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 24/8 - 04 / 1 1700 dg a 218
Anne Ragnhild Aakre /Neslandsvatn O. Østre Klosterskogen Travbane 7 17/8 - 05 / 12 1700 15,5a 1105
Vidar Hop (T) Anne Ragnhild Aakre S. Schembri Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 05 / 2 2100 17,2a 157
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 04 / 1 1100 15,3a 130
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -0 -3 -4 -25 751
Dixi D'hilly 11 Plass 231 751
10 år M.BRUN HP v.Lucky D'hilly* (FR) M. Sørvik Färjestad 4 02/10 - 09 / 13 2160 15,9 962
e. Hakuba Ø. v. Sugarcane Hanover* (US) M. Sørvik Färjestad 0 23/9 - 12 / 8 2160 14,9 745
Tone Rasmussen-Stefan Rasmussen M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 06 / 8 1609 14,2a 1786
Martine O. Sørvik (T) Tone Rasmussen M. Sørvik Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 04 / 6 1700 17,0ag 588
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Drammen Travbane 3 17/8 - 05 / 4 2100 17,9a 170
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -17 500
Pompano Reza (S) 12 Plass 187 190
7 år LYSBRUN V v.Racer Bourbon* (FR) E. Høitomt Drammen Travbane 5 05/10 - 04 / 5 1700 15,9a 111
e. Bousuki (AT) v. Little League (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 04 / 11 2609 15,9a 457
Philip Blomquist Johansson-Mio Blomquist Gustavsen E. Høitomt Drammen Travbane 0 14/9 - 05 / 7 1700 19,4ag 29
Jarle R. Gustavsen (A) J. Gustavsen Drammen Travbane 4 21/8 - 06 / 10 1700 16,4a 223
Rød m/hvite hengsler/sidef, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 6 31/7 - 05 / 6 1700 14,6a 79