<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
TOTEN KJØTT OG TOTENS SPAREBANKS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 140.001 kr., 40 m. ved 230.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 380.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-5 Plass : 7-2-5

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -23 -1 -3 -2 -11 -116 988
Valborg 2100 1 Plass 169 988
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten O. Østre Drammen Travbane 4 21/9 - 01 / 11 2100 29,3ag 54
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 08 / 2 2140 29,9 69
Øystein Østre /Askim O. Østre Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 04 / 15 2120 29,0 g 77
L. Østre Øystein Østre O. Østre Bjerke Travbane 3 02/8 - 05 / 6 2160 28,7 147
Svart m/gul stolpe, reklame O. Østre Lindesberg 4 17/7 - 07 / 5 2140 28,3 31
2 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 2 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Forus Travbane 5 16/9 - 04 / 4 2040 27,8 1184
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 11 2160 29,9 175
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 02 / 14 2120 28,3 494
J. Drageset J. Drageset Sørlandets Travpark 5 20/8 - 04 / 5 2160 28,2 652
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 9 2100 30,1a 526
3 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 3 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 5 2140 29,2 106
e. Smedjenta v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 7 2160 30,9 g 162
Torbjørn Smedsrud /Fåberg K. Johansen Bjerke Travbane 5 24/7 - 03 / 11 2100 29,0a 244
A. Stensen Torbjørn Smedsrud E. Høitomt Biri Travbane P 14/7 - 20 / 7 2120 32,5 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Høitomt Momarken Travbane - 30/5 - 05 / 4 2160 dg 37
4 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -12 -1 -1 -0 -9 -93 000
Kuven Tøtto 4 Plass 156 500
6 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 06/9 - 08 / 8 2140 30,0 126
e. Kuven Rinda v. Atom Vinter M. Gundersen Drammen Travbane 5 12/8 - 04 / 4 2100 29,2 405
Bente Borgen-Cecilie Breivik M. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 5 2140 30,0 152
M. Gundersen Heidi Moen (T) A. Frønes Biri Travbane 5 18/6 - 08 / 4 2100 31,2a 63
marineblå m/hvit og rød søm + reklame J. Borgen Bergen Travpark 2 03/6 - 01 / 4 2100 31,0 92
5 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -26 491 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 2120 1 Plass 262 215
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 2 20/9 - 04 / 11 2100 28,0a 237
e. Storeng Silva v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane - 14/9 - 04 / 10 1700 dg a 59
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Bjerke Travbane - 06/9 - 08 / 15 2160 dg 109
G. Austevoll Lovise Mohaugen L. Kolle Sørlandets Travpark 2 20/8 - 04 / 11 2160 27,9 183
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 04 / 2 2100 29,5ag 84
6 2018: -12 -0 -0 -0 -3 -14 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2 Plass 264 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Sørlandets Travpark 1 17/9 - 01 / 7 2140 27,8a 741
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn O. Sagholen Bjerke Travbane 7 06/9 - 08 / 14 2160 29,3 320
Marit Lier /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 23/8 - 05 / 6 2140 28,9 60
P. Arvesen P. Arvesen Sørlandets Travpark 4 13/8 - 02 / 1 2140 28,5 604
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 6 05/8 - 08 / 7 1640 27,0 698
7 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -40 500 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 3 Plass 326 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 4 09/9 - 04 / 6 2140 26,4 181
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Drammen Travbane 1 21/8 - 03 / 2 2100 26,5a 54
Stall Ki-Ro B. Steinseth Momarken Travbane 2 05/8 - 08 / 3 1640 25,9 44
B. Steinseth K. Johansen Biri Travbane 6 23/7 - 05 / 12 2120 27,8 g 56
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Bjerke Travbane 3 17/7 - 03 / 10 2100 27,7ag 60
8 2018: -10 -1 -0 -2 -6 -68 000 2017: -25 -0 -2 -2 -13 -71 000
Hammerstjerna 4 Plass 292 222
9 år BORKET HP v.Spikeld P. Vik Leangen Travbane 3 25/9 - 09 / 4 2160 28,1 95
e. Rigel Brit v. Rigel Jo A. Nilsen Leangen Travbane 8 18/9 - 05 / 9 2160 27,8 250
Ivar Gafseth /Melhus P. Vik Leangen Travbane 7 31/8 - 06 / 10 1640 27,4a 424
B. Garberg P. Vik Leangen Travbane - 07/8 - 06 / 5 2140 dg a 151
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Biri Travbane 7 29/7 - 10 / 6 2100 27,3 482
9 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -11 003 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 5 Plass 197 157
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Årjäng 1 24/9 - 08 / 2 1640 30,5 124
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Momarken Travbane 0 05/8 - 08 / 9 1640 29,5 g 813
Sverige P. Thuresson Arvika 3 24/7 - 02 / 2 2100 30,4 81
P. Thuresson P. Thuresson Bjerke Travbane 4 19/7 - 06 / 9 1609 27,1a 68
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Kongsvinger Travbane - 05/7 - 02 / 9 1600 dg a 184
10 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eldpeppi 2140 1 Plass 316 499
9 år BRUN HP v.Elding H. Østborg Leangen Travbane 0 03/7 - 08 / 5 2160 31,9 g 657
e. Peppana v. Alm Svarten E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 07 / 9 2140 30,4ag 167
Olav Østborg /Levanger H. Østborg Östersund - 29/5 - 01 / 7 2140 dg a 567
H. Østborg Glenn Kramer Stenberg (T) H. Østborg Leangen Travbane 4 01/5 - 07 / 8 1680 27,6 275
Rød m/svart V-bånd & ermstjerner, rek V. Bugge Leangen Travbane 0 03/12 - 07 / 3 2140 33,0a 636
11 2018: -10 -1 -1 -2 -3 -94 260 2017: -17 -1 -0 -1 -6 -72 347
Vesle Maia 2 Plass 344 426
7 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Forus Travbane 5 16/9 - 06 / 6 2080 26,4 100
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel A. Stensen Bjerke Travbane 7 09/9 - 02 / 6 2160 27,0 g 183
Stall Marie T.H. B. Humborstad Bjerke Travbane 4 23/8 - 05 / 9 2160 27,9 50
B. Humborstad B. Humborstad Rättvik 4 24/7 - 06 / 1 2140 27,2 57
svart m/gult belte & ermring. H. Eggen Bjerke Travbane 0 31/5 - 03 / 1 2100 28,3ag 87