<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
SKREIA LØPET
DNT-REKRUTTEN - BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-4 Plass : 6-2-4

1 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
Brauti Line 2100 1 Plass 33 500
8 år MØRKBR HP v.Vinning Kos A. Stensen Biri Travbane P 30/6 - 23 / 4 2100 40,7 g P
e. Krumeline v. Alm Svarten
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær
L. Revheim Johan Petter Gustavsen
Blå m/L.B.R. i hvitt.
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000
Solør Alma 2 Plass 22 000
4 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 01 / 6 2100 37,2 148
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Drammen Travbane 7 03/9 - 01 / 6 2100 36,8 g 94
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Biri Travbane P 11/8 - 20 / 10 2120 36,2 P
S. Ruud S. Ruud Biri Travbane 24/7 - 21 / 2 2100 50,9 B
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Biri Travbane 17/7 - 22 / 1 2100 51,0 B
3 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kos Knitten 3 Plass 4 000
6 år BRUN H v.Troll Kos Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 25/8 - 08 / 3 2100 34,2 431
e. Stjerne Knitta v. Virmar Knitten Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 11/8 - 20 / 7 2120 36,2 P
Stall Knitten O. Kjøsnes Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 09 / 4 2100 42,0 rg 504
Ø. Ruttenborg Ragnar Olderløkken K. Skrugstad Biri Travbane P 27/3 - 22 / 9 2120 41,1 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Gundersen Biri Travbane 20/10 - 22 / 3 2120 59,7 B
4 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -5 500
Kims Stjerna 4 Plass 11 500
6 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten Ø. Mathisen Biri Travbane 0 15/9 - 03 / 2 2100 35,6 1384
e. June v. Pajaprins K. Mathisen Biri Travbane 7 11/8 - 08 / 2 2100 38,5 422
Arne M. Øyen /Østre Gausdal Ø. Mathisen Drammen Travbane - 31/7 - 03 / 11 2100 dg 1599
Ø. Mathisen Arne M. Øyen Ø. Mathisen Biri Travbane P 21/5 - 23 / 4 2100 41,0 g P
grønn m/gul kule & ermer + rekl
5 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Rutta Tutta 5 Plass 3 000
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Antonsen Kala Landbane 4 19/8 - 08 / 5 1900 36,7 219
e. Høyby Rutta v. Høiby Kongen C. Antonsen Momarken Travbane 0 10/1 - 08 / 4 2140 46,1 351
Anne-Berit Vestby-Ole Johnny Mathisen G. Austevoll Biri Travbane 0 16/12 - 08 / 6 2100 br 237
E. Høitomt Anne-Berit Vestby C. Antonsen Momarken Travbane P 06/12 - 20 / 3 2160 41,9 g P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Antonsen Momarken Travbane N 06/11 - 20 / 7 2160 45,1 g N
6 2018: -13 -3 -1 -0 -5 -84 000 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000
Faks Blæsen 6 Plass 105 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 20/9 - 22 / 3 2160 36,4 g P
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld V. Hop Bjerke Travbane 16/11 - 20 / 3 1660 52,0 B
Gunvald Åsegård /Torpo
Å. Tengsareid Heidi Moen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
7 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 491 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -33 030
Lygna Spretten 7 Plass 36 521
4 år SVART V v.Åsajerven O. Mikkelborg Biri Travbane P 14/6 - 20 / 7 2120 40,6 g P
e. Lygna Camp v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 30/11 - 20 / 8 1660 55,4 B
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen
J. Kvikstad Olav Mikkelborg (T)
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
8 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 063 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -10 724
Spikeld Rapp 8 Plass 14 787
7 år LYSBRUN V v.Spikeld R. Sveen Biri Travbane - 07/4 - 08 / 1 2100 dg 703
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn B. Steinseth Momarken Travbane 7 28/3 - 07 / 4 2140 44,0 r 713
Birgit Meland /Askim R. Sveen Biri Travbane 0 03/3 - 08 / 5 2100 40,2 315
A. Stensen Birgit Meland D. Dalen Drammen Travbane 0 15/1 - 07 / 8 2100 39,4 g 70
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam R. Sveen Biri Travbane P 02/12 - 20 / 3 2120 41,2 g P
9 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mykle Knekten 9 Plass 6 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos O. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 01 / 9 2100 37,5 251
e. Thess Mina v. Elding O. Rakstad Drammen Travbane P 03/9 - 22 / 5 2120 38,1 g P
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad
O. Rakstad
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer
10 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Dotterud Stjerna 10 Plass 4 000
5 år SVART HP v.Dotterud Teddy Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 01/9 - 20 / 3 2120 36,7 g P
e. Astra Stjerna v. Elding L. Hauge Bergen Travpark 0 04/8 - 08 / 11 2140 36,0 g 1042
Aina Josten Olderløkken /Lalm R. Halvorsen Bergen Travpark 7 21/7 - 08 / 2 2100 36,0 g 191
K. Malmin Aina Josten Olderløkken L. Hauge Bergen Travpark P 23/6 - 20 / 3 2120 39,3 g P
Mørkblå med gul reklame/bånd R. Rykkje Bergen Travpark P 31/5 - 20 / 7 2120 46,5 g P
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 11 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll M. Gundersen Biri Travbane 0 11/8 - 08 / 9 2100 47,0 g 312
e. Eld Riga v. Elding B. Steinseth Biri Travbane P 07/4 - 20 / 7 2120 41,0 g P
Gudbrand O. Skiaker /Jaren M. Gundersen Biri Travbane - 28/10 - 20 / 4 2120 dgpp N
B. Steinseth Gudbrand O. Skiaker M. Gundersen Biri Travbane - 26/8 - 20 / 11 2120 dgpp N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Odin 12 Plass 0
3 år MØRKBR V v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 0 03/9 - 09 / 10 2100 38,5 289
e. Stjerne Perla v. Lome Elden H. Holm Biri Travbane P 30/6 - 23 / 6 2100 43,5 g P
Anders Andersen /Harestua H. Holm Bjerke Travbane 14/9 - 21 / 14 1680 57,3 g B
L. Kolle Anders Andersen H. Holm Bjerke Travbane 22/6 - 20 / 5 1660 01,0 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl