<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3


Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 38.001 kr., 40 m. ved 63.001 kr.
For 3-15-årige høyest 93.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-13-12 Plass : 4-13-12

1 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2600 1 Plass 51 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Austevoll Biri Travbane 1 29/9 - 07 / 5 2100 31,4 201
e. Nattens Dronning v. Sjefen T. Lindbak Drammen Travbane - 14/9 - 02 / 2 2100 dg r 99
Nina Bakken-Andreas Solbrekke T. Lindbak Biri Travbane 4 01/9 - 04 / 2 2100 33,3 506
G. Austevoll Per Olav Kristiansen T. Lindbak Biri Travbane 6 25/8 - 08 / 9 2140 33,1 402
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Biri Travbane 8 23/7 - 08 / 10 2120 34,3 g 65
2 2018: -7 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 2 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott K. Kvasnes Biri Travbane 0 29/9 - 07 / 8 2120 35,5 g 241
e. Sol v. Troll Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane - 13/9 - 05 / 3 2140 dg 259
Håkon Gulheim /Jevnaker K. Kvasnes Biri Travbane 4 25/8 - 03 / 3 2100 32,6 g 418
K. Kvasnes Håkon Gulheim (A) K. Kvasnes Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 7 2120 32,3 g 281
Rosa m/logo i grønt O. Mikkelborg Biri Travbane - 29/7 - 01 / 5 2100 dg 222
3 2018: -15 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 3 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor T. Lindbak Biri Travbane - 29/9 - 07 / 7 2120 dg 233
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn T. Lindbak Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 3 2140 31,4 559
Anne-Lise Enger /Reinsvoll D. Dalen Biri Travbane - 01/9 - 04 / 8 2120 dg 576
T. Lindbak D. Dalen Biri Travbane 7 25/8 - 08 / 12 2140 33,2 g 366
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 6 26/7 - 09 / 10 2160 33,0 134
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 2620 1 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/9 - 02 / 1 2140 32,0 368
e. Komnes Bella v. Spikeld L. Kolle Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 11 2160 34,7 308
Stig Fossen /Aurskog K. Malmin Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 11 2120 34,5 g 332
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 17/8 - 04 / 13 2120 33,0 281
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Fossen Bjerke Travbane 0 07/6 - 08 / 4 2140 34,6 g 873
5 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Odin Faks 2 Plass 71 500
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark - 29/1 - 05 / 1 2140 dg 94
e. Perla Mi v. Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 27/12 - 04 / 7 2060 nc g 41
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 18/12 - 04 / 13 2160 32,1 g 110
K. Malmin Morten Louis Johnsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 27/11 - 04 / 2 1609 33,5ag 21
Mørkblå med gul reklame/bånd Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 12/11 - 01 / 10 2160 34,1 g 125
6 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -12 824 2017: -10 -2 -2 -1 -5 -68 242
Opseth Sarvvis 3 Plass 94 110
6 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Rättvik 1 18/9 - 09 / 2 1640 29,1ag 18
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter K. Frick Rättvik 1 09/9 - 01 / 5 2160 31,6 53
Stall Ravinni H. Holm Biri Travbane 3 01/9 - 04 / 3 2100 33,3 73
B. Steinseth Elen Marie Opseth H. Holm Bjerke Travbane 6 10/8 - 02 / 2 2100 32,4a 116
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj U. Ohlsson Romme 4 01/8 - 05 / 11 2160 32,6 97
7 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 4 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden I. Mysen Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 3 2140 32,1 652
e. Dilla v. Åsrapp O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 1 2140 31,4 g 544
Iselin Mysen-Marinus A. Beck I. Mysen Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 9 2100 32,8ag 212
V. Hop Iselin Mysen (A) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/4 - 05 / 9 2160 32,6 g 422
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 1 22/3 - 03 / 2 2140 31,0 115
8 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 5 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder T. Bronken Biri Travbane 6 29/9 - 07 / 10 2120 34,6 316
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Momarken Travbane - 05/8 - 01 / 4 2140 dg 175
Kari Wedum Olsen /Åsvang B. Steinseth Momarken Travbane 4 03/8 - 03 / 3 2140 31,5ag 69
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) P. Midtfjeld Biri Travbane 6 29/7 - 01 / 12 2120 31,8 g 400
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Biri Travbane - 14/7 - 05 / 3 2600 dg 171
9 2018: -5 -0 -1 -2 -2 -26 000 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -51 500
Alm Norinda 6 Plass 90 500
6 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Biri Travbane 1 01/9 - 04 / 7 2120 32,3 51
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Jarlsberg Travbane 5 04/8 - 05 / 10 2120 31,9 140
Jens Alm /Jaren O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 26/7 - 09 / 14 2160 32,6 g 61
J. Alm J. Alm Biri Travbane 6 16/7 - 08 / 10 2120 31,8 58
Blå/hvit/rød tredelt J. Alm Biri Travbane 1 10/2 - 08 / 8 2120 35,2 18
10 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -21 000 2016: -11 -0 -0 -0 -7 -18 000
Lillemor Frøya 7 Plass 50 000
8 år MØRKBR HP v.Elding O. Østre Momarken Travbane 2 28/9 - 03 / 1 2140 31,6a 238
e. Lauga v. Braute O. Østre Momarken Travbane 4 19/9 - 08 / 9 2160 32,9 g 183
Kjell Høiby /Fenstad O. Østre Momarken Travbane 4 13/6 - 07 / 11 2140 33,8 533
O. Østre O. Østre Magnor Travbane 0 01/5 - 03 / 9 2020 35,9 g 446
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 7 13/4 - 08 / 6 2160 32,0 342
11 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2640 1 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) M. Gundersen Bjerke Travbane - 06/9 - 05 / 1 1640 dg 175
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Biri Travbane 0 01/9 - 03 / 3 2100 31,2a 559
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Kala Landbane 0 19/8 - 04 / 7 1920 32,6 g 667
J. Theodorsen Glenn Kramer Stenberg (T) J. Theodorsen Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 8 2120 34,9 g 680
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Momarken Travbane - 20/6 - 01 / 2 2640 dg a 624
12 2018: -11 -1 -0 -0 -5 -32 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 2 Plass 133 000
5 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Bjerke Travbane - 27/9 - 09 / 8 2140 dg 113
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 4 13/9 - 02 / 3 2140 30,5 93
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 4 01/9 - 03 / 9 2100 29,6ag 36
E. Høitomt Kjell Øyhaugen G. Gundersen Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 4 2140 dg 39
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 1 16/8 - 04 / 5 2140 30,7 146
13 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -54 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 3 Plass 155 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 27/9 - 09 / 11 2140 31,4 37
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten T. Wollebæk Bjerke Travbane 2 20/9 - 05 / 12 2160 29,5 g 100
Bjørn Gulbransen /Røyse O. Mikkelborg Biri Travbane 2 01/9 - 03 / 5 2100 29,6a 55
J. Kvikstad Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 9 2140 dg 38
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 8 2160 30,1 154