<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 210.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-9 Plass : 1-8-9

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -32 500
Leikur 2500 1 Plass 162 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks C. Engebråthen Momarken Travbane 4 19/9 - 06 / 3 1640 27,8a 229
e. Schuma v. Schuvar J. Pettersen Momarken Travbane 5 05/9 - 04 / 6 2660 31,6 262
Jan Pettersen /Stokke J. Pettersen Drammen Travbane 3 21/8 - 08 / 1 2500 30,6 542
C. Engebråthen J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 7 1609 29,3ag 575
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 26/6 - 02 / 5 2100 dg 136
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -4 -142 803
Stumne Luna 2 Plass 326 683
8 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Biri Travbane 0 06/10 - 05 / 2 2100 29,5ag 223
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Østre Färjestad 2 11/9 - 10 / 2 2140 28,5 278
Stall Pengebingen O. Østre Biri Travbane 6 01/9 - 05 / 3 2600 29,9a 126
O. Østre Severin Aarskog O. Østre Arvika 5 24/7 - 02 / 4 2100 30,5 g 129
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Tvedt Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 3 2100 32,7ag 679
3 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 3 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Drammen Travbane - 21/9 - 01 / 10 2100 dg a 968
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/9 - 04 / 10 1609 28,8ag 1119
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 7 2100 36,0arg 395
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Årjäng 7 16/6 - 02 / 9 2180 32,2 g 817
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 0 24/5 - 02 / 3 2640 30,6 689
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 4 Plass 125 193
6 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Årjäng 0 05/10 - 02 / 12 2160 30,8 208
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 12 1640 28,4a 303
Monica Mathiesen-Per Nielsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/8 - 05 / 1 2600 30,5a 394
O. Kjenner Monica Mathiesen O. Kjenner Åmål 2 07/8 - 07 / 3 2080 29,2 40
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Östersund - 16/7 - 04 / 9 2140 dv ag 445
5 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 5 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 4 1609 29,1ag 319
e. Mille v. Spang Best K. Johansen Momarken Travbane 5 28/9 - 01 / 2 1640 28,5ag 119
Rune Wilberg-Trine Wilberg K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 12 2160 30,1 460
E. Høitomt Rune Wilberg K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/8 - 14 / 5 2100 31,5a 544
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Drammen Travbane 6 12/8 - 06 / 1 1700 26,7a 549
6 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 6 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Sørlandets Travpark 3 23/9 - 05 / 9 2180 29,9 257
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 06 / 11 2140 31,2 g 394
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 05 / 5 1700 29,1ag 422
S. Juklerød T. Borg Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 14 2120 30,1 g 470
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Klosterskogen Travbane 8 01/6 - 04 / 1 2100 30,8 156
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -2 -1 -0 -3 -103 750
Mjølner Brun 7 Plass 227 386
6 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 27/9 - 05 / 4 2100 27,9a 154
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 12/9 - 05 / 14 2140 29,6 37
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Biri Travbane 2 01/9 - 05 / 9 2600 29,6a 138
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 23/8 - 07 / 12 2100 29,2a 491
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 24/7 - 03 / 4 2100 dg a 108
8 2017: -9 -1 -2 -1 -4 -52 000 2016: -9 -0 -1 -0 -2 -16 951
Troll Kaksen 8 Plass 145 513
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 5 02/10 - 01 / 5 1609 27,7a 249
e. Nordlands Gyda v. Rappfot G. Flåten Drammen Travbane 3 21/9 - 01 / 4 2100 29,2a 93
Stall Kaksen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 03 / 11 2100 br a 234
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 30/11 - 06 / 15 2160 30,6 180
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 6 21/9 - 05 / 14 2160 29,7 g 107
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 9 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 5 29/9 - 05 / 1 2100 30,0a 74
e. Lex Ronja v. Lex Jon G. Austevoll Bjerke Travbane 5 14/8 - 03 / 12 2100 29,1a 69
Gjermund Gravdal /Tranby E. Høitomt Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 5 2120 31,9 P
Å. Tengsareid Gjermund Gravdal Å. Tengsareid Östersund - 16/7 - 06 / 5 2140 dg a 315
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Jarlsberg Travbane - 09/7 - 01 / 10 2120 dg 310
10 2019: -9 -1 -1 -0 -2 -45 000 2018: -26 -4 -4 -3 -4 -134 500
Neseldi 2520 1 Plass 377 500
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 05 / 14 2140 28,3 345
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 12/9 - 02 / 7 2100 28,8a 380
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 02 / 11 2100 30,3a 232
K. Ødegaard Arne Geir Jensen L. Kolle Sørlandets Travpark 7 13/8 - 04 / 9 2160 30,0 g 160
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 0 05/8 - 08 / 8 1640 27,7 g 539
11 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 2 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 0 17/7 - 03 / 9 2100 29,6a 636
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten K. Kvasnes Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 7 2100 28,9 g 976
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Drammen Travbane 0 19/6 - 04 / 7 2100 30,8 g 208
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Drammen Travbane 6 10/4 - 02 / 5 2100 29,8 1363
grønn m/hvit "h" K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 01/2 - 04 / 5 2160 39,3 g 129