<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
3-ÅRINGSLØP
3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr.
For 3-årige høyest 20.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-10 Plass : 11-3-10

1 2018: -14 -0 -2 -0 -5 -29 491 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000
Perle Vilja 2140 1 Plass 42 491
4 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Drammen Travbane 7 03/9 - 09 / 4 2100 37,5 161
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Bjerke Travbane P 16/8 - 22 / 4 2160 37,6 g P
Erling Bottolfs-Johnny Ekra
J. Bjerring
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek
2 2018: -9 -2 -2 -0 -3 -49 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000
Mykle Elden 2 Plass 56 000
4 år SVART H v.Lome Elden G. Flåten Klosterskogen Travbane - 17/8 - 03 / 1 2100 dg 276
e. Bru Linn v. Spang Best G. Flåten Biri Travbane 6 28/7 - 01 / 11 2120 35,2 g 130
Stall Kose Seg G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 13/7 - 03 / 7 2100 35,5 g 91
V. Hop Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 12/5 - 22 / 8 2120 37,2 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 05/8 - 22 / 5 2120 56,3 B
3 2018: -13 -1 -5 -1 -3 -85 000 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 3 Plass 150 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 22/9 - 08 / 6 2120 34,0 g 95
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 03 / 7 2100 36,0 g 1051
Stall Eldo J. Gaustad Drammen Travbane 5 03/9 - 09 / 1 2100 35,8 g 73
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 3 21/8 - 07 / 6 2100 36,6 g 168
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Biri Travbane - 28/7 - 01 / 1 2100 dg 203
4 2018: -12 -1 -2 -1 -6 -75 567 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 4 Plass 125 926
4 år SVART H v.Moe Odin J. Mjølnerød Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 10 2100 dg 103
e. Alm Monsun v. Storm Jo O. Kjenner Årjäng 6 14/7 - 02 / 8 2160 34,5 g 355
Trond Sverre-Joachim Sverre J. Mjølnerød Momarken Travbane P 20/6 - 20 / 1 2140 40,6 P
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane - 30/5 - 11 / 6 2160 dgpp N
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 15/11 - 22 / 10 2160 55,3 B
5 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -25 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 5 Plass 46 000
4 år SVART V v.Skibber K. Roe Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 01 / 5 2100 36,8 270
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Drammen Travbane - 03/9 - 01 / 1 2100 dg 220
Andres Hegna-Grethe Hegna K. Roe Drammen Travbane 5 21/8 - 07 / 1 2100 36,8 g 485
K. Roe Andres Hegna K. Roe Klosterskogen Travbane P 30/7 - 20 / 2 2120 40,0 P
Rød m/svart stolpe & krage Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 8 1720 dgpp N
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Furderud Gulle 6 Plass 3 500
4 år RØD HP v.Briskeby Philip B. Humborstad Årjäng - 14/7 - 02 / 2 2140 dg 370
e. Kaisa v. Kasper Mollyn B. Humborstad Biri Travbane P 21/5 - 20 / 6 2120 39,3 g P
Stall Marie T.H. B. Humborstad Biri Travbane 16/6 - 22 / 6 2120 51,3 B
B. Humborstad B. Humborstad Biri Travbane 10/6 - 22 / 7 2120 59,5 B
svart m/gult belte & ermring.
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -22 000
Huseby Snuppa 2160 1 Plass 28 500
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 07 / 8 2100 32,7ag 111
e. Moe Svalin v. Spikeld G. Flåten Klosterskogen Travbane P 16/9 - 21 / 3 2120 36,9 g P
Eivind Gravdal /Hof G. Flåten Bjerke Travbane - 06/9 - 09 / 5 2140 dg 227
E. Høitomt Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane - 27/8 - 08 / 2 2100 dg 248
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 09 / 10 2120 br g 291
8 2018: -12 -0 -2 -0 -3 -32 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 2 Plass 77 500
4 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Jarlsberg Travbane 5 22/9 - 07 / 3 2100 31,6a 293
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 5 2100 34,8 g 134
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Malmin Biri Travbane 0 25/8 - 08 / 6 2120 35,7 g 442
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 03 / 11 2120 35,6 g 717
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Fossen Bjerke Travbane 7 21/6 - 01 / 11 2160 35,6 759
9 2018: -14 -3 -2 -2 -3 -88 031 2017: -13 -1 -0 -0 -8 -41 712
Øygard Pål 3 Plass 129 743
4 år SVART V v.Tekno Odin R. Kruse Årjäng 6 17/9 - 01 / 5 2160 nc 89
e. Påls Tina v. Elding K. Kvasnes Drammen Travbane 1 21/8 - 07 / 7 2120 34,8 68
Stall Pål Sine Hener O. Østre Drammen Travbane 6 17/8 - 02 / 4 2100 37,9 g 184
K. Kvasnes Laila Kjøniksen K. Kvasnes Biri Travbane 4 11/8 - 08 / 3 2100 36,5 122
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek C. Antonsen Momarken Travbane - 04/7 - 07 / 10 2140 dg 563
10 2018: -11 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 4 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Drammen Travbane 4 21/9 - 03 / 5 2100 34,1 g 18
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Drammen Travbane 1 03/9 - 01 / 5 2100 32,0 49
Lene Flåten /Vear G. Flåten Jarlsberg Travbane P 18/8 - 22 / 12 2120 39,4 P
G. Flåten E. Gravdal Jarlsberg Travbane 29/10 - 21 / 5 2120 58,3 g B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
11 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -38 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 5 Plass 152 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 03 / 5 2100 33,4 337
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Drammen Travbane 3 03/9 - 01 / 8 2100 33,3 157
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Drammen Travbane 4 21/8 - 07 / 3 2100 36,7 66
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 06/7 - 09 / 2 2100 dg 60
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane - 21/6 - 01 / 7 2140 dg 332