<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 1.100.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-11 Plass : 7-3-11

1 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -29 000 2017: -19 -7 -3 -0 -5 -369 399
Villas Cato 2100 1 Plass 638 599
6 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 02/9 - 06 / 9 2120 26,5 43
e. Vintervilla v. Prins Vinter Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/8 - 10 / 6 2160 25,7 g 52
Jon B. Gjønnes /Fannrem E. Rennesvik Rättvik 0 05/8 - 03 / 7 2200 br g 190
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) J. Olsen Hagmyren 6 29/7 - 08 / 8 2140 24,7 g 48
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Årjäng 2 15/7 - 07 / 11 2160 24,3 54
2 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -19 000 2017: -25 -4 -4 -1 -5 -188 500
Super Gullet 2 Plass 817 187
9 år BRUN V v.Moe Odin T. Solberg Forus Travbane 0 16/9 - 10 / 8 2040 br g 222
e. Heidi Texa v. Alm Rigel O. Wassberg Haugaland Travpark 3 03/9 - 03 / 1 1800 26,4 84
Stall Birktrav.no & Team E.T. K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 16/8 - 08 / 5 2140 25,8 300
K. Kvasnes Lars Inge Birkeland (A) M. Gundersen Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 12 2140 br a 235
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Øveraasen Biri Travbane 1 28/7 - 11 / 9 1620 24,5 47
3 2018: -9 -3 -0 -2 -0 -76 000 2017: -15 -6 -4 -2 -1 -218 000
Polar Northug 3 Plass 907 602
7 år BRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Forus Travbane 3 16/9 - 10 / 1 2040 24,4 59
e. Polar Snella v. Ilmin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 02/9 - 10 / 2 2100 25,2a 246
Gunnar Andersen /Røkland D. Dalen Harstad Travpark 4 15/7 - 04 / 8 2060 25,6 95
E. Høitomt Marius Høitomt (T) Ø. Kihlstrøm Boden - 17/6 - 10 / 6 2140 dg 70
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Harstad Travpark 1 20/5 - 02 / 6 2060 28,0 15
4 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -21 000 2017: -22 -3 -3 -0 -7 -115 397
Snonsøy Elda 4 Plass 858 897
11 år SVART HP v.Elding A. Eggan Leangen Travbane 1 18/9 - 03 / 9 2160 25,4 81
e. Snonsøy Blessa v. Metsgar A. Eggan Leangen Travbane 1 04/9 - 07 / 9 1660 24,6 199
Nils Kjerstad /Meldal M. Olsen Orkdal Tråvpark 4 20/8 - 09 / 5 2120 26,7 222
A. Stensen Nils Kjerstad P. Linderoth Umeå 0 11/8 - 09 / 10 2180 26,2 1138
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Eggan Leangen Travbane 0 24/7 - 08 / 5 1660 24,1 135
5 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -12 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 500
Tangen Piril 5 Plass 852 987
6 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 10 / 4 2100 26,1a 993
e. Tangen Stili v. Lome Kongen T. Solberg Drammen Travbane 0 12/8 - 09 / 14 2960 27,3 183
Kåre Refsland- Nils Munkhaugen AS G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 5 2140 28,4ag 782
T. Solberg T. Solberg Sørlandets Travpark P 21/7 - 20 / 2 2140 29,7 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Ø. Tjomsland Hagmyren 1 05/7 - 05 / 5 2140 26,4a 20
6 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -83 482 2017: -17 -3 -4 -3 -5 -181 536
Torpa Nicklas 6 Plass 958 368
7 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 10 / 5 2100 25,4a 215
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Bjerke Travbane 1 16/8 - 08 / 2 2140 25,7 77
Stall Prosecco O. Sagholen Rättvik 7 05/8 - 08 / 4 1640 23,2 177
O. Sagholen O. Sagholen Sørlandets Travpark 4 21/7 - 07 / 1 1609 23,0ag 32
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 07 / 13 1620 23,0 37
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 7 Plass 1 039 904
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Årjäng 1 17/9 - 05 / 6 2180 23,3 33
e. Slogum Mi v. Pilmin P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 10 / 6 2100 24,8a 70
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Bjerke Travbane 3 23/8 - 02 / 4 2160 23,8 108
P. Midtfjeld Sverre Klemetsdal P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 16/8 - 08 / 12 2160 25,2 g 30
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Sagholen Bjerke Travbane 1 26/7 - 07 / 14 2160 24,1 126
8 2018: -13 -0 -3 -1 -5 -105 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 8 Plass 1 155 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 10 / 7 2100 25,5a 108
e. Mille v. Spang Best G. Flåten Bjerke Travbane 2 23/8 - 02 / 8 2160 23,8 104
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Bjerke Travbane 3 16/8 - 08 / 10 2160 25,1 g 115
G. Flåten L. Kolle Bjerke Travbane 2 26/7 - 07 / 13 2160 24,3 34
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 12/7 - 02 / 11 2160 25,0 83
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -8 000 2017: -10 -3 -1 -3 -0 -289 000
Roli Eld 9 Plass 942 000
8 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 09/9 - 06 / 8 2100 24,0a 44
e. Minti v. Minpil V. Hop Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 10 / 1 2100 26,0ag 43
Dalen Evelyn Madeleine-Tor Henning Hegna V. Hop Momarken Travbane 3 05/8 - 09 / 3 2140 24,4a 160
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 19/7 - 08 / 10 2160 23,8 29
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 3 11/7 - 05 / 3 2140 25,3a 34
10 2018: -9 -4 -2 -0 -1 -224 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 10 Plass 1 174 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 02 / 1 1700 24,2a 39
e. Vina Dokka v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane - 23/8 - 02 / 3 2160 dg 88
Stall Ja-Vert L. Kolle Bjerke Travbane - 16/8 - 08 / 14 2160 dg 56
O. Østre Hedda E. Assev (T) R. Wiig Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 9 2609 23,6a 463
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Wiig Forus Travbane 1 27/6 - 03 / 9 2060 24,2 23
11 2018: -5 -0 -0 -2 -1 -31 000 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436
Kolnes Kjell 11 Plass 1 031 236
7 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/9 - 07 / 6 2140 25,2 772
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Klosterskogen Travbane - 02/9 - 10 / 9 2100 dg a 223
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Momarken Travbane 5 05/8 - 09 / 11 2140 24,6a 451
L. Kolle Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Forus Travbane 1 25/7 - 03 / 3 2040 26,8 14
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Aarum Årjäng 4 14/7 - 06 / 8 2140 23,0 196
12 2018: -7 -3 -0 -1 -1 -293 913 2017: -15 -2 -1 -1 -9 -880 626
Will Prinsen 12 Plass 1 360 422
5 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/9 - 09 / 9 2600 25,8a 188
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 28/8 - 05 / 4 2600 26,5a 357
Vegard Lundstrøm Wolden-Kolbjørn O. Selmer Å. Tengsareid Årjäng 4 20/8 - 08 / 3 2640 27,4 59
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Östersund 6 26/7 - 09 / 11 2140 25,1a 926
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Östersund 3 16/7 - 06 / 2 2140 28,5a 165