Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
MAX 500 POENG - DATOLØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 100.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -1 -1 -0 -5 -41 000 2017: -20 -3 -3 -3 -6 -105 000
Lonely Warrior 1 Plass 181 500
5 år BRUN V v.Judge Joe* (US) H. Horpestad Momarken Travbane 3 01/10 - 09 / 4 2140 18,6a 232
e. Fox Valley Belagio (US) v. Meadowbranch Jerzy* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 5 21/9 - 04 / 7 2100 16,9a 91
Arvid Ryen /Lillestrøm G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/9 - 03 / 7 2100 17,1a 177
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Kolnes (T) G. Gundersen Bjerke Travbane - 21/8 - 05 / 1 2100 dg a 149
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Drammen Travbane 3 12/8 - 03 / 8 2100 16,6a 239
2 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Ranja Hill 2 Plass 96 462
8 år RØDBRUN HP v.Gidde Palema* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane P 16/9 - 21 / 1 2100 19,5 P
e. Cornelia Hill v. Freezing Cold* (US) L. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 04 / 6 1700 24,6ag 344
Tonje Aanonsen-Ida Aanonsen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 28/4 - 01 / 2 2100 19,0ag 642
Marius Høitomt (T) Paul Jensen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/4 - 04 / 12 1609 16,4a 1254
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Drammen Travbane 5 15/3 - 04 / 1 1700 17,9a 100
3 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -22 000
Conny Dior 3 Plass 99 500
8 år SKIMMEL HP v.Boardwalk Hall* (US) M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 05 / 2 1700 16,4a 195
e. Ria Dior v. Scott Dior T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 04 / 9 2600 17,5 266
Jan Th. Holthe /Langangen J. Undem Jarlsberg Travbane - 13/7 - 01 / 1 2100 dg a 161
Simen Bjørbæk Jessen (T) Jan Th. Holthe J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 02 / 7 2100 17,6a 630
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek T. Solberg Klosterskogen Travbane - 03/4 - 04 / 7 1700 dg a 222
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000
Surpriseforthelady 4 Plass 84 500
7 år MØRKBR HP v.Thai Tanic J. Hansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 01 / 4 2100 16,7a 771
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) J. Hansen Sørlandets Travpark 6 23/9 - 07 / 6 1609 15,6a 309
Jan Løvvold /Stokke V. Nemeth Klosterskogen Travbane 8 02/9 - 03 / 8 2100 18,3a 669
Joakim Hansen (S) Jan Løvvold J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 07 / 5 2100 19,1a 270
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 01 / 3 2100 17,9a 446
5 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dina Scot (NL) 5 Plass 73 000
8 år BRUN HP v.Com Karat* (S) H. Kolle Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 3 2100 20,0 P
e. Wervelwind (NL) v. King Lavec* (S) A. Nikolaisen Jarlsberg Travbane - 12/5 - 05 / 3 1609 dg a 195
Remi-Johan Didriksen /Hvittingfoss G. Smeby Drammen Travbane 7 18/4 - 01 / 1 1700 16,9ag 260
Geir Smeby (S) Beate Holmstrøm (T) G. Smeby Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 04 / 6 2100 16,7ag 458
Skrådelt sølv/svart, hvit kant, rek G. Smeby Bjerke Travbane 0 16/3 - 04 / 11 2100 17,7a 1019
6 2017: -17 -1 -2 -2 -9 -75 869 2016: -6 -1 -0 -2 -2 -37 677
Monaco Royal Curse (DE) 6 Plass 115 388
6 år SVARTBRUN V v.Classic Grand Cru* (DE) D. Dalen Drammen Travbane 0 21/9 - 04 / 9 2100 17,6a 49
e. Miss Inspiration* (US) v. Tom Ridge (US) T. Desserud Momarken Travbane 3 04/7 - 03 / 9 2140 17,0a 126
Runar Johansen /Lier P. Mahony Arvika 6 26/6 - 03 / 10 2100 15,8a 440
Dag-Sveinung Dalen (T) P. Mahony Arvika 0 26/6 - 09 / 1 2100 17,0 772
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Momarken Travbane 5 30/5 - 03 / 1 2640 17,9a 101
7 2018: -6 -0 -2 -0 -1 -20 000 2017: -15 -2 -2 -0 -2 -59 000
Enjoythestar S.C. 7 Plass 119 000
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) P. Sønsteby Momarken Travbane 0 01/10 - 09 / 9 2140 19,0ag 94
e. Shadow of the Wind (US) v. Windsongs Legacy* (US) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 23/9 - 07 / 9 1609 g5 ag 46
Robin Hamre /Sandefjord F. Hamre Bjerke Travbane 0 04/9 - 04 / 11 2100 16,2a 121
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 2 20/8 - 05 / 6 1609 15,9a 54
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv F. Hamre Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 06 / 6 2500 17,8a 58
8 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -30 500 2017: -13 -0 -3 -2 -4 -71 500
Classic Thompson 8 Plass 102 000
4 år BRUN H v.Thai Tanic J. Undem Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 02 / 5 2100 17,8a 133
e. Delice Classic v. Sack Pack (US) J. Undem Biri Travbane 0 29/7 - 07 / 6 2100 17,8a 1093
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Biri Travbane 4 14/7 - 07 / 3 2100 16,6a 987
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 06 / 7 2100 15,4a 898
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 09 / 4 2100 19,2ag 546
9 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -14 -2 -2 -2 -7 -77 000
Unaffected 9 Plass 112 000
6 år MØRKBR V v.Norvelous Hanover (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 08 / 1 1700 16,4a 74
e. Beauty's Tatjana v. Super News (US) A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 03 / 11 2100 16,0a 215
Lars Omdal-Tine Omdal A. Frønes Sørlandets Travpark 6 25/6 - 03 / 1 1609 16,6a 39
Anette Frønes (A) Tine Omdal A. Frønes Jarlsberg Travbane 5 16/6 - 02 / 11 2100 16,2a 287
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 4 28/5 - 02 / 6 2140 16,8a 95
10 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -73 000 2017: -18 -1 -2 -2 -5 -59 000
Rock The Boat 10 Plass 184 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic D. Olsson Momarken Travbane 0 01/10 - 09 / 11 2140 20,1ag 159
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 17/9 - 04 / 9 2140 18,1a 174
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 03 / 4 2100 15,8a 187
Åsbjørn Tengsareid (T) Elsa Fiskum Bjørntvedt A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 06 / 6 1700 15,9a 293
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 02 / 4 2100 18,1a 69
11 2018: -10 -7 -1 -0 -1 -152 120 2017: -14 -2 -1 -3 -3 -68 000
The Dark Knight 11 Plass 253 164
6 år SVART V v.Adrian Chip* (US) J. Eilertsen Momarken Travbane 5 01/10 - 09 / 5 2140 18,7a 37
e. Mellby Quickness (S) v. Coktail Jet (FR) V. Hop Bjerke Travbane 1 28/8 - 01 / 4 1609 13,8a 33
Jan Helge Karlsen /Våle V. Hop Drammen Travbane 4 17/8 - 01 / 7 1700 15,9a 63
Jørn Ivar Eilertsen (A) May Anita Karlsen L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/8 - 05 / 8 1609 15,2a 126
Todelt lys blå/svart, hvit kant D. Aarum Årjäng 0 05/6 - 07 / 10 1640 15,1ag 212
12 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -62 000
Olympic Ouzo 12 Plass 134 500
7 år MØRKBR HP v.More Chips (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 1 2100 19,6 P
e. Ticket Dancer v. Gunslinger Spur (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 6 13/9 - 04 / 7 2100 16,2a 1194
Rolf Harry Hegna-Iselin Jahre Hegna H. Tvedt Momarken Travbane 6 05/9 - 02 / 8 1640 17,0a 417
Gunnar Austevoll (T) Rolf Harry Hegna L. Kolle Drammen Travbane 0 21/8 - 05 / 3 2100 17,2a 433
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 01 / 4 2100 18,6a 198