Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
POENG SPESIAL - DATOLØP
POENG SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr med høyest 400 poeng. Også for 3-15-årige høyest 85.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-2 Plass : 3-9-2

1 2018: -10 -3 -1 -3 -1 -76 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -66 000
Stina Mi 2100 1 Plass 188 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane - 28/9 - 03 / 5 2140 dg a 111
e. Salstjerna v. Korbest G. Austevoll Bjerke Travbane 7 20/9 - 05 / 4 2140 31,1 g 82
Ane Benedikte Salen Johnsen /Borkenes G. Austevoll Biri Travbane 5 01/9 - 03 / 8 2100 30,0a 88
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 02 / 3 2100 29,7ag 684
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Johnsen Harstad Travpark 0 10/6 - 04 / 6 1620 35,6 g 87
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -1 -1 -4 -37 000
Miefaks 2 Plass 77 000
6 år MØRKBR V v.Voje Faks K. Løvdal Jarlsberg Travbane - 22/9 - 03 / 8 2100 g6 ag 196
e. Troll Mie v. Spikeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 6 17/9 - 03 / 2 2140 29,7a 307
Julie Marie Hamnes-Uno Gjerstad K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 5 2140 br a 473
K. Løvdal K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 28/5 - 04 / 5 2140 br a 51
blå m/grå ermer & l. K. Løvdal Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 02 / 11 2100 32,9a 63
3 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 3 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 03 / 3 2100 29,1a 517
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 0 21/5 - 04 / 9 2120 34,1 g 181
Stall Ida Christine B. Steinseth Biri Travbane - 13/5 - 01 / 2 2100 dg 408
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Drammen Travbane 7 10/4 - 04 / 9 2120 33,0 123
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 18/2 - 02 / 1 2100 33,5 g 64
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 4 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 06 / 10 2120 31,9 g 905
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Drammen Travbane 6 07/9 - 04 / 12 2100 31,9a 379
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Drammen Travbane 7 31/7 - 04 / 3 2100 31,1ag 599
D. Dalen Hans Landsverk A. Heisholt Drammen Travbane 3 19/6 - 03 / 11 2140 31,9 227
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 4 2500 32,3 354
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lolly Løva 5 Plass 52 083
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Ødegaard Kala Landbane 7 19/8 - 04 / 2 1900 32,1 g 641
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Ødegaard Bjerke Travbane - 20/7 - 04 / 8 2100 dg a 579
Stall Thosigi Jr. K. Ødegaard Momarken Travbane P 04/7 - 20 / 10 2160 34,8 P
K. Ødegaard Sidsel Kjeve A. Valstad Momarken Travbane N 05/5 - 21 / 4 2160 40,0 rg N
blå m/rød bunn. M. Helland Drammen Travbane 0 10/2 - 02 / 15 2120 38,9 g 341
6 2017: -13 -0 -2 -1 -2 -29 000 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -32 500
H.G. Mode 6 Plass 61 500
6 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) K. Hauge Sørlandets Travpark 0 17/9 - 03 / 9 2140 29,9ag 391
e. H.G. Celin v. Elding K. Hauge Bjerke Travbane - 06/9 - 03 / 2 2140 dg 84
Ronny Mørland /Oslo T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 08 / 7 2100 30,4ag 234
T. Solberg Karin Hauge (A) Å. Tengsareid Drammen Travbane - 31/7 - 04 / 1 2100 dg a 61
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 11/7 - 06 / 3 2140 28,5a 350
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 7 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 22/9 - 03 / 10 2100 31,2a 479
e. Gylden Vår v. Bork Rigel G. Austevoll Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 2 1609 30,7a 299
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 02 / 4 2100 31,3ag 729
R. Aarlie Magnus Billing P. Sem Drammen Travbane 5 12/8 - 01 / 8 2120 31,3 262
Todelt svart/gull, gull mansj, rek P. Sem Momarken Travbane 6 05/8 - 01 / 1 2140 31,4 508
8 2018: -5 -1 -0 -2 -2 -35 500 2017: -20 -0 -2 -4 -4 -45 224
Bjørkekongen 8 Plass 97 724
7 år BRUN V v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 27/9 - 09 / 2 2140 30,7 g 29
e. Neslill v. Braute Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 17/9 - 03 / 8 2140 29,1a 128
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane - 07/9 - 04 / 1 2100 dg a 29
H. Holm Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane - 26/7 - 02 / 12 2140 dg 75
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Årjäng 4 14/7 - 08 / 6 2140 29,6ag 21
9 2018: -13 -1 -0 -1 -6 -43 500 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 9 Plass 138 000
8 år MØRKBR HP v.Krageboen E. Storetvedt Bergen Travpark 4 21/9 - 03 / 12 2140 32,1 297
e. Trø Vesla v. Spikeld Ø. Austevoll Bergen Travpark 7 14/9 - 02 / 2 2100 29,7a 732
Inge Brusletto /Geilo S. Wassberg Bergen Travpark - 14/9 - 07 / 4 2100 dg g 614
K. Kvasnes Inge Brusletto O. Østre Drammen Travbane 0 07/9 - 04 / 11 2100 32,5ag 382
Rosa m/logo i grønt D. Dalen Drammen Travbane 6 12/8 - 01 / 12 2140 30,7 173
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 10 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 3 2100 31,1 851
e. Huldre Drosi v. Korbest A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 05/5 - 04 / 9 1609 27,3a 347
Halvor Smeland /Flatdal A. Akselsen Drammen Travbane 5 10/4 - 04 / 12 2120 32,8 517
A. Akselsen Halvor Smeland A. Akselsen Bjerke Travbane 6 07/12 - 05 / 2 2140 35,0 g 292
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 17/11 - 01 / 3 2100 33,0 g 166