<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 20.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -26 000 2018: -22 -0 -2 -6 -9 -79 500
Kilestjerna 1 Plass 138 500
5 år MØRKBR HP v.Alm Taragon L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/8 - 03 / 4 2100 31,2a 97
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 20/8 - 08 / 10 2160 30,3 23
Stall 1.2.3. Kile J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 13/8 - 08 / 3 2140 31,8 155
Johan Kringeland Eriksen (T) Åge Jan Kile J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 06/8 - 07 / 4 2140 34,1 140
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek L. Kolle Bjerke Travbane - 19/7 - 01 / 3 2140 g0 g 485
2 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -18 -1 -3 -1 -9 -70 000
Songe Mai 2 Plass 99 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen T. Solberg Klosterskogen Travbane - 05/12 - 08 / 6 2100 dg 185
e. Eike Borka v. Bork Rigel T. Borg Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 02 / 6 2100 34,8a 608
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen T. Borg Klosterskogen Travbane 7 13/10 - 03 / 4 2100 32,9 501
Karin Hauge (A) Rune Stea Christiansen T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 06/10 - 03 / 8 2120 33,4 g 246
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane - 26/11 - 07 / 1 2100 dg 813
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -7 -26 000
Jenny Lill 3 Plass 50 000
6 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Sørlandets Travpark 6 20/8 - 08 / 5 2160 33,4 g 276
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 6 13/8 - 08 / 5 2140 34,4 g 531
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 8 21/7 - 09 / 11 2140 34,4ag 611
Arild Berås (T) Dagfinn Svantesen A. Berås Sørlandets Travpark 7 02/7 - 07 / 7 2160 34,2 365
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 08 / 4 2100 36,2 g 487
4 2018: -12 -0 -1 -1 -5 -29 000 2017: -9 -1 -2 -1 -2 -34 000
Spang Barry 4 Plass 63 000
8 år BRUN V v.Lome Elden M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 07 / 1 2100 34,8 g 39
e. Spang Koso v. Kos Knekten L. Kolle Sørlandets Travpark 8 17/9 - 02 / 10 2160 31,8 109
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen L. Kolle Sørlandets Travpark 5 13/8 - 08 / 1 2140 33,3 31
Lars Anvar Kolle (T) Asbjørn Steen L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 01 / 2 2100 33,3 19
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 3 29/4 - 08 / 5 2140 32,1 188
5 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 1 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 01 / 7 2120 32,4 g 156
e. Langaard Tiril v. Braute G. Austevoll Bjerke Travbane - 20/9 - 02 / 3 2140 dg 71
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/9 - 05 / 5 2140 32,8 g 75
Ole Johan Østre (T) Enok Antonsen E. Høitomt Biri Travbane 3 25/8 - 03 / 4 2100 32,5 g 48
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 12/8 - 01 / 4 2100 31,7 54
6 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 2 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 23/9 - 05 / 1 2140 34,3 g 207
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 17/9 - 02 / 8 2160 34,4 g 347
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 3 2100 dg 292
Geir Mikkelsen (T) Helen Løland Bakka J. Undem Sørlandets Travpark 7 11/7 - 08 / 6 2160 34,4 150
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 08 / 10 2120 32,3 384
7 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -24 -2 -3 -4 -8 -106 500
Alm Tekla 3 Plass 163 500
6 år BRUN HP v.Tekno Odin T. Erga Forus Travbane 0 03/10 - 03 / 8 2060 35,8 g 270
e. Alm Tindra v. Auvin (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane - 16/9 - 02 / 2 2040 dg 166
Annette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 1 15/8 - 08 / 6 2060 34,2 82
Tom Erga (T) P. Erga Forus Travbane 5 08/8 - 07 / 10 2060 32,2 170
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl P. Erga Forus Travbane 4 01/8 - 04 / 4 2060 32,7 65
8 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -80 000 2018: -17 -12 -2 -2 -1 -400 000
Magnums Othello 4 Plass 576 000
6 år BRUNSVART H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 17/9 - 02 / 5 2160 29,0 15
e. Trø Vesla v. Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 0 25/4 - 04 / 3 2040 35,8 g 36
Stall Skjøndal S. Wassberg Bergen Travpark 1 06/4 - 08 / 5 2140 33,6 11
Øystein Tjomsland (T) S. Wassberg Bergen Travpark 1 02/3 - 07 / 2 2100 33,5 32
mørkblå m/sølv reklame S. Wassberg Bergen Travpark 7 14/4 - 01 / 1 2100 37,1 rg 77
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 5 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 07 / 9 2120 33,5 155
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk T. Horpestad Årjäng 5 16/9 - 03 / 6 2160 32,1 g 131
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 14 2140 33,0 g 409
Åsbjørn Tengsareid (T) Bjørn-Vidar Rød Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 04 / 12 2120 33,3 g 104
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 4 04/8 - 05 / 6 2100 32,6 167
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -3 -4 -34 500
Kaptein Sabeltann 1 Plass 99 000
10 år BRUN V v.Lome Kongen M. Solås Sørlandets Travpark P 23/9 - 20 / 2 2140 36,3 P
e. Troll Rigela v. Frigg Mollyn Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 19/7 - 04 / 9 2609 br a 87
Nathalie Jåsund Pedersen /Brennåsen Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 02 / 12 2120 br 152
Margrete Heia Solås (A) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 07/4 - 02 / 5 2160 32,2 34
Lilla m/gull skråbånd, hvit logo Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/3 - 07 / 13 2160 32,2 35
11 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 2 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane 2 20/9 - 02 / 7 2140 31,8 19
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 17/9 - 02 / 6 2160 30,4 57
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/9 - 03 / 10 2120 33,5 g 31
Eirik Høitomt (T) Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 08 / 3 2100 32,4 18
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 08 / 7 2160 33,3 g 32
12 2018: -10 -2 -0 -1 -3 -43 500 2017: -12 -0 -0 -0 -8 -23 500
Kvindølen 3 Plass 105 500
7 år MØRKBR V v.Neslands Loke A. Berås Sørlandets Travpark 0 17/9 - 03 / 12 2140 30,0a 863
e. Nordby Bjørk v. Lome Elden A. Berås Sørlandets Travpark 6 11/7 - 06 / 1 2140 29,3a 1100
Odd Arne Nilsen-Alf O. Nilsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/6 - 06 / 11 2160 32,4 758
Marius Høitomt (T) Odd Arne Nilsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 06/6 - 08 / 5 2180 31,4 g 316
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 28/5 - 03 / 11 2140 33,7ag 310