<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
POENG SPESIAL - DATOLØP
POENG SPESIAL - DATOLØP
Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 270.000 kr med høyest 300 poeng. Også for 3-12-årige høyest 330.000 kr med høyest 100 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-11 Plass : 3-6-11

1 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -5 -20 500
Alone Man S.T. (S) 1700 1 Plass 302 970
10 år BRUN V v.Storstadsbusen* (S) O. Østre Momarken Travbane 0 19/9 - 05 / 9 2660 18,8 430
e. Paula B. Spin* (S) v. Mack The Knife (S) A. Heisholt Sørlandets Travpark 6 23/4 - 03 / 4 2140 16,1a 609
Kai Mangelrød /Larvik T. Solberg Sørlandets Travpark 0 09/4 - 05 / 4 2140 16,8a 356
C. Engebråthen Kai Mangelrød O. Østre Bjerke Travbane 0 27/3 - 01 / 9 2100 15,7a 552
gul m/svart h og ermstriper D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 01 / 4 1609 16,9a 341
2 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -12 567 2016: -11 -2 -1 -1 -2 -48 271
You to Luscious* (S) 2 Plass 222 002
7 år M.BRUN V v.Korean* (FR) M. Lunde Årjäng 6 23/6 - 02 / 2 2140 17,4 129
e. Goalchip (US) v. Pine Chip* (US) M. Jakobsson Årjäng 0 05/6 - 08 / 6 2140 17,3a 50
Sverige M. Jakobsson Färjestad 4 15/5 - 11 / 11 1660 14,7 16
P. Ådefors Magnus Jakobsson (T) P. Ådefors Färjestad 4 01/5 - 01 / 7 1640 14,3a 50
Ljblå, mblått lodrätt fält, ärmb; mblå P. Ådefors Årjäng 8 23/4 - 03 / 10 2140 16,4ag 31
3 2018: -13 -1 -2 -1 -5 -52 500 2017: -18 -2 -1 -2 -8 -97 000
Tiffany T.G. 3 Plass 314 000
6 år BRUN HP v.Jetstile M. Gundersen Bjerke Travbane 5 18/9 - 03 / 7 1609 14,0a 146
e. Artisane (US) v. Lindy Lane* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/8 - 07 / 7 1609 13,1a 141
Charlotte Teien Gundersen /Nittedal J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 02/8 - 04 / 4 2100 15,5a 62
K. Johansen Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Biri Travbane 0 23/7 - 06 / 6 1609 14,4ag 85
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Drammen Travbane 6 01/7 - 11 / 12 2100 13,9a 619
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -1 -2 -0 -6 -54 500
Bjaa Land 4 Plass 284 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) J. Undem Sørlandets Travpark 0 23/9 - 06 / 2 1609 15,6a 128
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo M. Goggin Klosterskogen Travbane 7 02/9 - 02 / 9 2100 16,7a 238
Geir Eivind Skjelde /Skien L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/7 - 05 / 1 1609 14,7a 105
D. Dalen Geir Eivind Skjelde L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 06 / 2 1700 16,6a 309
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 08/6 - 04 / 8 1700 16,5a 124
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -17 500
Pompano Reza (S) 5 Plass 187 190
7 år LYSBRUN V v.Racer Bourbon* (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 04 / 11 2609 15,9a 457
e. Bousuki (AT) v. Little League (US) E. Høitomt Drammen Travbane 0 14/9 - 05 / 7 1700 19,4ag 29
Philip Blomquist Johansson-Mio Blomquist Gustavsen J. Gustavsen Drammen Travbane 4 21/8 - 06 / 10 1700 16,4a 223
E. Høitomt Jarle R. Gustavsen (A) E. Høitomt Drammen Travbane 6 31/7 - 05 / 6 1700 14,6a 79
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 22/7 - 01 / 5 2140 14,6a 138
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -3 -16 000
Larry S.E. (S) 6 Plass 204 979
7 år MØRKBR H v.Up Front Larry (US) G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 18/9 - 03 / 10 1609 15,8a 1074
e. Millan Briljant (S) v. Meadow Gallant* (US) H. Halme Drammen Travbane 7 03/9 - 02 / 9 2100 16,3a 252
Geir Nordbotten-Karolina Westling O. Østre Bjerke Travbane 0 24/7 - 05 / 8 2100 19,3a 489
H. Holm Geir Nordbotten (B) S. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 11 2100 20,0a 327
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 08 / 2 2100 18,3a 343
7 2017: -10 -1 -1 -0 -2 -30 000 2016: -16 -3 -2 -4 -2 -137 000
Royaldoodle* (S) 7 Plass 229 028
6 år BRUN V v.Angus Hall* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 18/9 - 03 / 8 1609 14,2ag 89
e. Elizabeth Hanover (US) v. Super Bowl (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 10/9 - 05 / 1 3120 16,9 466
Sverige V. Hop Biri Travbane - 14/6 - 07 / 7 2100 dg a 467
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Biri Travbane 0 21/5 - 01 / 9 2600 17,1a 114
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 30/12 - 03 / 10 1609 17,9a 300
8 2018: -11 -0 -1 -1 -5 -31 000 2017: -11 -0 -1 -0 -3 -20 500
Broadway Blaze (US) 8 Plass 313 255
8 år BRUN V v.Broadway Hall (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 23/4 - 03 / 9 2140 16,6a 963
e. Tag A Victory (US) v. Tagliabue* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 0 28/2 - 05 / 11 2590 18,7 578
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord Å. Tengsareid Forus Travbane 0 21/2 - 03 / 2 2040 17,7a 264
K. Kvasnes Kjetil Melum-Hansen Å. Tengsareid Forus Travbane 4 24/1 - 02 / 4 2040 16,5a 636
Rosa m/logo i grønt V. Tjomsland Forus Travbane 0 03/1 - 05 / 7 2040 19,2 790
9 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -27 -0 -3 -4 -10 -90 936
Super Rina 9 Plass 239 661
7 år BRUN HP v.Cigar Bar (US) B. Steinseth Rättvik 7 18/9 - 07 / 2 2140 14,8a 315
e. Superina Land v. Super News (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 6 09/9 - 03 / 2 2100 16,0a 334
Stall Helt Krise L. Pedersen Biri Travbane P 01/9 - 21 / 1 2100 21,7 P
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 16/8 - 07 / 11 1609 13,2a 1418
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Asklund Bjerke Travbane 4 09/8 - 03 / 12 2100 16,2a 271
10 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -14 500 2017: -15 -0 -0 -2 -7 -29 500
Eila Laday (S) 10 Plass 246 927
7 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 23/9 - 06 / 8 1609 15,3a 256
e. Star's Princess (US) v. Garland Lobell (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 07 / 8 2100 19,5a 315
Erling Danielsen /Slitu T. Borg Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 05 / 2 2100 16,3ag 260
T. Solberg Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 4 11/5 - 01 / 1 2100 16,5a 144
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Momarken Travbane 4 02/5 - 06 / 5 1640 15,0a 367
11 2018: -13 -2 -1 -2 -4 -112 000 2017: -30 -1 -1 -6 -12 -93 500
Synjo Diva 11 Plass 403 500
8 år MØRKBR HP v.Norvelous Hanover (US) A. Akselsen Drammen Travbane 5 14/9 - 05 / 1 1700 15,5a 33
e. Synjo Actress v. Gunslinger Spur (US) S. Hogner Bjerke Travbane 8 08/9 - 01 / 12 2100 16,6a 1024
Jan Petter Reinskau-Øyvind Medalen H. Baginski Klosterskogen Travbane 9 02/9 - 02 / 8 2100 17,5a 203
A. Akselsen Jan Petter Reinskau A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 05 / 9 1700 15,6ag 335
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 02/8 - 07 / 12 1609 13,2a 912
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -7 -15 356
Lemonitor* (S) 12 Plass 235 329
10 år BRUN V v.Smasher* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 6 14/9 - 05 / 6 1700 15,6a 69
e. Lema Ludmila* (S) v. Pershing (US) K. Lindberg Årjäng 4 01/9 - 07 / 12 1640 14,9a 264
Sverige G. Austevoll Drammen Travbane 0 17/8 - 05 / 12 2100 18,2a 259
H. Holm Leif Gustafsson K. Johansen Drammen Travbane 0 18/4 - 05 / 8 2100 17,1a 126
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Horpestad Momarken Travbane 5 30/3 - 01 / 4 2140 16,3a 260