<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -4 -1 -1 -4 -131 000 2017: -4 -3 -0 -1 -0 -49 000
Exciting Chip (S) 2140 1 Plass 180 000
5 år BRUN HP v.Infinitif* (IT) T. Horpestad Åmål P 30/6 - 13 / 8 2080 25,0 g P
e. Possessive Chip (US) v. Self Possessed* (US) T. Horpestad Färjestad 19/10 - 15 / 3 2140 30,8 g B
Asgeir Rambjør /Slattum T. Horpestad Färjestad 28/9 - 14 / 4 2140 du g N
V. Hop Asgeir Rambjør R. Arnerløf Årjäng 20/9 - 14 / 4 2160 dt g N
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -67 000 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -19 000
Goodman B.R. 2 Plass 86 000
4 år MELL.BR. V v.Cantab Hall (US)
e. Variete B.R. v. Varenne* (IT)
Stall Goodman
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T)
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek
3 2018: -12 -4 -0 -1 -3 -80 500 2017: -4 -0 -3 -0 -0 -24 000
Pearl Street 3 Plass 104 500
4 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US)
e. Västerbo Mudcake (S) v. Infant Du Bossis* (FR)
Stall Bacalao
A. Stensen Sigbjørn Kolnes (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
4 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Trade Photo Face 4 Plass 10 000
6 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US)
e. Gabble's Face (S) v. Juliano Star* (FR)
Lene Cecilie Jacobsen /Aurskog
B. Steinseth Lars Sæthre
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Siena 5 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.L'Ideal Bricois (FR) A. Stensen Biri Travbane 21/5 - 22 / 1 2100 27,6 B
e. Sorocaba v. Texas (US) A. Stensen Biri Travbane 07/5 - 20 / 2 2100 26,9 B
Stall Siena
J. Svenstad
Svart m/sølv ermer, svarte mansjetter
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sylfide Best 2160 1 Plass 0
4 år M.BRUN V v.Lome Elden
e. Vår v. Helmin Rigel
Arne Nykvist-Kjell Erich Kjelme
D. Dalen Liv Haslie (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Sagen Sol 2 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven H. Holm Bjerke Travbane - 13/9 - 23 / 3 2160 dgpp N
e. Mai Odina v. Moe Odin J. Svenstad Bjerke Travbane - 10/5 - 20 / 5 2160 dgpp N
Stall Mic Mac G. Grimsgård Leangen Travbane 26/11 - 20 / 3 1660 02,6 N
H. Holm Jan Ove Mælum K. Johansen Leangen Travbane 24/6 - 20 / 9 1660 00,8 g B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Olsen Leangen Travbane 30/5 - 20 / 3 1640 11,2 g N
8 2018: -17 -0 -1 -4 -7 -47 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 3 Plass 158 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Momarken Travbane 0 19/9 - 06 / 7 1640 br ag 215
e. Sør Svarta v. Pål Even C. Antonsen Biri Travbane - 01/9 - 03 / 2 2100 dg a 78
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk G. Antonsen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 3 2100 br a 161
G. Antonsen G. Antonsen Årjäng 2 14/7 - 08 / 8 2140 29,0a 116
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Åmål 2 09/6 - 04 / 1 2080 30,0 g 33
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Arverud B.E.T. 4 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Tangen Scott E. Høitomt Bjerke Travbane 14/9 - 20 / 12 1680 58,5 g B
e. Brendli Stjerna v. Eng Svarten E. Høitomt Biri Travbane 09/9 - 21 / 9 2120 00,6 g B
Vibeke Trondsen /Fenstad
E. Høitomt Vibeke Trondsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Knekten 5 Plass 56 500
9 år HUSKBRUN V v.Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 8 2140 33,8 g 42
e. Solør Eli v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 2 25/9 - 04 / 1 2600 31,7 g 16
Lill Anita Furuberg /Austmarka B. Steinseth Biri Travbane 2 28/8 - 07 / 7 2620 30,6 57
K. Johansen Lill Anita Furuberg B. Steinseth Bjerke Travbane 2 12/8 - 09 / 11 2160 30,1 g 101
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Biri Travbane 2 24/7 - 04 / 3 2100 30,3 166