<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 305.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-3-1 Plass : 12-3-1

1 2017: -18 -3 -2 -2 -4 -109 396 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -45 000
Eos Marinka 1609 1 Plass 302 529
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) M. Sørvik Sørlandets Travpark 0 20/8 - 03 / 3 2160 br g 42
e. Atom Lilja v. Åsrapp M. Sørvik Sørlandets Travpark 0 21/7 - 01 / 3 1640 28,7 g 221
Martine O. Sørvik /Skotselv M. Sørvik Arvika 5 07/7 - 05 / 2 2500 29,7 130
H. Holm Martine O. Sørvik (T) K. Kvasnes Drammen Travbane 5 01/7 - 01 / 7 2120 29,2 g 21
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Sørvik Biri Travbane 1 18/6 - 04 / 1 2100 28,1 42
2 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 2 Plass 311 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten O. Østre Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 06 / 2 2100 28,0 g 359
e. Aaby Lina v. Auvin (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 05 / 6 2100 26,8a 290
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk V. Hop Drammen Travbane 3 17/8 - 04 / 1 2100 27,9a 111
M. Gundersen Per Ingar Lybekk E. Høitomt Drammen Travbane 6 27/7 - 02 / 8 1700 27,4a 250
marineblå m/hvit og rød søm + reklame E. Jensen Drammen Travbane 10 01/7 - 01 / 10 2120 32,0 r 706
3 2018: -21 -3 -2 -3 -7 -349 952 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 3 Plass 635 281
6 år BRUN V v.Bork Odin A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 22/9 - 21 / 6 2120 31,9 P
e. Lier Frøkna v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 2 09/9 - 08 / 4 2100 25,9a 150
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Sørlandets Travpark 3 26/8 - 06 / 12 2160 25,5 313
O. Sagholen Gunnar Kværne G. Flåten Bergen Travpark 3 19/8 - 08 / 13 2120 28,1 69
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl T. Jansson Rättvik 5 05/8 - 03 / 3 2140 27,5 93
4 2018: -16 -5 -1 -0 -3 -105 545 2017: -22 -0 -3 -5 -7 -99 133
Alsaker Pumbaa 4 Plass 388 178
7 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 0 09/9 - 08 / 8 2100 26,8a 471
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten G. Austevoll Sørlandets Travpark 4 26/8 - 06 / 15 2160 26,1 472
Stall Pumbaa A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 17/8 - 02 / 3 1700 26,6ag 20
V. Hop Monica Einarsen G. Austevoll Biri Travbane 2 29/7 - 05 / 4 2100 25,2a 396
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 5 04/7 - 05 / 9 2140 29,0a 24
5 2018: -21 -6 -3 -3 -4 -184 000 2017: -15 -6 -1 -1 -3 -147 487
Tyri Loke 5 Plass 461 487
5 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Momarken Travbane 1 19/9 - 01 / 6 2140 27,9a 12
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Bjerke Travbane 0 28/8 - 08 / 2 2600 26,9a 150
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/8 - 04 / 4 2100 26,6a 22
G. Flåten G. Flåten Östersund 6 16/7 - 02 / 8 2140 29,9a 59
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 28/6 - 08 / 4 2600 27,2a 70
6 2018: -19 -2 -4 -1 -6 -158 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 6 Plass 486 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 4 15/9 - 04 / 10 2120 28,3 g 34
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/9 - 02 / 9 2160 26,7 455
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 7 23/8 - 05 / 14 2180 27,3 277
G. Austevoll Tom Bjølgerud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 05 / 3 2100 26,6 477
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Eilertsen Drammen Travbane 11 01/7 - 01 / 9 2120 32,5 322
7 2017: -10 -1 -1 -4 -1 -53 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sørtroll 7 Plass 283 500
12 år MØRKBR V v.Moe Odin C. Kjenner Bjerke Travbane 0 13/9 - 09 / 7 2100 31,6a 91
e. Dalstrolla v. Troll Jahn C. Kjenner Momarken Travbane 2 22/8 - 06 / 1 1640 25,7a 77
Sondre Magnussen-Ingunn Magnussen C. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 17/8 - 02 / 4 1700 25,4a 48
C. Kjenner Knut Haakenstad (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 07/8 - 04 / 11 2100 27,4a 111
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek K. Kvasnes Biri Travbane - 29/7 - 05 / 2 2100 dg a 97
8 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -49 500 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 8 Plass 379 015
8 år SVART H v.Lome Elden J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 13/9 - 09 / 1 2100 27,6a 94
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Momarken Travbane 4 22/8 - 06 / 11 1640 25,9a 80
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Biri Travbane 2 11/8 - 05 / 4 2100 28,4a 72
K. Johansen Ronny Bakke K. Johansen Biri Travbane 6 29/7 - 05 / 11 2100 26,1a 389
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 19/7 - 03 / 2 2100 26,2a 262
9 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -27 000 2016: -10 -3 -2 -0 -2 -73 500
Brenne Viking 9 Plass 290 671
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Killingmo Biri Travbane 2 30/6 - 03 / 3 1609 24,8a 27
e. Brenne Stjerna v. Braute C. Hande Bjerke Travbane 6 31/5 - 03 / 3 2100 27,3a 34
Arnold Søberg-Egil Olsen E. Killingmo Momarken Travbane 2 19/5 - 07 / 2 1640 26,7a 18
T. Solberg Erik Killingmo (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 01/11 - 05 / 7 2060 30,3 265
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Wassberg Bergen Travpark 5 15/10 - 01 / 4 2100 29,4a 17
10 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 764
Nume Elden 10 Plass 311 264
8 år BRUN V v.Lome Elden N. Benzon Årjäng 5 17/9 - 05 / 2 2140 26,3 304
e. Ulperla v. Perle Troll L. Kolle Biri Travbane 3 01/9 - 01 / 3 1609 25,9a 157
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 05 / 8 2100 28,2a 144
L. Kolle Erik Skaug (A) L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/11 - 08 / 8 2160 br rg 260
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 06/10 - 01 / 1 2100 27,5a 103
11 2018: -18 -5 -4 -2 -4 -147 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 11 Plass 431 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Bjerke Travbane 0 09/9 - 08 / 10 2100 26,6a 236
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Sørlandets Travpark 5 26/8 - 06 / 13 2160 26,2 143
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Kala Landbane 4 19/8 - 06 / 1 1900 26,5 18
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 2 05/8 - 05 / 11 2160 26,3 145
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Biri Travbane 1 28/7 - 09 / 2 1609 25,4a 26
12 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -114 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 12 Plass 492 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy T. Solberg Bjerke Travbane 6 09/9 - 04 / 4 2140 27,3 g 93
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 3 22/8 - 06 / 5 1640 25,8a 18
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Biri Travbane 4 29/7 - 05 / 12 2100 25,9a 269
E. Høitomt Ida-Therese Skaane E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/6 - 05 / 10 2160 28,5 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 13/5 - 04 / 7 1600 25,9 55