<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 425.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -1 -2 -2 -4 -58 500 2017: -24 -2 -7 -1 -8 -190 000
Expo B.R. 1 Plass 429 000
6 år SVART H v.Credit Winner* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 13/9 - 08 / 9 1609 12,5a 265
e. Yale Bowl (US) v. Andover Hall* (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 02/9 - 07 / 5 2100 15,6a 77
Mette H. Mæland-Lene H. Mæland F. Hamre Drammen Travbane 1 21/8 - 02 / 3 2100 15,9a 19
Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 4 12/7 - 07 / 7 2600 15,8a 67
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Drammen Travbane 5 01/7 - 11 / 3 2100 13,7a 148
2 2018: -21 -0 -1 -1 -10 -56 000 2017: -21 -1 -0 -2 -8 -62 000
Lord Bexley 2 Plass 369 750
11 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 16/9 - 21 / 2 2100 19,0 P
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) P. Gustafsson Klosterskogen Travbane 1 10/8 - 05 / 9 2100 16,8a 299
Lise Therese Halvorsen /Seljord M. Berdalen Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 02 / 12 2100 18,3a 189
Knut Robin Dalsbotten (A) Lise Therese Halvorsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 04 / 5 1100 15,7a 88
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek M. Berdalen Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 06 / 5 2100 14,4a 639
3 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -15 -0 -1 -1 -9 -41 567
Super Aristo 3 Plass 419 272
10 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/9 - 05 / 12 2100 15,9a 509
e. Jundis Mir v. Santana Lobell* (US) A. Akselsen Drammen Travbane P 03/9 - 22 / 2 2100 21,3 P
Andrine Eide Jahreie /Bodø J. Andersson Boden - 03/8 - 10 / 12 2160 dg 2812
Dag-Sveinung Dalen (T) D. Dalen Harstad Travpark 6 15/7 - 09 / 3 1600 13,7a 240
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Sandvik Bodø Travbane 6 01/7 - 05 / 13 3140 19,0 563
4 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -15 -1 -0 -0 -7 -40 000
Memory's Boy 4 Plass 413 500
11 år SVART V v.Home Alone* (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 02/7 - 06 / 10 2140 16,4a 503
e. Petite Balett v. Thackeray* (S) K. Kvasnes Momarken Travbane 7 19/5 - 06 / 9 2140 16,7a 190
Kjell Andersen-Anne-Lise L. Andersen R. Wiig Sørlandets Travpark 0 29/4 - 07 / 2 2140 14,6a 630
Lars Fredrik Kolle (A) Kjell Andersen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 05 / 3 2100 16,3 g 1020
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 02 / 1 2100 16,6a 592
5 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -28 000 2017: -13 -5 -3 -1 -1 -316 680
Eye Of The Tiger N.L. (NL) 5 Plass 464 623
7 år BRUN V v.Virgill Boko* (NL) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 02/9 - 04 / 4 2920 16,7 13
e. Amber Boko (S) v. From Above* (S) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 06 / 2 2900 18,1 16
Morten Svenningsen /Lier J. Eilertsen Bergen Travpark 1 19/8 - 07 / 10 2100 14,8a 15
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Sørlandets Travpark 2 21/7 - 06 / 7 2660 15,3 33
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 05 / 3 3100 15,2 66
6 2017: -8 -1 -0 -0 -3 -28 000 2016: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000
Farao F. Boko (NL) 6 Plass 350 400
5 år BRUN H v.Muscles Yankee* (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 06 / 4 1609 14,3a 1129
e. Temple Boko (US) v. Garland Lobell (US) L. Stenson Klosterskogen Travbane 8 10/8 - 05 / 6 2100 17,4a 80
Rita Blomquist /Larvik M. Berdalen Klosterskogen Travbane - 30/7 - 05 / 4 2100 g6 a 278
Marius Høitomt (T) Einar Blomquist E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 05 / 12 2620 20,0 42
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 09 / 4 2100 15,0ag 229
7 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -19 844 2017: -14 -3 -0 -2 -4 -81 471
Ny Komet* (S) 7 Plass 389 009
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 12/9 - 06 / 5 1609 12,2a 105
e. Memory Lane (S) v. Smasher* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 1 03/9 - 07 / 8 1700 13,9a 41
Sverige P. Ådefors Åmål 4 27/8 - 05 / 10 2500 16,1 125
Åsbjørn Tengsareid (T) Allan Åkerman (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 07/8 - 01 / 1 2100 15,0a 190
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Robertsen Drammen Travbane 5 31/7 - 02 / 8 2100 16,5a 77
8 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 8 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 07 / 9 2100 17,6a 61
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) L. Kolle Bergen Travpark 0 03/6 - 09 / 6 2100 14,9a 125
Stall Spenda Spirit L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/4 - 07 / 7 2100 14,7a 181
Lars Anvar Kolle (T) Kåre Andersen (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 06 / 3 1700 15,6a 48
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 0 25/3 - 10 / 9 2140 14,6a 103
9 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -24 500 2017: -19 -3 -4 -2 -4 -116 000
Seabreeze Ås (US) 9 Plass 327 867
7 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 07 / 5 2100 17,1a 66
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 05 / 3 2100 15,9ag 148
Helge Ellefsen /Porsgrunn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 17/8 - 05 / 8 1700 14,2a 213
Gunnar Austevoll (T) Helge Ellefsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 2 2100 18,0a 40
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 08 / 11 1609 13,3a 534
10 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -27 000 2017: -13 -1 -2 -0 -5 -73 000
Tuff Enuff (S) 10 Plass 396 500
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 12/9 - 06 / 12 1609 13,6a 252
e. Dream With Me U.S. (US) v. Angus Hall* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 2 21/8 - 02 / 8 2100 16,0a 194
Stein Ivar Kløven /Holmestrand E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/8 - 01 / 3 2100 15,6a 72
Eirik Høitomt (T) Stein Ivar Kløven (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/1 - 07 / 2 1609 15,0a 67
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 6 17/12 - 02 / 8 2100 16,4a 133
11 2017: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000 2016: -25 -1 -5 -2 -12 -109 000
Lionheart O. 11 Plass 213 000
6 år SVART V v.Dream Vacation* (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 07 / 10 2100 18,4a 424
e. I'm Sassy Too (US) v. Striking Sahbra* (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 04 / 4 1700 17,5ag 448
Marianne Undem /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 5 19/6 - 02 / 3 2100 15,5a 329
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 02 / 6 2100 16,5a 368
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 6 06/6 - 06 / 4 2140 15,5a 382
12 2018: -7 -0 -1 -2 -1 -29 368 2017: -19 -5 -0 -2 -7 -175 500
Astoria Brick (S) 12 Plass 367 675
6 år MØRKBR HP v.Lucky Chucky* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 18/9 - 05 / 5 2100 15,4a 68
e. Likeable Les (US) v. Yankee Glide* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 03/9 - 07 / 7 1700 15,0a 131
Suzanne Solberg /Sande I Vestfold V. Hop Bjerke Travbane 0 26/6 - 05 / 14 2100 18,9a 223
Vidar Hop (T) Øystein Kruse (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 5 15/6 - 06 / 6 1700 16,4a 114
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 24/5 - 08 / 4 2100 15,0a 291