<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
STALLANSATTE- OG UNGDOMSLØP
STALLANSATTE- OG UNGDOMSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-4 Plass : 1-9-4

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -10 000 2018: -13 -1 -3 -1 -4 -117 000
Sander Invalley 2100 1 Plass 351 095
7 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) T. Desserud Drammen Travbane 1 21/9 - 05 / 2 2100 16,3a 46
e. Sara Invalley v. Deliberate Speed* (US) T. Desserud Drammen Travbane 0 21/8 - 06 / 7 1700 23,7ag 58
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Bjerke Travbane 0 09/8 - 08 / 2 2600 17,0a 267
H. Eggen Truls Desserud (A) T. Desserud Drammen Travbane 2 31/7 - 05 / 3 1700 14,3a 25
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek T. Desserud Bjerke Travbane 2 24/7 - 05 / 9 2100 14,5a 116
2 2019: -6 -1 -1 -2 -1 -34 500 2018: -12 -0 -1 -1 -6 -38 000
Tulle Ringhøj (DK) 2 Plass 314 419
9 år BRUN HP v.Deliberate Speed* (US) J. Hansen Bjerke Travbane - 20/9 - 07 / 6 2100 dg a 554
e. Eliza Unikum (DK) v. Ride The Wave* (US) J. Hansen Bjerke Travbane 5 23/8 - 06 / 11 2100 15,6a 544
Joakim Hansen /Stokke E. Høitomt Drammen Travbane 2 28/8 - 03 / 9 2500 16,9a 63
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Sørlandets Travpark 3 31/7 - 02 / 11 2160 16,9 50
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 05 / 12 2609 17,0a 373
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -4 -2 -2 -3 -104 500
King Senator 3 Plass 304 500
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) V. Hop Drammen Travbane 4 21/9 - 05 / 12 2100 16,6a 102
e. Lizzi Pilot v. Gunslinger Spur (US) J. Andreu Drammen Travbane 4 03/9 - 02 / 1 2100 16,0a 129
Gunnar Aksnes-Kåre Johannesen A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 06 / 11 2100 15,1a 524
A. Sletsjø Gunnar Aksnes L. Kolle Drammen Travbane 5 12/8 - 02 / 9 2100 16,7a 394
Burgunder m/beige seler, sidef & mansj J. Hansen Bjerke Travbane 0 26/7 - 05 / 4 2100 18,4a 703
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 4 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) C. Kjenner Momarken Travbane 4 01/10 - 06 / 4 1640 17,0a 54
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) D. Brouwer Drammen Travbane 1 03/9 - 02 / 12 2100 15,5a 413
Øivind Strand-Morten Strand E. Nordbustad Bergen Travpark 4 19/8 - 02 / 10 2100 16,7a 780
C. Kjenner Øivind Strand M. Strand Sørlandets Travpark 6 06/8 - 06 / 2 1609 15,0a 685
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Bjerke Travbane 0 17/7 - 04 / 4 2100 16,6a 449
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -1 -3 -4 -35 000
American Paco 5 Plass 145 869
7 år LYSBRUN HP v.Americanese (US) M. Gundersen Biri Travbane 0 28/7 - 05 / 5 1609 15,6a 480
e. Sweet Paco Girl v. Yankee Paco* (US) M. Gundersen Biri Travbane 4 16/7 - 01 / 7 2100 16,0a 142
Stall Norge Handelsbolag /Matrand A. Akselsen Bjerke Travbane 0 28/6 - 06 / 10 2100 15,8a 694
H. Ydersbond Dag Terje Kisen O. Østre Momarken Travbane 3 13/6 - 06 / 12 2140 17,1a 442
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/5 - 08 / 10 1700 16,5a 31
6 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -24 -2 -2 -3 -9 -90 718
Beaks Tamara 6 Plass 222 375
8 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 06 / 2 1609 12,7a 636
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) K. Eriksson Åmål 5 30/7 - 07 / 5 2080 15,5a 80
Kjell Ingjer /Blaker P. Rønningen Bjerke Travbane 1 20/7 - 03 / 9 2100 16,1a 52
O. Kjenner Knut Arne Ødegaard (T) L. Trudvang Arvika 4 26/6 - 05 / 8 2100 15,7a 110
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 16/6 - 01 / 8 1609 14,5a 846
7 2019: -8 -0 -1 -3 -1 -46 000 2018: -18 -2 -4 -2 -3 -109 500
S.M.K. Spirit 7 Plass 397 382
7 år BRUN V v.Bullchip R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 02 / 10 2100 15,4a 120
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) R. Aarlie Drammen Travbane 3 21/9 - 05 / 3 2100 16,6a 27
Stall S.M.K. Spirit R. Aarlie Bjerke Travbane 3 04/9 - 05 / 5 2100 15,2a 72
H. Nygård Renate Aarlie (T) R. Aarlie Biri Travbane 4 25/8 - 06 / 7 1609 13,6a 151
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl R. Aarlie Sørlandets Travpark 0 22/7 - 01 / 7 2140 15,8a 122
8 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -6 -2 -0 -0 -3 -28 000
Photo Frecel 8 Plass 236 000
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) K. Johansen Biri Travbane 3 29/9 - 01 / 10 2600 16,8a 40
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 01 / 5 2620 16,9 113
Ingrid Kristoffersen-Merete Lyngen V. Nemeth Drammen Travbane 5 03/9 - 02 / 2 2100 16,0a 21
J. Eilertsen Kai Johansen (T) J. Eilertsen Kala Landbane 1 19/8 - 01 / 2 1900 16,3a 15
Todelt lys blå/svart, hvit kant G. Gundersen Bjerke Travbane 4 09/8 - 07 / 2 2100 14,9a 425
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -10 000 2018: -18 -4 -1 -0 -1 -92 491
Mc Vet 9 Plass 308 491
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 04 / 6 2609 15,2a 86
e. My Tiara (US) v. Yankee Glide* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/9 - 06 / 2 2600 16,0a 187
Thomas Persson-Siri Marte Persson E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/7 - 05 / 4 2100 15,0a 110
E. Rennesvik Thomas Persson G. Gundersen Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 06 / 3 3000 18,6 247
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 26/6 - 03 / 10 2600 17,0a 40
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 982
Arn Brodde (S) 10 Plass 249 203
8 år MØRKBR V v.S.J.'s Photo* (US) A. Valstad Bjerke Travbane 1 27/9 - 04 / 5 1609 13,5a 117
e. Ameron Cam (US) v. Sierra Kosmos* (US) A. Valstad Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 08 / 7 2100 16,1a 60
Team Arn Brodde K. Foget Drammen Travbane 2 03/9 - 02 / 5 2100 15,5a 50
H. Tvedt Diana L. Olsson (B) A. Valstad Åmål 3 27/8 - 04 / 3 1680 15,0a 229
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek R. Kruse Momarken Travbane 6 03/8 - 05 / 12 1640 15,8a 495
11 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -3 -1 -26 000
Navarra Broline (S) 11 Plass 186 911
8 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) E. Høitomt Momarken Travbane 3 01/10 - 06 / 6 1640 16,9a 106
e. Spill The Wine (US) v. American Winner* (US) A. Geineder Drammen Travbane 3 03/9 - 02 / 3 2100 15,8a 142
Inger Therese Nicolaysen /Sarpsborg L. Kolle Drammen Travbane 3 21/8 - 06 / 11 1700 16,4a 579
A. Hagmann Inger Therese Nicolaysen A. Berås Sørlandets Travpark 0 18/12 - 05 / 4 2140 19,0a 214
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 1 1609 16,3a 97
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -1 -1 -7 -51 000
Symphonic Lennox (S) 12 Plass 249 977
7 år MØRKBR V v.Symphonic Hanover (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 17/9 - 05 / 9 2140 16,4a 131
e. Lovely Dream S.E. (S) v. Smok'n Lantern* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 04 / 2 2900 17,8 211
Line Thue Nervik-Simen Rustadstuen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 03 / 8 2140 16,4a 81
L. Trudvang Tor Olaf Halle (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 06 / 7 2100 15,2a 61
Skrådelt svart/gull, hvit kant Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 06/8 - 06 / 3 1609 14,0a 69