<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 1700 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-1 Plass : 3-4-1

1 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 1700 1 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding S. Løvvold Bjerke Travbane 5 04/10 - 03 / 12 2200 29,1 234
e. Hjelset Hagi v. Braute A. Valstad Biri Travbane 4 15/9 - 07 / 4 1620 27,3 390
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 4 05/9 - 03 / 11 2160 29,4 811
A. Hagmann Jon Magne Vik K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 01 / 5 2120 29,6 g 768
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek S. Hogner Biri Travbane 0 18/6 - 04 / 6 2120 32,8 g 327
2 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 1720 1 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane P 22/9 - 20 / 7 2120 29,0 P
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/7 - 07 / 3 2140 dg 113
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/7 - 08 / 13 2160 dg 129
J. Øveraasen Monica Borge M. Høitomt Drammen Travbane - 01/7 - 10 / 2 2100 dg a 112
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 16/6 - 04 / 10 2140 25,7 107
3 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 2 Plass 912 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor L. Pedersen Biri Travbane 2 15/9 - 07 / 10 1640 25,1 25
e. Smedjenta v. Elding L. Pedersen Drammen Travbane 2 21/8 - 01 / 7 1720 24,9 71
Torbjørn Smedsrud /Fåberg M. Sørvik Biri Travbane 0 28/7 - 11 / 11 1640 25,1 308
L. Pedersen Torbjørn Smedsrud M. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/7 - 02 / 4 2140 28,0 292
Skrådelt rød/hvit, røde ermer, rek L. Pedersen Biri Travbane 4 18/6 - 04 / 10 2140 27,4 174
4 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Biri Travbane 1 15/9 - 07 / 5 1620 25,8 59
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 0 26/8 - 04 / 12 1660 24,2 962
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 0 13/8 - 01 / 6 2160 26,3 148
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Bjerke Travbane 0 10/6 - 08 / 6 3140 30,6 1214
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 2 2100 26,2a 270
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 4 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten I. Lamvik Biri Travbane 6 15/9 - 07 / 6 1620 27,8 408
e. Skjegge Lill v. Elding C. Antonsen Drammen Travbane 6 03/9 - 06 / 5 2100 28,7a 161
Per Hellgren /Ørje M. Sørvik Drammen Travbane 5 21/8 - 01 / 2 1700 27,4 180
I. Lamvik Rune Wilberg C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 04/8 - 01 / 8 1609 26,9a 613
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek M. Berås Biri Travbane 7 28/7 - 11 / 5 1620 26,0 269
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 5 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) C. Hande Biri Travbane 5 15/9 - 07 / 11 1640 26,5 364
e. Kos Jenta v. Troll Jahn C. Hande Drammen Travbane 4 21/8 - 01 / 1 1700 temp 81
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein C. Hande Bjerke Travbane 0 09/8 - 06 / 10 2100 28,0a 360
C. Hande Jo Oxhovd Svalesen C. Hande Sørlandets Travpark 2 21/7 - 01 / 1 1640 25,2 220
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek J. Dagsvold Arvika 0 07/7 - 05 / 8 2520 30,5 526
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -0 -0
Kleppe Skranten 6 Plass 584 500
14 år BRUN V v.Njølstad Stjernen A. Robertsen Biri Travbane - 15/9 - 07 / 9 1640 dg 31
e. Gjømle Vinni v. Elding A. Robertsen Drammen Travbane 1 21/8 - 01 / 3 1700 25,9 22
Solveig R. Sandven /Norheimsund O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 18/8 - 01 / 4 2120 dg 380
A. Robertsen Birgitte Lode L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 04/8 - 01 / 4 1609 26,1a 101
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Biri Travbane - 28/7 - 11 / 8 1620 dg 46
8 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -22 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 7 Plass 545 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 9 2100 26,7 1111
e. Svart Perla v. Alm Svarten S. Hogner Biri Travbane 3 15/9 - 07 / 2 1620 26,9 82
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen O. Østre Momarken Travbane 0 16/4 - 06 / 7 1640 27,0a 304
S. Hogner Knut Horgen S. Gulbrandsen Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 01 / 1 1600 26,9 151
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl K. Malmin Bjerke Travbane 0 15/3 - 06 / 5 2100 29,2a 323
9 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 1740 1 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Årjäng 2 17/9 - 05 / 10 2200 23,4 58
e. Rilitha v. Alm Rigel G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 01 / 3 2100 25,6a 164
Åge Johansen /Grålum O. Østre Kala Landbane 2 19/8 - 06 / 9 1960 23,8 71
L. Trudvang Ole Johan Østre (T) O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 1 2609 25,2a 750
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek O. Østre Bollnäs 4 04/7 - 05 / 9 1640 20,5a 706