<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-1 Plass : 9-4-1

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 1609 1 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden T. Solberg Momarken Travbane 4 01/10 - 10 / 3 1640 29,3a 40
e. Edel Jenta v. Alm Svarten T. Solberg Drammen Travbane 1 21/9 - 01 / 7 2100 29,1a 165
Merete Viksås /Roa K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 06/9 - 03 / 8 2160 31,7 g 271
V. Hop Merete Viksås K. Johansen Klosterskogen Travbane 6 17/8 - 06 / 10 1700 28,3a 695
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Momarken Travbane - 05/8 - 08 / 2 1640 dg 333
2 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -15 -0 -1 -2 -7 -45 991
Eilert 2 Plass 188 691
7 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 17/9 - 01 / 1 2140 28,2a 530
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 02 / 2 2100 30,1a 58
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Drammen Travbane 0 12/8 - 09 / 2 2900 br g 601
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 26/6 - 02 / 11 2120 28,4 368
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 05 / 4 1700 27,1a 337
3 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 3 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 0 01/10 - 10 / 8 1640 30,1ag 65
e. Løng Håpe v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/9 - 04 / 11 1609 26,3a 228
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/8 - 02 / 4 1609 27,9a 71
G. Austevoll Brynjulf Bjørge K. Mathisen Biri Travbane - 23/7 - 05 / 5 2100 dg 278
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Drammen Travbane - 01/7 - 05 / 4 2100 dg 237
4 2017: -13 -1 -2 -2 -5 -62 000 2016: -8 -1 -2 -1 -4 -54 000
Berteviking 4 Plass 164 500
7 år SVART H v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 12 1700 28,0ar 243
e. Liberta v. Pajaprins O. Østre Bjerke Travbane 5 11/9 - 04 / 1 1609 26,6a 130
Andre Aasen /Skien O. Østre Klosterskogen Travbane 3 17/8 - 06 / 9 1700 27,9ag 183
O. Østre Andre Aasen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 06/8 - 05 / 8 1660 26,5 161
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 19/6 - 05 / 10 1609 dg a 200
5 2019: -3 -1 -2 -0 -0 -35 000 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000
Alm Elden 5 Plass 195 000
6 år SVART V v.Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/9 - 04 / 7 2100 28,6a 477
e. Alm Nora v. Nordli Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 02 / 9 2100 30,8a 43
Helge Olav Asphaug /Bø I Telemark A. Akselsen Drammen Travbane 4 21/8 - 08 / 7 2520 30,0 79
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/8 - 05 / 4 2140 28,2 g 450
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Akselsen Drammen Travbane 6 31/7 - 06 / 8 1700 26,2a 84
6 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 6 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Sørlandets Travpark 4 23/9 - 05 / 10 2180 30,0 g 418
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Bjerke Travbane - 13/9 - 02 / 6 2160 dg 430
Stall Travellers P. Johannessen Biri Travbane 0 01/9 - 05 / 8 2600 30,0a 165
P. Johannessen P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 26/8 - 06 / 6 2140 28,7 g 1201
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 06/8 - 05 / 2 1640 28,8 g 586
7 2017: -13 -1 -2 -2 -7 -72 000 2016: -7 -0 -1 -3 -2 -32 000
Z.M.'s Felix 7 Plass 177 500
7 år BRUN V v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 4 20/9 - 04 / 3 2100 28,4a 51
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Leangen Travbane 4 31/8 - 06 / 3 1640 26,2a 17
Rolf Settem /Bolsøya K. Mathisen Biri Travbane 6 11/8 - 05 / 2 2100 28,9a 189
A. Stensen Rolf Settem K. Johansen Biri Travbane 3 28/7 - 09 / 11 1609 25,5a 271
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam L. Kolle Biri Travbane 1 23/7 - 05 / 2 2100 28,0 161
8 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 8 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Momarken Travbane 0 28/3 - 05 / 10 2140 32,4arg 74
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 11 2100 30,1a 127
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 3 2100 32,1a 17
K. Johansen K. Johansen Biri Travbane 1 16/12 - 05 / 7 1620 28,6 31
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 05 / 1 2100 28,2 253
9 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 9 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 4 27/9 - 05 / 11 2100 27,9a 61
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/9 - 04 / 7 1609 25,3a 21
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 07 / 6 2100 28,0a 40
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) K. Lindberg Arvika 1 13/8 - 03 / 12 2120 29,6 14
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Biri Travbane 1 23/7 - 07 / 10 2120 29,7 13
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jerveld 10 Plass 188 000
9 år MØRKBR V v.Åsajerven A. Robertsen Bjerke Travbane - 06/9 - 03 / 7 2160 dg 139
e. Beljue Stjerna v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 1 21/8 - 02 / 6 1609 27,9ag 140
Jan Bragerhaug-Torill Trøen S. Løvvold Bjerke Travbane P 09/8 - 21 / 2 2160 37,3 P
E. Høitomt Heidi Moen (T) H. Holm Biri Travbane 0 02/6 - 05 / 12 2620 36,7 608
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Drammen Travbane 0 18/5 - 01 / 3 1700 28,6ag 114
11 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -19 500 2018: -17 -1 -1 -3 -7 -70 000
Nebbenes Friggi 11 Plass 229 000
9 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 10 1700 27,4a 401
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Sørlandets Travpark 0 17/9 - 01 / 5 2140 28,5a 457
Rune Guddal-Arnt Mikkelsen A. Christensen Bjerke Travbane 6 06/9 - 08 / 12 2140 30,1 524
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 2 24/8 - 02 / 4 2100 temp a 138
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 0 16/8 - 06 / 11 2100 28,1a 699
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -19 -1 -1 -2 -7 -56 500
Maurstad Mina 12 Plass 229 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 2 2140 29,1 g 101
e. Maurstad Mi v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 17/7 - 03 / 12 2100 28,0a 223
Magne Stenslie /Raufoss O. Østre Bjerke Travbane 2 28/6 - 05 / 11 2160 28,5 167
T. Solberg Magne Stenslie O. Østre Biri Travbane - 18/6 - 05 / 7 1609 g0 ag 280
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 7 2100 29,3ag 462