<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3
MAX 600 POENG - DATOLØP
MAX 600 POENG - DATOLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 80.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-8-1 Plass : 3-8-1

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -14 -0 -0 -1 -6 -22 438
Black Symphonic 2100 1 Plass 131 438
7 år SVART HP v.Symphonic Hanover (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 12/9 - 01 / 1 2600 18,1 309
e. Surgy's Copine v. Copiad* (S) T. Rønningen Årjäng 0 06/8 - 01 / 4 2140 21,1ag 194
Pål Rønningen-Tina Marie L. Rønningen A. Akselsen Drammen Travbane 0 27/7 - 05 / 12 2100 19,3ag 794
E. Høitomt Tina Marie L. Rønningen (A) O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 03 / 5 2100 19,9ag 152
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Jarlsberg Travbane - 26/11 - 04 / 7 2600 dg 312
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 075 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -21 984
Fame's Hall* (S) 2 Plass 91 938
7 år BRUN V v.Adams Hall* (US) J. Nordby Årjäng 0 16/9 - 09 / 8 2140 16,3a 309
e. Fame's Princess* v. Count's Pride (US) J. Nordby Åmål 7 27/8 - 07 / 11 2100 17,1 355
Sverige J. Nordby Arvika 2 13/8 - 01 / 5 1700 16,0a 25
J. Nordby J. Nordby Arvika 2 24/7 - 09 / 12 2120 17,9 84
Ljusblå, vitt/mblå/rött axelskärp; blå J. Nordby Årjäng 4 14/7 - 09 / 6 2160 15,5 1998
3 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2017: -15 -2 -3 -0 -7 -83 000
Sima's Starmail 3 Plass 103 000
6 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) M. Gundersen Momarken Travbane 4 05/9 - 02 / 7 1640 16,6a 38
e. Hot Mail (S) v. Copiad* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 21/8 - 05 / 5 2100 15,7a 90
Cathrine K. Tveita /Lesja M. Gundersen Biri Travbane 5 28/7 - 03 / 2 1609 13,6a 74
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 12/7 - 04 / 3 2100 16,3a 25
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 6 28/6 - 07 / 3 2100 16,1a 36
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 395 2018: -17 -1 -0 -3 -6 -35 909
C.C. Dobilas 4 Plass 104 424
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Johansen Momarken Travbane 5 19/9 - 04 / 5 2140 17,3a 153
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 4 11/9 - 01 / 5 2100 17,1a 202
Kenneth Brenden-Thomas Brenden O. Brenden Färjestad 0 28/8 - 10 / 5 2140 16,6a 509
K. Johansen Leif Ingvar Brenden O. Brenden Arvika 6 13/8 - 01 / 3 1700 16,2a 505
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/7 - 01 / 2 2100 18,1a 204
5 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -14 -1 -1 -2 -7 -65 500
De Angelo W. 5 Plass 74 500
4 år BRUN V v.Kadabra* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 03 / 7 2100 16,1a 89
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) E. Rennesvik Biri Travbane 6 07/5 - 05 / 5 2100 16,9a 181
Stall Rock Racing L. Kolle Sørlandets Travpark 3 29/4 - 03 / 6 2140 17,8a 22
E. Rennesvik Karoline Krogh-Hanssen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 08/12 - 02 / 8 1609 16,9a 73
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/11 - 09 / 6 2100 18,7a 196
6 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -35 500 2018: -17 -2 -3 -2 -5 -92 491
Maestro 6 Plass 187 991
5 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) F. Hamre Bjerke Travbane 2 18/9 - 02 / 10 2100 17,0a 66
e. Cabjoy F.C. (S) v. Rite On Line (US) V. Hop Bjerke Travbane 7 08/9 - 05 / 8 2100 16,4a 531
John Fossli-Jostein Engan F. Hamre Sørlandets Travpark 8 21/7 - 03 / 5 2140 17,8a 248
A. Akselsen F. Hamre Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 08 / 3 2100 17,2a 125
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Klosterskogen Travbane 6 22/6 - 03 / 1 2100 21,0ag 53
7 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -14 000 2018: -16 -5 -3 -0 -5 -120 260
Bulldozer 7 Plass 244 304
6 år BRUN H v.Revenue* (S) L. Kolle Drammen Travbane 6 12/8 - 03 / 7 2100 16,9a 257
e. Lonely Story v. Home Alone* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 22/7 - 05 / 12 2140 18,3a 112
Wiggo Carstensen /Bønes L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 03 / 7 2100 16,3ag 77
L. Kolle Hedda E. Assev (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 28/6 - 07 / 4 2100 16,0a 51
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 16/6 - 02 / 12 2100 15,8a 64
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -0 -0 -4 -95 992
Golden Garbo* (S) 8 Plass 233 509
6 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) K. Lindberg Bjerke Travbane - 26/7 - 06 / 10 2100 dg a 45
e. Glory Tilly (S) v. Vip Tilly* (FR) K. Lindberg Årjäng 7 15/7 - 02 / 1 1640 12,9a 72
Sverige K. Lindberg Arvika 2 07/7 - 03 / 10 1700 14,1a 127
K. Lindberg K. Lindberg Arvika 0 26/6 - 06 / 11 2120 17,9 166
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit K. Lindberg Årjäng - 22/5 - 06 / 5 2160 dg g 92
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -1 -5 -26 982
Real Superb 9 Plass 121 204
7 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 08 / 5 1700 16,8a 68
e. Orions Hilda v. Freezing Cold* (US) V. Hop Drammen Travbane 1 07/9 - 01 / 3 2100 18,9a 86
Merete Johansen-Gry Cecilie Andersen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/3 - 03 / 11 2100 18,0a 191
G. Austevoll Andrea Sletsjø (A) V. Hop Momarken Travbane 3 02/3 - 01 / 8 1640 19,3a 92
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Mikkelborg Färjestad 0 28/11 - 11 / 16 32160 17,3 183
10 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -18 000
Millrookie 10 Plass 111 000
7 år MØRKBR V v.Quaker Jet* (FR) G. Flåten Drammen Travbane 6 21/9 - 04 / 8 2100 17,0a 205
e. Redhot Volo v. Pine Chip* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 06 / 7 2500 19,5ag 182
Ida Brekke /Voss M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/6 - 01 / 10 2100 17,2a 170
G. Flåten Alexander Myhre G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/1 - 01 / 9 2100 20,2a 262
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane - 29/9 - 04 / 9 2100 dg a 35
11 2019: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -17 -1 -2 -2 -4 -52 500
Millers Well 11 Plass 115 167
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) F. Fladen Bjerke Travbane 5 11/9 - 01 / 6 2100 17,4a 146
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S) F. Fladen Bjerke Travbane - 28/8 - 02 / 1 2100 dg a 156
Jan Risa-Sverre Risa S. Risa Momarken Travbane 0 20/6 - 02 / 5 2640 19,6a 285
S. Risa A. Robertsen Momarken Travbane 6 13/6 - 02 / 1 2140 17,9a 337
grå m/to røde skråbånd & hvit søm. H. Storås Bjerke Travbane 0 29/5 - 03 / 8 2100 17,1a 81
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -15 500
Zola Classic 12 Plass 80 500
7 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Jensen Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 4 2100 19,8 P
e. Quatro G.T. v. Supergill* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 06/6 - 01 / 4 2100 18,0a 236
Siv Kristine Skailand Ørseng /Lyngdal K. Malmin Bjerke Travbane 0 15/5 - 03 / 3 2100 17,9a 355
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Drammen Travbane 0 18/4 - 01 / 8 1700 18,0ag 375
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Biri Travbane 0 02/4 - 02 / 9 1609 15,5a 562