<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 320.001 kr.
For 3-15-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 1 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Sørlandets Travpark - 23/9 - 03 / 3 2160 dg 51
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Akselsen Bjerke Travbane 1 13/9 - 09 / 2 2100 27,0a 30
Christiane Wessel-Martine Wessel A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 24/8 - 05 / 9 2100 dg a 49
Tommy Fløysand (A) Martine Wessel (T) A. Akselsen Drammen Travbane 1 17/8 - 04 / 6 2100 26,9a 30
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 06 / 12 2100 28,3 328
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 2 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg J. Thygesen Sørlandets Travpark P 17/9 - 20 / 2 2160 33,5 P
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Solberg Bjerke Travbane - 28/9 - 07 / 5 2100 dg a 31
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Solberg Drammen Travbane 4 10/9 - 11 / 3 2100 26,6 168
Åsbjørn Tengsareid (T) Jenny Thygesen (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 7 2120 br g 48
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 02 / 7 2100 27,0a 24
3 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 3 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 04 / 8 2120 30,8 g 80
e. Nesland's May v. Lykkebron* O. Østre Årjäng 5 10/4 - 05 / 4 2660 28,5 40
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn O. Østre Bjerke Travbane 4 22/3 - 09 / 4 2100 25,8a 120
Ole Johan Østre (T) Hedda E. Assev (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 22/2 - 02 / 7 2160 30,6 37
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 2 30/1 - 01 / 9 2100 29,5a 14
4 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -20 000 2018: -14 -0 -4 -2 -5 -63 500
Will Lita 4 Plass 422 250
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Forus Travbane 0 16/9 - 06 / 10 2080 29,1 98
e. Willtilla v. Braute C. Roland Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 05 / 3 2100 26,3a 325
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 5 13/8 - 02 / 8 2160 27,8 436
Rudolf Roland (A) C. Roland Sørlandets Travpark 7 21/7 - 04 / 2 2140 28,3 755
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/4 - 08 / 2 2140 32,9 184
5 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 1 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 30/9 - 10 / 9 2100 dg a 162
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 2 13/9 - 07 / 2 1609 24,3a 37
Per Olav Kristiansen /Raufoss E. Høitomt Biri Travbane 2 25/8 - 01 / 4 2100 25,7a 19
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) G. Gundersen Bergen Travpark 5 19/8 - 10 / 4 1600 24,6a 159
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 29/7 - 08 / 11 2100 26,2ag 98
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 2 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 01 / 3 2100 27,3a 49
e. Findal Janka v. Lappe Troll* E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 06 / 3 1609 24,4ag 22
Sverige E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 06/8 - 05 / 11 1680 24,5 31
Øystein Tjomsland (T) Ole Oskar Hoksrud G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 30/7 - 06 / 10 2100 dg 99
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 15/6 - 01 / 1 2100 26,9a 40
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Tinn Jerker 3 Plass 422 500
9 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld G. Tollefsen Haugaland Travpark 1 03/9 - 06 / 1 1800 26,4 26
e. Tinå v. Braute G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 06 / 2 1609 23,0a 28
Stall Todden L. Kolle Sørlandets Travpark 1 13/8 - 02 / 5 2160 26,3 42
Lars Anvar Kolle (T) Gunn Merete Sør-Reime L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 06 / 5 2100 27,5 22
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Tollefsen Forus Travbane 2 25/7 - 08 / 6 2060 26,0 67