<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:35 V5-5
V4-2
KVAL. NORSK TRAV OAKS
KVAL. NORSK TRAV OAKS
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 1 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 8 10/9 - 01 / 7 2100 30,5ag 266
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 29/8 - 02 / 8 2100 30,7a 40
Merete Viksås /Roa T. Solberg Dannero 2 13/8 - 06 / 5 2140 29,4ag 398
Vidar Hop (T) Merete Viksås T. Solberg Dannero 3 30/7 - 06 / 5 2140 31,5ag 214
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Bjerke Travbane - 20/7 - 04 / 4 2100 dg a 170
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -1 -2 -1 -48 054
Alonso Borka 2 Plass 48 054
4 år BORKET HP v.Bork Odin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 22/9 - 07 / 4 2100 29,8a 72
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden G. Antonsen Bjerke Travbane - 29/8 - 03 / 5 2100 dg a 361
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/8 - 02 / 6 2100 32,8ag 498
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Drammen Travbane 0 27/7 - 03 / 3 2100 34,5ag 26
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Momarken Travbane 3 30/5 - 02 / 1 2140 32,8 204
3 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -14 736 2017: -10 -3 -1 -2 -1 -107 766
Troll Tundra* 3 Plass 122 502
4 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 6 29/8 - 01 / 5 2100 31,4a 54
e. Bottem Trolla v. Troll Kos N. Jernberg Årjäng 3 06/8 - 04 / 2 2140 32,2 g 28
Sverige N. Jernberg Åmål 1 30/7 - 02 / 5 2080 30,5a 51
Nelly Jernberg (A) N. Jernberg Årjäng - 14/7 - 02 / 9 2160 dg g 44
Svart, blå axelp m sv romb; svart G. Austevoll Bjerke Travbane 2 21/6 - 01 / 2 2140 33,1 28
4 2018: -17 -0 -4 -1 -6 -74 000 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -37 500
Grude Elle 4 Plass 111 500
4 år MØRKBR HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Forus Travbane 5 01/8 - 07 / 4 2060 35,0 g 43
e. Grude Jenta v. H.G. Balder K. Djøseland Forus Travbane 2 18/7 - 08 / 5 2060 32,4 53
Erland Skjølås-Kåre Skjølås K. Djøseland Forus Travbane 3 27/6 - 10 / 7 2060 32,1 56
Kjetil Djøseland (T) S. Wassberg Forus Travbane 4 04/6 - 01 / 8 2040 35,7 249
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane P 04/4 - 20 / 2 2060 39,2 P
5 2018: -13 -4 -4 -0 -3 -659 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 5 Plass 731 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 22/9 - 07 / 5 2100 29,3a 24
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 12/9 - 03 / 2 2100 32,2 g 51
Stall Ness Tjo S. Wassberg Bjerke Travbane 0 29/8 - 02 / 7 2100 30,9a 36
Tom Erik Solberg (T) John Ragnvald Ness T. Solberg Klosterskogen Travbane P 01/6 - 21 / 5 2120 34,9 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Wassberg Bergen Travpark 22/9 - 24 / 3 2120 42,3 N
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -2 -0 -4 -87 000
Lille Olga 6 Plass 87 000
4 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 11 10/9 - 01 / 1 2100 32,0a 73
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/8 - 02 / 4 2100 30,3a 37
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen O. Østre Drammen Travbane 2 12/8 - 01 / 9 2120 30,7 24
Eirik Høitomt (T) Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/8 - 01 / 2 2140 31,2 44
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 28/6 - 09 / 7 2140 33,6 20
7 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 7 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Bjerke Travbane 1 10/9 - 01 / 2 2100 27,5a 17
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Bjerke Travbane 1 29/8 - 01 / 3 2100 29,8a 16
John I. Naustvik /Røyksund F. Hamre Sørlandets Travpark 3 22/7 - 03 / 5 2140 27,9 49
Frode Hamre (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 03 / 10 2120 30,4 g 233
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Biri Travbane 1 14/6 - 01 / 6 2100 31,2 23
8 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -521 200 2017: -8 -4 -3 -0 -0 -273 648
Stjärnblomster* (S) 8 Plass 794 848
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) J. Persson Gävle 1 22/8 - 03 / 7 2180 29,0 29
e. Järvsö Blomster* (S) v. Järvsöviking* (S) Ø. Kihlstrøm Dannero 0 13/8 - 06 / 3 2140 31,1a 39
Sverige Ø. Kihlstrøm Dannero 1 30/7 - 06 / 2 2140 30,9a 15
Jan-Olov Persson (T) J. Persson Östersund 2 09/6 - 01 / 7 1660 26,5 23
blå med gult kryss. J. Persson Hagmyren 2 26/5 - 03 / 3 2140 29,0 20
9 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -80 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Vira 9 Plass 80 067
3 år HUSKBRUN HP v.Dotterud Teddy U. Ohlsson Romme 8 08/9 - 10 / 8 2180 32,6 151
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/8 - 03 / 3 2100 31,8a 375
May Iren Storseth-Arnstein Syrstad Mo E. Kristiansen Orkdal Tråvpark 1 20/8 - 01 / 7 2120 36,0 29
Gunnar Austevoll (T) May Iren Storseth G. Austevoll Biri Travbane 7 28/7 - 01 / 10 2120 35,4 114
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 09 / 3 2100 36,2 538