<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V4-3
V65-1
LANDSDELSKAMP JÄMTLAND - TRØNDELAG
LANDSDELSKAMP JÄMTLAND - TRØNDELAG
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr. Maks 10 startende.
For alle 3-15-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -1 -0 -1 -1 -30 000 2017: -32 -12 -0 -5 -4 -350 500
Helle Spik 1 Plass 494 250
8 år SVART V v.Spikeld A. Robertsen Leangen Travbane 1 25/9 - 02 / 6 2180 26,8 16
e. Hellepia v. Braute H. Holm Bodø Travbane - 17/9 - 03 / 3 2100 dg 32
Erlend Gutteberg-Mette Kolaas Johnsen A. Robertsen Momarken Travbane 1 05/9 - 03 / 6 2160 28,1 16
Atle Solhus (T) Erlend Gutteberg A. Robertsen Biri Travbane 3 25/8 - 07 / 8 2140 27,5 g 15
grønn m/lilla kvadrater J. Blekkan Orkdal Tråvpark 3 20/8 - 09 / 8 2120 26,3 37
2 2017: -14 -2 -2 -1 -6 -108 628 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -6 725
Euforia* (S) 2 Plass 476 396
6 år M.BRUN HP v.Moe Odin A. Forsberg Bergsåker 5 29/9 - 07 / 6 2140 27,1a 344
e. Ebba Bus (S) v. Lappello* (S) A. Forsberg Dannero 1 14/9 - 04 / 1 2140 27,9 53
Sverige K. Metsälä Östersund 0 29/8 - 08 / 5 2640 29,2 g 442
Kim Metsälä (A) K. Metsälä Bollnäs 3 21/8 - 09 / 6 1660 25,5 53
Gul/lila,diagonalt delad,lila ärm;lila K. Metsälä Solänget 2 08/8 - 02 / 8 2160 27,1 262
3 2017: -10 -2 -2 -0 -4 -59 417 2016: -14 -2 -3 -2 -5 -81 112
K.A.Priol* (S) 1 Plass 613 749
9 år BRUN V v.Moe Odin C. Larsson Östersund 2 23/9 - 07 / 13 2140 25,4a 108
e. Gregers Jerka* v. Pilmin C. Larsson Solänget 1 17/9 - 02 / 8 1680 26,2 32
Sverige C. Larsson Östersund 7 29/8 - 08 / 11 2680 27,4 436
Carl-Ivar Larsson (T) C. Larsson Bergsåker 4 17/8 - 07 / 13 1680 24,9 114
rød med brune ermer C. Larsson Skellefteå 1 10/8 - 02 / 9 2160 28,0 40
4 2018: -14 -1 -1 -4 -4 -74 994 2017: -29 -6 -5 -5 -7 -248 151
Jardar 2 Plass 824 811
7 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 3 18/9 - 03 / 7 2160 25,8 28
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Leangen Travbane 0 04/9 - 07 / 10 1660 26,4 81
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Östersund 0 29/8 - 08 / 14 2680 27,4 43
Edvard Kristiansen (A) Arne Nilsen (T) A. Nilsen Orkdal Tråvpark 1 20/8 - 09 / 9 2120 25,5 101
Gul m/gul&svart sjakkrutete ermer, rek A. Nilsen Leangen Travbane 4 24/7 - 08 / 4 1660 23,9 102
5 2018: -13 -2 -0 -1 -2 -193 782 2017: -23 -5 -3 -1 -3 -283 940
Pave Faks 3 Plass 1 030 843
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) A. Solhus Leangen Travbane 0 04/9 - 07 / 11 1660 29,9 g 19
e. Pave Eldmina v. Elding O. Lindqvist Bergsåker - 25/8 - 07 / 9 3180 dg 44
John Mogset /Storås O. Lindqvist Rättvik 2 05/8 - 08 / 3 1640 22,2 54
Jomar Blekkan (T) John Mogset J. Blekkan Leangen Travbane 1 24/7 - 08 / 6 1660 23,2 17
Blå m/rød ermstripe + rekl. U. Ohlsson Årjäng 6 15/7 - 07 / 12 2180 23,9 32
6 2018: -8 -0 -1 -0 -5 -27 000 2017: -18 -0 -5 -3 -9 -113 500
Gikling Lomeo 4 Plass 811 689
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Stensen Leangen Travbane 0 18/9 - 03 / 10 2160 27,2 g 155
e. Bokli Pia v. Bokli Balder A. Stensen Leangen Travbane 5 04/9 - 07 / 12 1660 26,0 209
Ragnhild Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Bjerke Travbane 5 12/7 - 02 / 2 2140 27,2 67
Thomas Mjøen (A) Leif Egil Gikling A. Stensen Kongsvinger Travbane 7 05/7 - 07 / 8 1620 24,0 g 124
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl L. Kolle Leangen Travbane 2 23/6 - 09 / 7 2160 24,9 112
7 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 1 Plass 1 499 986
11 år SVART HP v.Lome Elden P. Sørmo Leangen Travbane 1 02/10 - 05 / 9 2200 24,0 46
e. Pave Vilja v. Viljesterk U. Ohlsson Bergsåker 2 29/9 - 09 / 11 2200 24,5 32
Stall Pave P. Sørmo Leangen Travbane 2 18/9 - 03 / 11 2180 25,0 35
Per Einar Sørmo (A) John Mogset V. Hop Bjerke Travbane 7 10/9 - 07 / 1 2140 25,6 313
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek P. Sørmo Orkdal Tråvpark 2 20/8 - 09 / 10 2140 24,7 24
8 2017: -24 -9 -4 -1 -3 -575 842 2016: -34 -2 -6 -2 -7 -251 592
Blås Undan* (S) 2 Plass 1 033 460
7 år BRUN V v.Lome Kongen E. Leo Bergsåker 1 29/9 - 07 / 2 2140 26,2a 22
e. Bus Mærtha* (S) v. Bausbring (S) J. Åberg Bergsåker 2 20/9 - 07 / 10 2140 24,0a 112
Sverige J. Åberg Romme 2 08/9 - 05 / 14 2220 24,6 62
Mats E Djuse (S) Bror Grønlund (A) J. Åberg Bergsåker 4 25/8 - 07 / 13 3180 25,2 136
Svart/hvit med røde seler og ermbind. J. Åberg Dannero 1 13/8 - 08 / 11 2200 25,5 184
9 2017: -29 -3 -1 -7 -7 -163 329 2016: -31 -5 -2 -2 -9 -213 350
Trippa Undan* (S) 3 Plass 1 655 530
10 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen N. Blom Bergsåker 0 29/9 - 07 / 8 2140 28,1a 46
e. Bus Mærtha* (S) v. Bausbring (S) J. Åberg Skellefteå 0 19/9 - 06 / 8 2200 29,0 g 70
Sverige E. Leo Dannero 2 14/9 - 04 / 10 2180 26,9 19
Tomas B. Nilsson (T) Bror Grønlund (A) J. Åberg Östersund 3 07/9 - 05 / 6 2660 25,1 222
svart m røde/grå skulderklaffer O. Kylin-Blom Bergsåker 0 26/8 - 07 / 4 2640 25,0ag 398
10 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -10 482 2017: -18 -0 -1 -2 -6 -44 755
Krusen* (S) 4 Plass 1 598 206
12 år BRUN H v.Lome Kongen S. Osterling Dannero 5 14/9 - 04 / 11 2180 27,4 g 56
e. Vicke Tryck (S) v. Viggo Best (S) M. Von Krusenstierna Östersund 5 07/9 - 05 / 3 2660 25,5 g 392
Sverige M. Von Krusenstierna Östersund 3 15/8 - 07 / 6 2700 26,8 25
Lars-Åke Sværdfeldt (S) Michael Von Krusenstierna (A) F. Lejonclou Bergsåker 5 05/8 - 01 / 11 1700 27,6 g 43
rød/svart 4 delt,2 delte ermer M. Von Krusenstierna Östersund 0 26/7 - 06 / 3 2140 24,1a 585