<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-2 Plass : 5-9-2

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -1 -1 -4 -7 -66 318
Komnes Juni 2140 1 Plass 84 018
6 år BRUN HP v.Norheim Faksen B. Steinseth Rättvik 1 18/9 - 06 / 12 1640 28,6a 56
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 8 1609 29,3a 639
Bjørn Arvid Steineide /Heidal D. Dalen Drammen Travbane 4 03/9 - 05 / 6 2120 31,1 101
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 3 23/8 - 03 / 11 2140 31,0 198
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 6 11/8 - 04 / 4 2100 31,3 g 91
2 2018: -5 -1 -0 -2 -2 -35 500 2017: -20 -0 -2 -4 -4 -45 224
Bjørkekongen 2 Plass 97 724
7 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 17/9 - 03 / 8 2140 29,1a 128
e. Neslill v. Braute V. Hop Drammen Travbane - 07/9 - 04 / 1 2100 dg a 29
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane - 26/7 - 02 / 12 2140 dg 75
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Årjäng 4 14/7 - 08 / 6 2140 29,6ag 21
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 01 / 9 1609 26,7a 91
3 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 447 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 3 Plass 62 147
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/9 - 05 / 5 2140 31,4 189
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 2 2140 31,8 308
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 8 2100 32,3a 561
K. Kvasnes Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 20/7 - 04 / 11 2100 32,2a 40
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 3 04/7 - 04 / 3 2140 31,5 73
4 2018: -22 -2 -4 -3 -11 -110 000 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -5 000
Z.M.'s Lyntroll 4 Plass 192 000
6 år MØRKBR V v.Feseth Lynet Ø. Mathisen Biri Travbane 0 01/9 - 03 / 1 2100 30,3a 603
e. Ulltrolla v. Perle Troll L. Pedersen Biri Travbane P 25/8 - 21 / 3 2120 34,1 P
Rolf Settem /Bolsøya Ø. Mathisen Drammen Travbane 0 31/7 - 04 / 2 2100 31,6a 998
Ø. Mathisen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 8 1609 31,4a 424
grønn m/gul kule & ermer + rekl Ø. Mathisen Biri Travbane 0 21/5 - 03 / 9 1609 28,8a 705
5 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 5 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 5 13/9 - 02 / 1 2140 30,6 321
e. Valle Lill v. Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane 4 01/9 - 02 / 2 2100 29,8a 234
Bente Eliassen /Raufoss O. Sagholen Bjerke Travbane 6 23/8 - 03 / 12 2140 31,5 437
O. Sagholen Trond Lindbak (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 3 16/8 - 04 / 2 2140 31,0 288
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane 2 11/8 - 04 / 2 2100 30,9 413
6 2018: -14 -1 -0 -3 -5 -60 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 6 Plass 162 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 4 20/9 - 05 / 6 2160 29,9 145
e. Tyrivinna v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 4 2140 30,7 121
Trond Søhoel Jensen /Hokksund G. Austevoll Drammen Travbane 7 07/9 - 04 / 9 2100 32,0ag 97
G. Austevoll Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/8 - 04 / 7 2160 30,4 g 252
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 03/8 - 03 / 1 2140 30,7a 52
7 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 7 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Antonsen Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 8 2160 29,7 130
e. Ylblesa v. Pajaprins G. Antonsen Åmål 1 07/9 - 06 / 3 2080 30,4 26
ID Internat. Trotting & Breeding AB G. Antonsen Bjerke Travbane 0 28/8 - 15 / 1 2100 29,8a 568
G. Antonsen G. Antonsen Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 3 1700 28,7ag 674
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 4 02/8 - 01 / 7 2160 31,2 g 56
8 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -62 500 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 8 Plass 163 500
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 4 13/9 - 02 / 3 2140 30,5 93
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 4 01/9 - 03 / 9 2100 29,6ag 36
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 4 2140 dg 39
E. Høitomt Kjell Øyhaugen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 16/8 - 04 / 5 2140 30,7 146
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane - 09/8 - 04 / 3 2140 dg g 52
9 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 9 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Momarken Travbane 3 19/9 - 06 / 4 1640 27,2a 129
e. Børke Berta v. Lykke Gutten O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 05 / 8 1640 29,4 236
Mona Syvertsen /Brandbu T. Solberg Bjerke Travbane 7 16/8 - 04 / 9 2160 31,2 532
K. Johansen Mona Syvertsen O. Østre Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 7 2120 32,5 311
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 5 2140 32,2 208
10 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -33 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 10 Plass 128 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 0 15/9 - 05 / 10 1609 28,7ag 300
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 3 01/9 - 02 / 5 2100 29,7a 72
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 6 2120 31,3 g 180
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 1 18/6 - 08 / 1 2100 30,4a 45
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 7 2100 29,6a 522
11 2018: -14 -2 -1 -2 -2 -70 500 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 11 Plass 171 820
6 år BRUN H v.Norheim Faksen T. Wollebæk Bjerke Travbane 2 20/9 - 05 / 12 2160 29,5 g 100
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Biri Travbane 2 01/9 - 03 / 5 2100 29,6a 55
Team Ivrig O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 9 2140 dg 38
J. Kvikstad Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 8 2160 30,1 154
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 6 2100 dg 221
12 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -40 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 12 Plass 139 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Biri Travbane 0 30/6 - 05 / 11 2120 37,0 g 1505
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 9 2160 br g 898
Erland Flaten /Aurdal V. Hop Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 05 / 11 2140 31,3 247
Å. Tengsareid Erland Flaten M. Kanstad Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 1 2140 br 672
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 04 / 13 2120 33,5 g 690