<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
DELINGSLØP
DELINGSLØP
Varmblods 1640 m. Autostart.
For 3-12-årige 100.000 - 400.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -1 -2 -2 -5 -92 991 2017: -16 -2 -2 -1 -3 -98 000
Jacobine Y. 1 Plass 334 991
6 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 04/9 - 05 / 12 2100 16,1a 107
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 04 / 8 1700 16,4a 185
Svein Ystehede /Halden P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/8 - 02 / 6 2140 15,9ag 204
Per Oleg Midtfjeld (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 21/6 - 07 / 4 2100 16,6a 248
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/6 - 05 / 2 2100 15,8a 744
2 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -29 368 2017: -19 -5 -0 -2 -7 -175 500
Astoria Brick (S) 2 Plass 367 675
6 år MØRKBR HP v.Lucky Chucky* (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 12 2100 16,3a 358
e. Likeable Les (US) v. Yankee Glide* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 18/9 - 05 / 5 2100 15,4a 68
Suzanne Solberg /Sande I Vestfold Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 03/9 - 07 / 7 1700 15,0a 131
Vidar Hop (T) Øystein Kruse (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 26/6 - 05 / 14 2100 18,9a 223
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 5 15/6 - 06 / 6 1700 16,4a 114
3 2018: -20 -0 -3 -0 -5 -40 000 2017: -24 -3 -4 -2 -7 -137 500
S.M.K. Shocking 3 Plass 302 500
6 år BRUN V v.Bullchip A. Akselsen Forus Travbane 0 16/9 - 07 / 8 1600 16,9a 245
e. Island Vacation (US) v. Dream Vacation* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 02/9 - 07 / 1 2100 15,7a 135
Sara Marie Kittelsen /Hof O. Kjenner Bjerke Travbane 2 23/8 - 06 / 7 2100 15,2a 182
Adrian Solberg Akselsen (S) Siv Marie Kittelsen A. Akselsen Drammen Travbane 1 17/8 - 05 / 6 2100 17,4a 17
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 1 31/7 - 05 / 2 1700 14,1a 254
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -11 000
Safe Amour 4 Plass 221 273
10 år MØRKBR V v.Love You* (FR) O. Østre Drammen Travbane 2 14/9 - 05 / 9 1700 14,6a 163
e. Santa's Glory v. Prakastian (US) T. Aurell Bjerke Travbane 4 08/9 - 01 / 1 2100 16,2a 260
Steinar Bye-Jan-Magne Indseth A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 23/8 - 06 / 4 2100 16,0a 687
Ole Johan Østre (T) Steinar Bye E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 10/8 - 03 / 5 1609 14,2a 59
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 24/7 - 05 / 12 2100 15,5ag 545
5 2018: -13 -0 -2 -1 -5 -41 000 2017: -20 -1 -3 -2 -5 -66 500
The Exterminator 5 Plass 306 500
6 år BR.SKIMMEL V v.Pine Chip* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane - 11/9 - 05 / 5 2600 dg a 541
e. Queen Boudicca v. Tap In* (US) D. Brouwer Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 02 / 7 2100 16,4a 301
Emilia Garseg /Askim R. Aarlie Momarken Travbane 4 22/8 - 05 / 1 1640 15,5a 224
Renate Aarlie (T) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 14/8 - 05 / 6 2100 16,2a 323
Todelt svart/gull, gull mansj, rek E. Storetvedt Bergen Travpark 4 29/6 - 02 / 11 1600 15,8a 56
6 2018: -18 -3 -4 -2 -7 -149 500 2017: -16 -1 -6 -2 -4 -66 380
Frankie Lobell (NL) 6 Plass 400 876
6 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 25/9 - 01 / 2 2100 15,2a 35
e. Lightning Prayer (US) v. Like A Prayer* (US) K. Oscarsson Charlottenlund 5 16/6 - 04 / 2 2000 14,4a 88
Tone Johansen-Arne Gulbrandsen N. Andersen Halmstad - 02/6 - 01 / 1 2140 dg a 105
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) N. Andersen Halmstad 6 22/5 - 08 / 11 2140 14,2a 207
marineblå m/hvit og rød søm + reklame N. Andersen Odense 2 12/5 - 03 / 3 1640 13,8a 73
7 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -21 -2 -1 -3 -10 -82 315
Sebastian Mølgård (DK) 7 Plass 335 609
9 år MØRKBR V v.Carmody Lobell* (US) C. Hande Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 07 / 4 2100 17,9a 54
e. Italian Delight (S) v. Shogun Lobell* (US) M. Nielsen Klosterskogen Travbane 4 02/9 - 02 / 3 2100 16,0a 22
Stall Sebastian Mølgård M. Gundersen Bjerke Travbane 1 21/8 - 04 / 4 2100 14,2a 34
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 10/8 - 01 / 8 1609 12,6a 82
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Dalsbotten Drammen Travbane 3 27/7 - 01 / 7 1700 14,6a 52
8 2017: -18 -1 -6 -0 -6 -122 766 2016: -21 -3 -0 -3 -8 -84 723
Walentino* (S) 8 Plass 295 371
6 år M.BRUN V v.Mr. Pine Chip (US) G. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 07 / 1 2100 17,7a 24
e. Frosts Octopussy (S) v. Mr. Vic* (US) G. Antonsen Åmål 2 07/9 - 04 / 8 2080 14,0a 345
Sverige G. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 05 / 2 1700 15,7a 29
Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 0 05/8 - 02 / 5 2140 15,7a 63
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/7 - 08 / 12 1609 13,0a 123
9 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -8 -0 -2 -1 -2 -22 000
Chamsiin 9 Plass 234 491
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 13/9 - 06 / 10 2100 15,0a 599
e. Global Line v. Love You* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 22/8 - 05 / 2 1640 15,2a 217
Henning Kongsbak-Erik Skofsrud L. Trudvang Bjerke Travbane 0 26/7 - 05 / 2 2100 16,0a 243
Kai Johansen (T) Trond Skofsrud (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 8 2100 15,5a 373
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 15/6 - 01 / 5 2140 15,9a 51
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -4 -31 264
Chou Chou Boshoeve* (S) 10 Plass 328 861
9 år SVARTBRUN HP v.Orlando Vici (FR) M. Andersson Axevalla 0 29/8 - 09 / 7 2140 16,2a 240
e. Moonlight Boshoeve (DE) v. Diamond Way (DE) G. Austevoll Drammen Travbane 0 21/8 - 02 / 2 2100 16,5a 129
Sverige J. Ivehag Halmstad 6 26/3 - 01 / 9 2140 16,6a 120
Gunnar Austevoll (T) Ulrica Sundén-Berger (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/3 - 02 / 7 2100 15,8a 147
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 02/3 - 03 / 6 2140 18,6a 328
11 2018: -15 -0 -1 -2 -5 -56 815 2017: -13 -2 -0 -1 -6 -64 186
Delamain 11 Plass 325 289
9 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) N. Holm Momarken Travbane 0 19/9 - 05 / 2 2660 19,5 g 524
e. Madeline v. Putte Champo M. Andersson Åmål 6 27/8 - 05 / 8 2500 16,6 250
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen N. Holm Kala Landbane 4 19/8 - 02 / 3 1900 17,4a 136
Kristine Kvasnes (T) Otto S. Gøperød E. Linn Bjerke Travbane 6 02/8 - 04 / 9 2100 15,5a 397
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek U. Axelson Årjäng 0 14/7 - 05 / 8 1640 14,9a 341
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -19 -1 -3 -2 -3 -116 000
Larger Then Life 12 Plass 290 000
7 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) C. Antonsen Momarken Travbane 2 19/9 - 05 / 4 2660 18,6 127
e. Moments Tail (S) v. Comets Tail* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane - 11/9 - 05 / 6 2600 dg a 226
Christine Stordrange /Flekkefjord G. Antonsen Bjerke Travbane 0 12/7 - 07 / 8 2600 16,8ag 275
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Kongsvinger Travbane 3 05/7 - 06 / 10 3020 17,7 123
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 2 26/6 - 05 / 4 2100 16,3a 86