Neste løp >>>
Start ca kl. 18:05 V4-1
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -86 102 2017: -7 -0 -1 -1 -5 -53 000
Pistus 1 Plass 139 102
4 år SVART H v.Bork Odin A. Sjoner Orkdal Tråvpark 4 20/8 - 01 / 5 2100 37,7 146
e. Tekno Pila v. Lome Elden A. Sjoner Leangen Travbane 8 08/5 - 01 / 4 2140 38,5 g 564
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Sjoner Leangen Travbane 4 24/4 - 01 / 6 2140 41,4 131
Arve Sjoner (T) Olav Aune A. Sjoner Leangen Travbane P 27/3 - 21 / 3 2140 43,3 P
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 06/6 - 21 / 5 1660 53,9 B
2 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -10 491 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Prins Amadeus 2 Plass 13 491
4 år SVART V v.Prins Juventus I. Melby Leangen Travbane 7 11/9 - 02 / 1 2140 40,7 128
e. Ramstad Spika v. Spikeld E. Kristiansen Leangen Travbane 0 24/7 - 01 / 4 2140 41,5 g 70
Øystein Mælen-Liv Karin Mælen E. Kristiansen Leangen Travbane P 05/6 - 21 / 4 2160 40,8 g P
Inge Melby (T) Øystein Mælen A. Solhus Leangen Travbane 16/5 - 20 / 8 1660 53,3 B
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek A. Solhus Orkdal Tråvpark 07/5 - 01 / 3 1700 56,8 B
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -23 000
Lannem Hera 3 Plass 23 000
4 år SVART HP v.Åsajerven T. Wollebæk Biri Travbane P 11/8 - 20 / 12 2140 37,3 P
e. Lannem Frida v. Alm Viktor
Kåre Skrugstad /Vingrom
Kåre Skrugstad (A)
lysblå m/gullseler
4 2018: -7 -0 -0 -0 -6 -15 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -8 500
Skeie Jerva 4 Plass 23 500
4 år LYSBRUN HP v.Åsajerven P. Sørmo Leangen Travbane 5 11/9 - 02 / 8 2160 39,0 g 299
e. Perle Sky v. Lome Elden F. Westberg Orkdal Tråvpark 7 20/8 - 01 / 3 2100 42,3 g 204
Thorleif Dahl /Svorkmo F. Westberg Leangen Travbane P 22/5 - 21 / 8 2160 45,7 g P
Frank Westberg (A) Thorleif Dahl F. Westberg Orkdal Tråvpark 07/5 - 02 / 4 1720 52,6 B
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl
5 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -7 500 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000
Tyholt Odin 5 Plass 11 500
4 år MØRKBR V v.Tekno Odin A. Stensen Leangen Travbane 4 11/9 - 02 / 2 2140 39,3 g 152
e. Rokne Linn v. Åsrapp A. Stensen Leangen Travbane P 14/8 - 21 / 3 2160 39,7 g P
Gunvald Opheim /Steinkjer A. Solhus Leangen Travbane 18/7 - 20 / 6 1660 01,7 g B
Bjørn Garberg (T) Gunvald Opheim A. Solhus Leangen Travbane 11/7 - 20 / 6 1640 56,0 B
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek
6 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -20 909
Martemi 6 Plass 31 909
4 år BRUN HP v.Dotterud Teddy R. Walsøe Leangen Travbane 6 11/9 - 02 / 5 2160 39,4 274
e. Vikan Brauta v. Braute R. Walsøe Orkdal Tråvpark 6 20/8 - 01 / 1 2100 39,8 258
Anita Strand /Bjugn R. Walsøe Leangen Travbane P 17/7 - 21 / 3 2160 42,1 g P
Roar Walsøe (T)
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek
7 2018: -6 -0 -1 -0 -4 -17 500 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -42 000
Hage Elna 1 Plass 59 500
4 år SVART HP v.Lome Elden J. Sørmo Leangen Travbane 2 11/9 - 02 / 4 2160 35,3 235
e. Torpa Fia v. Krembest P. Sørmo Orkdal Tråvpark 8 20/8 - 01 / 8 2120 42,2 g 141
Tove Mette Bendiksen /Meldal J. Sørmo Leangen Travbane 6 24/7 - 01 / 5 2140 36,9 165
Jarle Morten Sørmo (A) J. Sørmo Leangen Travbane P 05/6 - 21 / 2 2160 39,7 P
Skrådelt rød/gul, røde ermer, gul søm J. Sørmo Leangen Travbane 16/5 - 20 / 6 1660 52,5 B
8 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -30 500
Bovis Mira 2 Plass 32 500
4 år SVART HP v.Briskeby Philip R. Bjørnbeth Orkdal Tråvpark 2 20/8 - 01 / 2 2100 37,3 68
e. Valle Lilo v. Mørtvedt Jerkeld R. Bjørnbeth Leangen Travbane P 22/5 - 21 / 9 2160 45,4 P
Trine Furunes-Emily Elain Furunes A. Sjoner Leangen Travbane 18/7 - 20 / 7 1660 00,1 g B
Ragnhild Bjørnbeth (S) Arve Sjoner (T) A. Sjoner Leangen Travbane 11/7 - 20 / 4 1640 00,2 B
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame
9 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -38 014 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulvsås Zicolin* (S) 3 Plass 38 014
3 år BRUN H v.Ulvsås Zico* (S) E. Gabrielsson Bergsåker 8 17/8 - 10 / 4 1640 35,5 g 723
e. Ulvsås Moa* (S) v. Spikeld M. Melander Hoting 4 14/7 - 09 / 3 2040 37,2 92
Sverige P. Wickman Bergsåker P 30/6 - 14 / 9 2160 41,2 P
Atle Solhus (T) Gunnar Gabrielsson E. Gabrielsson Östersund N 17/6 - 14 / 2 2160 53,1 N
grønn m/lilla kvadrater J. Johansson Östersund 13/9 - 16 / 3 2180 00,8 B
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -12 000
Bjørlikajsa 4 Plass 12 000
4 år BRUNSVART HP v.Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 3 11/9 - 02 / 6 2160 35,5 g 60
e. Steine Koso v. Kos Knekten J. Blekkan Orkdal Tråvpark 5 20/8 - 01 / 4 2100 38,8 g 40
Jon Nergård-Sissel Eggen J. Blekkan Leangen Travbane P 14/8 - 21 / 8 2160 37,2 g P
Jomar Blekkan (T)
Blå m/rød ermstripe + rekl.
11 2018: -12 -1 -4 -3 -3 -78 000 2017: -4 -1 -0 -2 -1 -35 000
Kringlers Balder 1 Plass 113 000
4 år BRUN V v.H.G. Balder A. Stensen Leangen Travbane 3 12/6 - 02 / 5 2160 36,1 g 13
e. Korra v. Kos Knekten A. Stensen Leangen Travbane 1 15/5 - 02 / 1 2140 33,4 44
Terje Samuelsen /Elnesvågen A. Stensen Leangen Travbane 3 24/4 - 01 / 3 2140 38,4 g 181
Andre H. Stensen (T) Terje Samuelsen A. Stensen Leangen Travbane P 17/4 - 20 / 8 2160 40,0 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 18/11 - 21 / 6 2120 49,7 B
12 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -38 000 2017: -8 -0 -3 -0 -2 -51 000
Røyns Bror 2 Plass 89 000
4 år BRUNBORKET V v.Moe Svarten R. Fremstad Bjerke Travbane 0 29/8 - 08 / 1 2100 33,7ag 1437
e. Røynskrem v. Krembest R. Fremstad Leangen Travbane 5 23/6 - 02 / 2 2140 34,0ag 483
Stall Travellers R. Fremstad Leangen Travbane 2 12/6 - 02 / 3 2140 35,7 133
Ragnar Fremstad (A) R. Fremstad Biri Travbane 0 02/6 - 08 / 11 2120 38,3 g 48
gul m/grå stolpe R. Fremstad Leangen Travbane 2 15/5 - 02 / 2 2140 34,7 g 154