<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:30 V65-5
V5-2
DD-1
LANDSDELSKAMP JÄMTLAND - TRØNDELAG
LANDSDELSKAMP JÄMTLAND - TRØNDELAG
Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr. Maks 10 startende.
For alle 3-12-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -13 -2 -2 -1 -8 -88 619 2016: -16 -4 -2 -3 -6 -194 961
Tweener* (S) 1 Plass 306 794
5 år BRUN V v.Zola Boko* (S) U. Eriksson Dannero 4 14/9 - 03 / 14 2640 15,9a 105
e. Half Volley (S) v. Express Ride* (US) M. Melander Dannero 2 21/8 - 03 / 4 2140 15,7 59
Sverige M. Tørnqvist Bollnäs 6 10/8 - 09 / 1 2140 15,0a 114
Tomas B. Nilsson (T) Daniel Wikberg (T) Ø. Kihlstrøm Östersund 4 26/7 - 10 / 9 2140 14,3a 128
svart m røde/grå skulderklaffer M. Melander Hoting 3 14/7 - 05 / 6 2040 16,9 61
2 2017: -16 -5 -3 -4 -3 -211 000 2016: -14 -1 -1 -3 -4 -58 500
Fernando 2 Plass 349 500
6 år SVART V v.Thai Tanic T. Mjøen Leangen Travbane 1 25/9 - 08 / 7 1640 13,7a 19
e. Madame Brizard v. Brief Encounter (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 09/9 - 10 / 10 2100 14,5a 182
Jan Havdal /Melhus T. Mjøen Leangen Travbane 1 31/8 - 01 / 10 1640 12,6a 18
Thomas Mjøen (A) Jan Havdal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 09/8 - 08 / 9 2600 16,9a 48
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 19/7 - 07 / 10 1609 12,6a 142
3 2017: -21 -1 -1 -2 -11 -76 275 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -1 842
Bella on Tour* (S) 3 Plass 334 188
6 år BRUN HP v.Olimede* (FR) M. Djuse Solvalla 4 01/10 - 05 / 15 2160 13,1 1262
e. Samba Kebell (S) v. Turbo Thrust* (US) M. Djuse Umeå 1 23/9 - 03 / 7 2160 16,3 52
Sverige F. Jonsson Solänget 0 09/9 - 09 / 6 2140 14,8a 1076
Fredrik Jonsson (S) Amanda Löfqwist (A) F. Jonsson Dannero 7 21/8 - 03 / 6 2140 16,2 318
ukjent v konvertering M. Eriksson Gävle 0 04/8 - 10 / 7 1640 13,8a 558
4 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -10 -3 -0 -1 -2 -91 752
Kirikou* (S) 4 Plass 292 206
8 år M.BRUN HP v.Juliano Star* (FR) M. Djuse Östersund 7 23/9 - 03 / 12 1640 12,9a 795
e. Utopia Sund (S) v. General November (DE) U. Eriksson Östersund 0 29/8 - 09 / 11 2140 16,6a 581
Sverige U. Ohlsson Östersund 5 06/1 - 06 / 5 1640 16,7a 26
Lars-Åke Sværdfeldt (S) Hans Widell (S) M. Djuse Östersund 1 09/12 - 05 / 7 2140 18,4a 49
rød/svart 4 delt,2 delte ermer M. Djuse Östersund 6 26/11 - 08 / 10 2140 19,7a 70
5 2017: -20 -2 -4 -2 -8 -157 212 2016: -13 -0 -0 -0 -2 -10 000
Jaccaroo (S) 1 Plass 752 549
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) I. Asphaug Leangen Travbane 4 25/9 - 03 / 9 1640 13,7a 115
e. Scanty (S) v. Sugarcane Hanover* (US) J. Blekkan Leangen Travbane 1 11/9 - 01 / 4 2140 13,6a 14
Anita Pettersen-Leif Hastadklev J. Blekkan Leangen Travbane 2 31/8 - 05 / 7 2160 13,9 66
Jomar Blekkan (T) J. Blekkan Leangen Travbane 0 14/8 - 07 / 9 1640 br ag 39
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 1 07/8 - 03 / 4 2160 14,8 64
6 2017: -24 -10 -9 -2 -2 -618 575 2016: -25 -5 -7 -3 -7 -338 000
Valley Ivan (US) 2 Plass 1 630 451
8 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) T. Mjøen Leangen Travbane 2 25/9 - 03 / 11 1640 12,7a 29
e. Heathers Dream (US) v. Dream Vacation* (US) V. Hop Bjerke Travbane 1 10/9 - 05 / 13 3180 14,7 54
John Einar Theodorsen /Fannrem V. Hop Klosterskogen Travbane 2 02/9 - 09 / 2 2100 13,3a 45
Inge Melby (T) John Einar Theodorsen (A) I. Melby Leangen Travbane 2 14/8 - 07 / 8 1640 12,6a 17
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek V. Hop Momarken Travbane 2 05/8 - 07 / 1 1640 12,9a 39
7 2017: -13 -0 -1 -3 -8 -76 653 2016: -14 -2 -2 -1 -6 -75 078
Resplendent Caviar* (US) 3 Plass 727 251
8 år BRUN V v.S.J.'s Caviar* (US) O. Berglund Dannero 6 24/9 - 08 / 14 3180 16,3 97
e. Regression* (US) v. Town Escort* (US) O. Berglund Östersund 4 07/9 - 08 / 11 2160 15,0 71
Sverige Ø. Kihlstrøm Bergsåker 0 25/8 - 10 / 9 3660 15,7 285
Oscar Berglund (A) Ø. Kihlstrøm Bollnäs 2 10/8 - 07 / 8 2660 14,8 101
blå/gul blå ermer. O. Berglund Bergsåker 6 31/7 - 01 / 6 2640 15,5a 130
8 2017: -18 -1 -3 -3 -7 -93 000 2016: -15 -2 -0 -1 -5 -60 395
Midnight Moon 4 Plass 759 013
8 år BRUN H v.Rotation* (US) E. Kristiansen Leangen Travbane 5 25/9 - 03 / 8 1640 13,7a 105
e. Keiba Lassie v. Laddie Blue Chip (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 3 11/9 - 01 / 7 2140 14,6a 87
Torkil Steinshaug-Ely Rishaug-Iversen T. Steinshaug Leangen Travbane 6 31/8 - 05 / 9 2160 14,6 187
Torkil Steinshaug (A) T. Steinshaug Leangen Travbane 4 07/8 - 03 / 6 2160 15,6 100
Rød, hvitt bånd & ermr, blå kant, rek T. Steinshaug Leangen Travbane 2 17/7 - 07 / 8 1640 13,8a 446
9 2017: -21 -1 -2 -5 -6 -116 980 2016: -26 -0 -6 -5 -3 -124 106
Crimson Pirate (S) 5 Plass 753 628
9 år BRUN V v.Steinlager (S) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 6 25/9 - 03 / 10 1640 13,8a 230
e. Safina Oman (S) v. A.B.C. Freight (US) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 11/9 - 01 / 5 2140 13,7a 83
Kine Kleveland-Trude Kleveland R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 31/8 - 05 / 10 2160 14,7 201
Ragnhild Bjørnbeth (S) Trude Kleveland (A) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 14/8 - 07 / 10 1640 13,2a 222
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Romme 4 01/8 - 08 / 7 2140 13,7a 232
10 2017: -14 -0 -4 -3 -6 -100 595 2016: -14 -1 -1 -3 -5 -170 514
Leo on Line* (S) 6 Plass 1 591 504
12 år BRUN V v.Rite On Line (US) M. Melander Östersund 3 23/9 - 05 / 1 2140 14,1a 157
e. Magnolia River (S) v. Alf Palema* (US) U. Eriksson Dannero 3 14/9 - 02 / 4 2140 15,3a 179
Sverige M. Forss Umeå 5 01/9 - 06 / 2 2140 14,8a 321
Mats E Djuse (S) Daniel Wikberg (T) M. Melander Oviken 5 25/7 - 01 / 1 2100 16,6 18
Svart/hvit med røde seler og ermbind. J. Kontio Bollnäs 0 04/7 - 04 / 3 2140 16,2a 185