Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-3 Plass : 2-1-3

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 1609 1 Plass 103 500
6 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane 2 27/9 - 09 / 9 2140 30,7 98
e. Børke Berta v. Lykke Gutten K. Johansen Momarken Travbane 3 19/9 - 06 / 4 1640 27,2a 129
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 05 / 8 1640 29,4 236
K. Johansen Mona Syvertsen T. Solberg Bjerke Travbane 7 16/8 - 04 / 9 2160 31,2 532
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 7 2120 32,5 311
2 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 421 2017: -15 -5 -4 -0 -5 -145 318
Tekno Teddy 2 Plass 180 739
5 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 1 19/9 - 06 / 1 1640 26,5a 44
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 2 05/9 - 04 / 5 2660 31,1 40
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Kala Landbane 4 19/8 - 04 / 13 1920 29,5 g 41
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 2 31/5 - 05 / 9 2140 30,2 g 35
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Åmål 1 16/5 - 05 / 6 2500 30,7 29
3 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -30 144 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 3 Plass 196 266
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin A. Stensen Biri Travbane 0 29/9 - 05 / 7 2100 30,8a 176
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Färjestad 0 23/9 - 03 / 4 2140 26,7 680
Trine Wilberg-Rune Wilberg M. Gundersen Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 4 1609 28,5a 109
E. Høitomt Rune Wilberg V. Hop Bjerke Travbane 12 10/9 - 03 / 10 2100 33,1a 959
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 3 28/8 - 14 / 9 2100 30,1a 304
4 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 4 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Momarken Travbane 5 28/9 - 01 / 2 1640 28,5ag 119
e. Mille v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 12 2160 30,1 460
Rune Wilberg-Trine Wilberg K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/8 - 14 / 5 2100 31,5a 544
O. Østre Rune Wilberg K. Johansen Drammen Travbane 6 12/8 - 06 / 1 1700 26,7a 549
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Tveter Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 12 1609 28,8a 2445
5 2017: -9 -1 -2 -1 -4 -52 000 2016: -9 -0 -1 -0 -2 -16 951
Troll Kaksen 5 Plass 145 513
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Drammen Travbane 3 21/9 - 01 / 4 2100 29,2a 93
e. Nordlands Gyda v. Rappfot G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 03 / 11 2100 br a 234
Stall Kaksen G. Flåten Bjerke Travbane 0 30/11 - 06 / 15 2160 30,6 180
G. Flåten T. Solberg Bjerke Travbane 6 21/9 - 05 / 14 2160 29,7 g 107
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 02 / 8 1609 28,1ag 62
6 2018: -8 -4 -1 -1 -2 -143 000 2017: -19 -7 -2 -1 -2 -120 000
Kringeland Enok 6 Plass 293 000
5 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Bergen Travpark 1 14/9 - 02 / 5 2100 28,8a 55
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Bergen Travpark 0 14/9 - 07 / 7 2100 32,9 g 31
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 7 2600 31,0a 598
J. Eriksen J. Eriksen Bjerke Travbane - 16/8 - 06 / 9 2100 dg a 85
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Forus Travbane 1 25/7 - 06 / 2 2040 28,8a 26
7 2017: -13 -0 -1 -0 -5 -23 000 2016: -18 -1 -1 -3 -9 -61 000
Hage Loma 7 Plass 102 500
5 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 3 2140 31,8 g 462
e. Torpa Fia v. Krembest K. Malmin Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 8 2100 28,5ag 324
Team Blåveis A. Robertsen Bjerke Travbane 7 02/8 - 05 / 13 2160 29,0 560
K. Malmin Leif Gunnar Opheim A. Robertsen Bjerke Travbane 0 19/7 - 06 / 8 1609 27,5ag 131
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 28/6 - 05 / 2 2140 30,0 198
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 8 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy L. Trudvang Årjäng 1 16/9 - 04 / 3 1640 29,2 39
e. Mor Lille v. Spang Best O. Olsen Bjerke Travbane 4 14/8 - 03 / 3 2100 29,0a 366
Tarald Straume-Åse Høivik O. Olsen Momarken Travbane - 15/6 - 03 / 7 2140 dg a 729
P. Midtfjeld Tarald Straume O. Olsen Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 6 1609 35,5ag 158
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Olsen Bjerke Travbane 5 24/5 - 05 / 5 1640 28,8 294
9 2017: -15 -0 -2 -1 -6 -30 135 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -7 792
Prins Balder* 9 Plass 87 489
8 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Årjäng 2 24/9 - 08 / 3 1640 30,7 60
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Årjäng 2 16/9 - 04 / 4 1640 29,6 88
Sverige G. Kylen Årjäng 6 01/9 - 03 / 3 2140 31,9 248
H. Kulblik Marie Morfeldt G. Kylen Romme 0 21/7 - 06 / 2 2140 33,6 378
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj G. Kylen Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 04 / 12 1600 30,1a 704
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -3 -0 -3 -53 000
Åls Faksen 10 Plass 108 000
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen E. Høitomt Momarken Travbane 6 19/9 - 06 / 11 1640 28,4a 36
e. Griniblesa v. Grans Trygg M. Høitomt Bjerke Travbane 2 06/9 - 05 / 4 1640 28,9 40
Stig Økern /Gran M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 06 / 9 2120 br g 124
M. Høitomt Stig Økern M. Høitomt Biri Travbane 0 18/2 - 04 / 2 1609 27,9a 109
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Momarken Travbane 2 07/2 - 01 / 3 1640 27,5a 25
11 2017: -15 -0 -0 -1 -4 -17 500 2016: -17 -1 -2 -2 -9 -55 500
Skjegge Balder 11 Plass 78 000
7 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 15 2160 31,3 572
e. Skjeggeblessa v. Braute Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 01/9 - 02 / 1 2100 29,9a 994
Wenche Kristine Jostad /Lena A. Johannessen Kala Landbane 0 19/8 - 04 / 14 1920 32,1 534
G. Austevoll Wenche Kristine Jostad K. Mathisen Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 11 2120 br g 1553
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Mathisen Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 1 2100 31,7a 579