<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
LRN TRANSPORT-LØPET

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 105.001 - 285.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-2 Plass : 9-6-2

1 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -23 500 2017: -20 -1 -3 -2 -5 -66 500
The Exterminator 2100 1 Plass 289 000
6 år BR.SKIMMEL V v.Pine Chip* (US) R. Aarlie Momarken Travbane 2 01/10 - 05 / 5 1640 15,8a 511
e. Queen Boudicca v. Tap In* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane - 11/9 - 05 / 5 2600 dg a 541
Signe Heggernes /Sandsli D. Brouwer Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 02 / 7 2100 16,4a 301
R. Aarlie R. Aarlie Momarken Travbane 4 22/8 - 05 / 1 1640 15,5a 224
Todelt svart/gull, gull mansj, rek R. Aarlie Bjerke Travbane 0 14/8 - 05 / 6 2100 16,2a 323
2 2018: -7 -4 -1 -1 -1 -112 668 2017: -10 -2 -2 -3 -3 -105 551
Something Fishy* (S) 2 Plass 399 948
7 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) B. Jørgensen Charlottenlund 4 27/8 - 05 / 1 2970 16,3 73
e. Sole Veronique (US) v. Donerail* (US) Å. Tengsareid Forus Travbane 3 08/8 - 06 / 4 2040 13,6a 72
Nederland B. Jørgensen Århus 2 30/7 - 07 / 6 2920 17,5 41
E. Høitomt Morten Juul (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 05 / 4 3100 15,3 486
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Jørgensen Billund 4 14/6 - 03 / 2 1900 13,9a 73
3 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -20 421 2017: -13 -2 -0 -1 -6 -64 186
Delamain 3 Plass 288 895
9 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) K. Kvasnes Momarken Travbane 4 01/10 - 05 / 11 1640 15,9a 598
e. Madeline v. Putte Champo N. Holm Momarken Travbane 0 19/9 - 05 / 2 2660 19,5 g 524
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen M. Andersson Åmål 6 27/8 - 05 / 8 2500 16,6 250
K. Kvasnes Otto S. Gøperød N. Holm Kala Landbane 4 19/8 - 02 / 3 1900 17,4a 136
Rosa m/logo i grønt E. Linn Bjerke Travbane 6 02/8 - 04 / 9 2100 15,5a 397
4 2018: -10 -1 -2 -2 -2 -84 000 2017: -13 -1 -1 -2 -5 -53 000
Enjoythefuture S.C. 4 Plass 319 500
7 år MØRKBR V v.Angus Hall* (US) K. Malmin Momarken Travbane 1 01/10 - 06 / 5 1640 16,0a 37
e. Taylor Seelster (US) v. Eager Seelster (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 04 / 10 2609 15,8a 166
Hesteeiere.no - Enjoythefuture S.C. K. Malmin Färjestad 0 04/9 - 05 / 7 2140 br ag 336
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 24/8 - 04 / 7 1700 16,9ag 53
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Gundersen Bjerke Travbane 6 26/7 - 05 / 5 2100 15,2a 40
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -2 -1 -1 -4 -63 500
Viking Arrow 5 Plass 300 000
7 år SVART H v.Thai Tanic M. Gundersen Bjerke Travbane 5 27/9 - 02 / 10 2160 15,0 154
e. Super Carisma v. Super News (US) G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 26/8 - 07 / 4 1609 14,9a 23
Hans Anton Helland /Flekkefjord G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/8 - 05 / 9 2100 13,9a 22
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) S. Løvvold Bjerke Travbane 2 02/8 - 04 / 1 2100 14,3a 54
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/5 - 08 / 2 2100 15,6a 54
6 2017: -13 -1 -1 -3 -1 -30 916 2016: -16 -0 -4 -2 -6 -45 228
Above Every One* 6 Plass 260 510
8 år BRUN V v.Alesi Om (IT) J. Dahlgaard Skive 1 25/9 - 04 / 1 2020 16,1 22
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S) J. Dahlgaard Skive 3 11/9 - 06 / 1 2060 15,7a 146
Danmark J. Dahlgaard Skive 3 28/8 - 04 / 7 2060 15,5a 106
J. Dahlgaard J. Dahlgaard Skive 4 14/8 - 02 / 3 2990 16,7 114
Grønn/ svart/ hvit J. Dahlgaard Skive 0 02/8 - 06 / 1 2060 br ag 502
7 2018: -7 -3 -1 -0 -1 -80 491 2017: -6 -1 -1 -2 -1 -74 605
Promo Kemp (US) 7 Plass 331 991
4 år BRUN H v.Muscle Hill (US) B. Goop Axevalla - 23/7 - 11 / 4 2140 dg a 37
e. Armbro Waikiki (US) v. Garland Lobell (US) B. Goop Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 08 / 2 1609 13,2a 27
Erik Christoffersen-Rebecca Christoffersen J. Bongiorno U.S.A. 4 05/5 - 08 / 1 1609 12,7a 189
F. Hamre J. Bongiorno U.S.A. 2 22/4 - 05 / 1 1609 14,0a 130
Todelt mørkblå/lysblå, reklame Y. Gingras U.S.A. 1 01/12 - 09 / 1 1609 14,5a 5
8 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -20 000 2017: -15 -4 -2 -1 -5 -206 137
Threetimesalady 8 Plass 301 137
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 09/9 - 07 / 10 2100 14,9a 249
e. Threefolded v. Sugarcane Hanover* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 24/8 - 04 / 2 1700 16,0a 34
Marianne Ølstad Steenland /Tynset L. Trudvang Bjerke Travbane 5 02/8 - 04 / 12 2100 15,3a 32
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 07 / 5 1609 12,8a 73
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Trudvang Bjerke Travbane 2 28/6 - 06 / 6 2100 14,3a 154
9 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -29 500 2017: -21 -4 -3 -2 -7 -160 621
Ebba B.R. 9 Plass 364 121
6 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) E. Rennesvik Årjäng 1 24/9 - 07 / 11 2160 17,4 33
e. Tuscan Red (US) v. Striking Sahbra* (US) E. Killingmo Momarken Travbane 2 22/8 - 05 / 4 1640 14,8a 19
Tore Andresen /Yven E. Killingmo Bjerke Travbane 3 10/8 - 01 / 7 1609 12,6a 60
E. Rennesvik Erik Killingmo (T) M. Gundersen Biri Travbane - 28/7 - 07 / 2 3100 dg 266
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Killingmo Biri Travbane 6 23/7 - 06 / 8 1609 14,1a 344
10 2018: -7 -2 -0 -0 -2 -42 000 2017: -15 -1 -6 -0 -4 -195 660
Jefferson Dotcom 10 Plass 430 380
6 år BRUN V v.Olimede* (FR) M. Pedersen Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 07 / 2 2100 13,6a 168
e. Sunshine Meadows v. J.R. Broline* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 6 09/9 - 10 / 1 2100 14,9a 98
Stine-Merete Gundersen-Gert Magne Gundersen M. Pedersen Sørlandets Travpark 2 26/8 - 07 / 10 1609 12,4a 161
M. Pedersen Stine-Merete Gundersen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/8 - 08 / 6 2600 16,7a 218
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane 1 24/7 - 05 / 13 2100 14,3a 255