<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP
DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-7 Plass : 8-5-7

1 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Kolnes Linda 2100 1 Plass 7 500
5 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Drammen Travbane - 17/8 - 02 / 6 2100 dg 55
e. Vosseflya v. Kos Knekten D. Dalen Klosterskogen Travbane - 30/7 - 08 / 7 2100 dg r 29
Arne Chr. Rødby /Sylling D. Dalen Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 2 2100 34,6 P
H. Holm Anne Birkeland C. Olsen Bergen Travpark - 22/12 - 20 / 2 2120 dpp N
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Vatland Forus Travbane 15/9 - 21 / 6 1620 58,1 B
2 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 2 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll B. Steinseth Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 11 2100 41,8 g 441
e. Eld Riga v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 0 11/8 - 08 / 9 2100 47,0 g 312
Gudbrand O. Skiaker /Jaren B. Steinseth Biri Travbane P 07/4 - 20 / 7 2120 41,0 g P
B. Steinseth Gudbrand O. Skiaker M. Gundersen Biri Travbane - 28/10 - 20 / 4 2120 dgpp N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Gundersen Biri Travbane - 26/8 - 20 / 11 2120 dgpp N
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -9 964
Skansina* (S) 3 Plass 14 367
7 år SVART HP v.Odin Tabac* (S) P. Nilsen Bjerke Travbane - 22/2 - 09 / 3 2140 dg 359
e. Afrodite M.O.* (S) v. Ara Svarten G. Kylen Romme 0 30/12 - 02 / 4 2140 47,5 g 503
Sverige O. Østre Drammen Travbane 4 10/12 - 01 / 5 2100 41,0 132
G. Austevoll Helena Jörgensen Arenander O. Mikkelborg Årjäng P 24/6 - 16 / 1 2160 40,3 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
4 2018: -14 -0 -0 -0 -7 -20 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 4 Plass 42 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos L. Revheim Biri Travbane 5 29/9 - 08 / 1 2100 37,4 294
e. Krumeline v. Alm Svarten A. Stensen Biri Travbane P 30/6 - 23 / 4 2100 40,7 g P
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær
L. Revheim Johan Petter Gustavsen
Blå m/L.B.R. i hvitt.
5 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -36 000
Holte Teira 5 Plass 50 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane P 03/8 - 20 / 7 2160 40,4 P
e. Juni Snella v. Høiby Kongen
Øyvind Aas /Mysen
P. Midtfjeld Øyvind Aas
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
6 2018: -9 -0 -0 -0 -6 -15 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mykle Knekten 6 Plass 17 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos O. Rakstad Biri Travbane 0 29/9 - 08 / 9 2100 43,4 g 667
e. Thess Mina v. Elding O. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 01 / 9 2100 37,5 251
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Rakstad Drammen Travbane P 03/9 - 22 / 5 2120 38,1 g P
O. Kjenner Ole L. Rakstad (A)
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
7 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rambodin 7 Plass 2 500
6 år RØD V v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 08 / 1 2100 32,9 34
e. Bork Lita v. Bork Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 7 2120 35,1 P
Berit Slåtto Neerbye-Bjørn Inge Ramstad G. Flåten Jarlsberg Travbane 15/11 - 20 / 6 2120 55,4 B
E. Høitomt Bjørn-Inge Ramstad
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
8 2018: -14 -6 -2 -0 -3 -211 386 2017: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000
Lykkje Birk 8 Plass 277 386
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin S. Jessen Klosterskogen Travbane P 10/8 - 20 / 4 2120 39,6 g P
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten S. Jessen Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 9 1720 51,4 B
Jorunn Svensson-Tom Svensson S. Jessen Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 3 1720 55,2 g B
V. Hop Arthur Bø (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
9 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000 2017: -8 -0 -2 -0 -5 -28 000
Kleppan Tina 9 Plass 54 000
7 år BRUN HP v.Særpefanten V. Hop Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 08 / 2 2100 34,9 g 155
e. Kleppan Turi v. Braute C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 11 2120 40,9 g P
Toril Haraldsen /Sandefjord T. Hagmann Jarlsberg Travbane 29/11 - 20 / 9 2120 03,5 g N
D. Dalen Toril Haraldsen
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
10 2018: -9 -0 -0 -1 -4 -12 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Hof Lodin 10 Plass 12 500
6 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 4 2120 39,3 P
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 29/11 - 20 / 9 1720 03,7 g N
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 01/9 - 22 / 6 2120 01,6 B
E. Gravdal
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
11 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000 2017: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Torden Fant 11 Plass 24 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Drammen Travbane P 03/9 - 22 / 3 2120 37,2 P
e. Furia v. Ara Svarten E. Høitomt Drammen Travbane 09/9 - 22 / 4 1720 06,2 g N
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland
O. Østre Ragne Jorid Kopland
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
12 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gryphon 12 Plass 3 500
4 år BRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 01 / 8 2100 36,9 123
e. Gullilomen (S) v. Lome Elden A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 27/8 - 22 / 8 2120 39,8 P
Birgitte Lode /Stokke S. Eilertsen Harstad Travpark N 06/5 - 20 / 2 2040 43,5 g N
Å. Tengsareid Birgitte Lode S. Eilertsen Harstad Travpark N 08/4 - 20 / 2 2040 42,9 N
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane - 13/9 - 24 / 3 2120 dgpp N