<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
CHAMPION GULLØPET (HOPPELØP)
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 75.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-9-13 Plass : 14-9-13

1 2017: -15 -0 -0 -4 -9 -57 000 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -11 000
Hauan Hera 2140 1 Plass 68 000
4 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Goop Färjestad 0 23/9 - 03 / 3 2140 27,1 254
e. Findal Hera v. Moe Odin B. Goop Bjerke Travbane 11 10/9 - 03 / 11 2100 30,0ag 322
Morten Einang /Våle Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 3 28/8 - 15 / 4 2100 29,2a 84
Å. Tengsareid Morten Einang (B) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 02 / 2 2100 28,5a 174
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/8 - 04 / 8 2160 30,6 313
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -34 000
Ask Embla 2 Plass 55 000
5 år BRUN HP v.Wik Stjernen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 01 / 13 2140 31,1 94
e. Horgen Bente v. Elding J. Undem Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 12 2100 31,0ag 728
Lene Gravklev Wiik-Olaf Rognmo J. Undem Drammen Travbane 0 07/9 - 04 / 2 2100 32,0a 129
J. Undem Lene Gravklev Wiik J. Undem Momarken Travbane 2 22/8 - 02 / 9 2140 32,9a 113
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane - 14/4 - 06 / 5 2100 dg 129
3 2017: -13 -0 -1 -2 -6 -34 000 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
M.H. Sylvia 3 Plass 72 700
7 år BRUN HP v.Moe Odin M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 08 / 6 2100 28,6 714
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 22/9 - 03 / 7 2100 29,7a 78
Stall M.H. Sylvia M. Sørvik Drammen Travbane 5 07/9 - 04 / 7 2100 31,9ag 26
V. Hop Martine O. Sørvik (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 27/8 - 02 / 1 2100 28,5 122
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Sørvik Kala Landbane 3 19/8 - 04 / 1 1900 29,4 405
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 4 Plass 72 279
4 år BRUN HP v.Alm Viktor V. Hop Bjerke Travbane 1 13/9 - 05 / 6 2140 32,4 g 204
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen M. Jakobsson Romme 4 08/9 - 10 / 6 2160 32,2 g 523
Merete Viksås /Roa K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/8 - 03 / 1 2100 32,1ag 538
E. Høitomt Merete Viksås K. Kvasnes Bjerke Travbane 7 09/8 - 02 / 10 2100 31,6a 476
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Drammen Travbane 6 27/7 - 03 / 2 2100 33,6ag 359
5 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -2 -3 -50 000
Jærvestjerna 5 Plass 55 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 4 2100 32,7 g 349
e. Heitra v. Bork Rigel A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 03 / 8 2120 br 752
Hans Storvik /Porsgrunn A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 10 2120 35,8 g 400
A. Heisholt A. Heisholt Drammen Travbane 0 21/11 - 04 / 12 2120 br g 570
Rød m/sølv stolpe v.side,3 stj. h.side A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 04 / 12 2100 34,2a 170
6 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -32 000 2016: -6 -0 -0 -2 -4 -25 000
Tekno Blondie 6 Plass 57 000
4 år ISABELL HP v.Tekno Odin A. Wolden Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 2 2140 32,5 80
e. Atom Jenta v. Lome Elden A. Wolden Bjerke Travbane 4 13/9 - 05 / 12 2160 31,9 g 173
Team Prego Mobile A. Wolden Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 1 2100 30,2arg 414
A. Wolden Amanda Robertsen (A) A. Wolden Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 03 / 3 2520 32,5 77
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Wolden Bjerke Travbane 0 02/8 - 01 / 6 2160 31,8 92
7 2017: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2016: -13 -0 -0 -0 -6 -17 000
Hornnes Josefine 2160 1 Plass 90 111
7 år BRUN HP v.Åsajerven H. Bjørntvedt Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 03 / 3 2100 30,0 430
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten T. Borg Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 4 2140 30,9 g 222
Maria Andreassen /Larvik V. Hop Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 02 / 13 2120 28,7 266
G. Austevoll Maria Andreassen (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 04 / 8 2100 29,6 245
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 04/8 - 07 / 1 2100 30,1 132
8 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414 2016: -12 -0 -1 -2 -5 -59 273
Teknologika 2 Plass 150 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane - 27/9 - 05 / 1 2100 dg a 252
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel L. Kolle Bjerke Travbane 10 10/9 - 03 / 6 2100 28,8a 527
Stall Bilbo G. Flåten Bjerke Travbane 3 28/8 - 13 / 6 2100 29,1a 111
G. Flåten L. Kolle Drammen Travbane 4 12/8 - 06 / 11 1700 26,1a 267
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame T. Jansson Östersund 5 26/7 - 04 / 10 2140 27,3a 343
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -23 -1 -3 -2 -11 -116 988
Valborg 3 Plass 169 988
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten O. Østre Drammen Travbane 4 21/9 - 01 / 11 2100 29,3ag 54
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 08 / 2 2140 29,9 69
Øystein Østre /Askim O. Østre Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 04 / 15 2120 29,0 g 77
O. Østre Øystein Østre O. Østre Bjerke Travbane 3 02/8 - 05 / 6 2160 28,7 147
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Lindesberg 4 17/7 - 07 / 5 2140 28,3 31
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 4 Plass 163 500
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 01/9 - 05 / 2 2600 29,8a 51
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 2 22/8 - 04 / 5 2140 28,7a 71
Tor-Johnny Sagen /Kirkenær Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 10/8 - 05 / 7 2100 27,3a 283
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 30/6 - 02 / 1 2100 28,6a 146
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 13/6 - 05 / 4 2160 29,3 126
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 2180 1 Plass 176 926
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 2 06/9 - 08 / 13 2160 28,8 132
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 1 23/8 - 05 / 4 2140 28,6 96
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 1 14/8 - 03 / 7 2100 27,9a 573
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 05 / 13 2140 30,6 g 366
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 6 2120 35,7 g 248
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2 Plass 208 048
7 år BRUN HP v.Krageboen O. Sagholen Momarken Travbane 3 28/9 - 03 / 2 2140 31,6a 37
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Sørlandets Travpark 5 17/9 - 03 / 3 2140 29,6a 273
Per Arvesen /Mysen S. Hogner Bjerke Travbane 0 06/9 - 03 / 10 2160 34,1 g 475
K. Johansen Per Arvesen (A) P. Arvesen Biri Travbane 3 01/9 - 03 / 7 2100 29,6a 47
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm S. Hogner Biri Travbane 5 25/8 - 07 / 3 2100 29,5 240
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 3 Plass 253 500
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Biri Travbane 4 29/9 - 03 / 6 2120 29,3 189
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Sørlandets Travpark 1 17/9 - 01 / 7 2140 27,8a 741
Marit Lier /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 7 06/9 - 08 / 14 2160 29,3 320
P. Arvesen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 23/8 - 05 / 6 2140 28,9 60
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Sørlandets Travpark 4 13/8 - 02 / 1 2140 28,5 604
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 4 Plass 380 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 08 / 3 2100 26,6 34
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 1 20/9 - 05 / 9 2160 29,2 49
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Biri Travbane 1 15/9 - 05 / 1 1609 26,5a 36
H. Holm H. Holm Kala Landbane 2 19/8 - 04 / 12 1920 27,7 121
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 04 / 4 1600 29,7ag 75