<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
VIKEN LØPET

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-4 Plass : 2-9-4

1 2018: -24 -1 -1 -6 -6 -290 453 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 2100 1 Plass 446 453
5 år MØRKBR H v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 5 14/8 - 03 / 12 2100 29,1a 69
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Høitomt Drammen Travbane P 27/7 - 20 / 5 2120 31,9 P
Gjermund Gravdal /Tranby Å. Tengsareid Östersund - 16/7 - 06 / 5 2140 dg a 315
E. Høitomt Gjermund Gravdal O. Østre Jarlsberg Travbane - 09/7 - 01 / 10 2120 dg 310
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 8 2160 br g 187
2 2018: -6 -3 -0 -1 -0 -67 000 2017: -10 -3 -1 -0 -2 -75 000
Fløya 2 Plass 172 000
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 6 20/9 - 05 / 11 2160 30,2 g 32
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Momarken Travbane 0 04/7 - 02 / 7 2140 33,4a 22
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Biri Travbane 1 14/6 - 03 / 6 2100 28,0a 20
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/5 - 09 / 9 2160 29,5 g 63
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 26/4 - 03 / 4 2140 29,6 229
3 2018: -16 -2 -2 -2 -6 -80 500 2017: -10 -0 -0 -1 -0 -5 000
Spang Virmar 3 Plass 160 000
9 år BRUN V v.Lome Elden K. Kvasnes Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 6 1640 31,1a 670
e. Spang Koso v. Kos Knekten K. Kvasnes Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 8 2100 30,1a 759
Stall Lindalen A. Sveen Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 13 2640 33,3 885
K. Kvasnes Terje Lindalen K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/6 - 03 / 8 1609 30,2a 250
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek A. Sveen Biri Travbane 3 18/6 - 08 / 7 2100 31,0a 240
4 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 4 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Biri Travbane 5 15/9 - 05 / 3 1609 27,3a 256
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 06/9 - 05 / 6 1640 29,0 188
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Åmål 1 27/8 - 09 / 3 2080 30,7 104
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen G. Antonsen Kala Landbane 0 19/8 - 04 / 6 1920 31,4 g 292
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 5 10/8 - 03 / 8 2540 31,8 213
5 2018: -12 -2 -0 -1 -1 -39 000 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 5 Plass 125 212
9 år SVART V v.Spikeld D. Dalen Momarken Travbane 5 19/9 - 06 / 9 1640 28,3a 253
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten G. Gundersen Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2100 30,6a 72
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli D. Dalen Kala Landbane 5 19/8 - 04 / 8 1920 30,3 119
L. Kolle Tore Borgli G. Gundersen Momarken Travbane 1 03/8 - 03 / 7 2140 30,7a 63
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 6 2100 31,5a 306
6 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -10 -0 -2 -0 -4 -31 000
Spiktrollet 6 Plass 108 200
6 år BORKET V v.Horgen Tore B. Steinseth Bjerke Travbane 6 06/9 - 05 / 9 1640 29,7 28
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld K. Sand Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 8 2100 30,0a 332
Synnøve Struck /Rendalen A. Robertsen Jarlsberg Travbane 2 04/8 - 03 / 6 1609 27,4a 36
B. Steinseth K. Sand Leangen Travbane 4 17/7 - 06 / 5 1640 27,0ag 273
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Sand Biri Travbane 4 30/6 - 05 / 7 2120 29,1 245
7 2018: -30 -0 -1 -1 -12 -105 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 7 Plass 271 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin V. Hop Färjestad 0 23/9 - 03 / 4 2140 26,7 680
e. Jilly v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 4 1609 28,5a 109
Trine Wilberg-Rune Wilberg V. Hop Bjerke Travbane 12 10/9 - 03 / 10 2100 33,1a 959
A. Stensen Rune Wilberg V. Hop Bjerke Travbane 3 28/8 - 14 / 9 2100 30,1a 304
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam V. Hop Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 10 1700 27,5a 333
8 2018: -14 -3 -3 -1 -2 -94 000 2017: -11 -2 -3 -1 -4 -92 636
Sirikit 8 Plass 212 636
6 år SVART HP v.Moe Odin T. Wollebæk Biri Travbane 4 15/9 - 05 / 7 1609 27,2ag 22
e. Vivendel v. Viljesterk E. Kristiansen Leangen Travbane 3 14/8 - 05 / 6 1640 25,8a 70
Helene Finess Aunemo /Fannrem T. Wollebæk Biri Travbane 6 28/7 - 06 / 12 2100 29,3ag 206
T. Wollebæk Lars Aunemo T. Wollebæk Bjerke Travbane 6 21/6 - 05 / 7 2160 31,7 g 102
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl E. Kristiansen Leangen Travbane - 05/6 - 07 / 6 2180 dg 45
9 2018: -14 -0 -3 -4 -4 -63 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 9 Plass 172 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 3 15/9 - 05 / 6 1609 27,1a 107
e. Finmi v. Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 1 01/9 - 03 / 4 2100 29,4a 69
Monica Aurbekkholen /Kirkenær S. Ruud Bjerke Travbane 2 23/8 - 03 / 7 2140 30,7 521
D. Dalen Monica Aurbekkholen S. Ruud Bjerke Travbane 0 26/7 - 02 / 1 2140 31,3 421
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Ruud Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 15 2160 33,0 564
10 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -147 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 10 Plass 257 778
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane - 02/8 - 05 / 14 2160 dg 108
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Biri Travbane 2 23/7 - 03 / 10 2120 28,3 51
Terje Limoseth /Bybrua E. Høitomt Drammen Travbane 0 01/7 - 08 / 5 2100 28,4a 199
G. Austevoll Erland Holm (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/6 - 05 / 10 2160 31,5 206
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Biri Travbane 7 02/6 - 05 / 2 2600 31,0 92
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 11 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Jarlsberg Travbane 1 04/8 - 03 / 1 1609 27,2a 22
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Biri Travbane 3 23/7 - 03 / 11 2120 29,4 64
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 04 / 3 1600 27,9a 95
P. Hvattum P. Hvattum Årjäng 2 23/6 - 03 / 8 2140 30,4 76
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Åmål 3 09/6 - 04 / 13 2100 29,4 225
12 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 12 Plass 126 762
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 05 / 11 2120 30,4 139
e. Dolly Vilja v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 05 / 5 2120 31,1 132
Lars-Arne Larsen /Enebakk Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 07/9 - 04 / 8 2100 31,6a 244
Å. Tengsareid Lars-Arne Larsen C. Jepson Åmål 4 27/8 - 09 / 5 2080 31,3 34
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Nordbustad Bergen Travpark 8 19/8 - 05 / 10 2100 32,1a 437