<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -4 -4 -1 -3 -147 000 2017: -7 -3 -0 -1 -2 -56 000
Bongo 1 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) E. Høitomt Drammen Travbane 1 14/9 - 03 / 6 2100 17,3a 16
e. Concordia O.* v. Little Devil (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 07 / 5 2100 18,2 16
Oddvar Eide /Tananger E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 04/8 - 20 / 6 2100 17,8 P
Eirik Høitomt (T) Marius Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -21 000 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
La Condesa 2 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 04 / 11 2100 19,9a 629
e. Menina v. Super News (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 29/4 - 01 / 1 2140 22,0 g 59
Gerhard Sporrer E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/4 - 09 / 9 2100 17,0a 170
Simen Bjørbæk Jessen (T) Katrine Wikstrøm Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 03/4 - 07 / 3 2100 21,0 42
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 07 / 4 2100 20,3a 34
3 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -20 500 2017: -9 -0 -0 -3 -4 -22 500
Thaia Sund 3 Plass 62 000
8 år MØRKBR HP v.Thai Tanic E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 01 / 4 2100 23,0ag 280
e. Oliv Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Grohs Klosterskogen Travbane 4 17/8 - 08 / 1 2100 19,6a 121
Tom Grohs-Tommy L. Grimersen E. Grohs Sørlandets Travpark 7 02/7 - 04 / 10 2140 18,7a 526
Espen Grohs (A) Tom Grohs E. Grohs Sørlandets Travpark 6 28/5 - 01 / 5 2140 18,7a 271
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Jarlsberg Travbane - 11/11 - 03 / 5 2100 dg 202
4 2017: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2016: -5 -0 -1 -0 -4 -14 000
Laidback Tariel 4 Plass 24 000
6 år BRUN V v.More Chips (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane - 17/8 - 08 / 7 2100 dg a 53
e. Feline Tariel v. To The Gate* (US) D. Dalen Drammen Travbane 6 27/7 - 04 / 4 2100 18,5a 122
Stall Tariel T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 22/6 - 07 / 1 2100 18,3a 254
Vidar Hop (T) Toril Haraldsen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 07 / 7 2100 23,3a 174
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 20/1 - 07 / 5 2100 21,4a 200
5 2018: -4 -1 -0 -1 -0 -16 000 2017: -11 -0 -1 -2 -4 -28 000
Keep The Future 5 Plass 44 000
6 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) B. Duestad Bjerke Travbane 3 13/9 - 01 / 1 2100 17,1a 243
e. Keep On Strollin' v. Super Arnie* (US) R. Kruse Momarken Travbane 3 05/9 - 07 / 2 2140 18,7ag 424
Stall Diagnose B. Duestad Bjerke Travbane 4 28/8 - 03 / 9 2100 17,1a 429
Tom Erik Solberg (T) Malene Berdalen (T) B. Duestad Sørlandets Travpark 2 13/8 - 07 / 3 2140 18,8a 142
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek B. Duestad Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 08 / 11 2100 19,3ag 539
6 2018: -18 -0 -0 -1 -8 -28 000 2017: -13 -0 -0 -0 -6 -15 000
Thia Tanic 6 Plass 43 000
5 år BRUN HP v.Thai Tanic H. Tharaldsen Sørlandets Travpark - 17/9 - 08 / 4 2140 dg a 409
e. Target Tee v. Dell Ridge Image* (CA) H. Tharaldsen Drammen Travbane - 03/9 - 08 / 8 2100 dg a 341
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 6 13/8 - 07 / 2 2140 19,5a 375
Harry Tharaldsen (A) K. Hauge Drammen Travbane 7 31/7 - 07 / 5 2100 23,4 g 829
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 0 11/7 - 07 / 5 2140 21,5 g 336
7 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -1 -7 -39 080
Pay Me Laday (S) 7 Plass 42 080
5 år BRUN V v.Text Me* (CA) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 18/9 - 02 / 9 2100 25,6ag 352
e. Broken Twill (S) v. Silver Pine* (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 1 2100 17,1a 560
Arne Daniel Halvorsen /Rykene L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 02 / 11 2100 18,1a 483
Jørn Ivar Eilertsen (A) May Anita Karlsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 30/7 - 07 / 2 2100 21,0 55
Todelt lys blå/svart, hvit kant L. Kolle Bjerke Travbane 3 12/7 - 01 / 9 2140 19,2 127
8 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
L.J.'s Goodluckchuck 8 Plass 31 000
5 år BRUN H v.Lucky Chucky* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/6 - 11 / 7 2140 18,1 252
e. Novo Perfect (DK) v. Daguet Rapide* (IT) M. Gundersen Bjerke Travbane - 06/6 - 03 / 6 2100 dg a 153
Stall Hopeless M. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/5 - 03 / 5 2100 18,7ag 47
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) C. Antonsen Momarken Travbane 0 16/4 - 02 / 12 2140 18,1a 136
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Antonsen Momarken Travbane - 30/3 - 03 / 6 2140 dg a 40
9 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -1 -3 -1 -19 000
Undercover Boss 9 Plass 21 000
5 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 03 / 1 2100 19,9a 1116
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo J. Undem Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 07 / 5 2100 20,1a 313
Tore Lundgren Pedersen-Johan Herbjørn Undem J. Undem Drammen Travbane 0 15/1 - 05 / 6 2100 19,3a 312
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Bjerke Travbane 0 31/12 - 02 / 12 2100 20,0a 369
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 07 / 6 2100 22,7 42
10 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -12 500 2017: -12 -2 -3 -1 -6 -58 169
Enjoy the World (S) 10 Plass 70 669
4 år LYSBRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) E. Linn Bjerke Travbane 4 13/9 - 01 / 8 2100 17,9a 213
e. Exciting Lavec (S) v. Reve D'udon* (FR) E. Linn Drammen Travbane 2 17/8 - 03 / 3 2100 19,0ag 32
Stall Panorama E. Linn Klosterskogen Travbane 4 30/7 - 07 / 4 2100 23,7 g 32
Eini S. Linn (T) B. Jørgensen Århus 4 29/5 - 02 / 1 2300 19,4a 51
Hvit m/svarte ermer & sidefelt, rekl B. Jørgensen Aalborg 2 21/5 - 01 / 2 2140 19,1a 119