<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -27 000
Emmi's Kizz 2100 1 Plass 27 000
5 år MELL.BR. HP v.Smooth Moves (US) A. Wright Drammen Travbane 09/8 - 21 / 2 1700 29,8 B
e. Global Kizz (S) v. Pine Chip* (US) A. Wright Drammen Travbane 03/8 - 21 / 1 1700 27,5 B
Rune Bakken-Madeleine K. Bakken
L. Kolle Jan Morten Hansen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -20 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000
Traffic Dream 2 Plass 29 000
3 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 09/6 - 20 / 2 2100 25,8 B
e. Baltic Jet v. Coktail Jet (FR) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 26/5 - 21 / 3 2100 28,3 B
Team Traffic
A. Akselsen Janne Fjørtoft
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
3 2017: -2 -1 -0 -1 -0 -26 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Glazier's Tallulah 3 Plass 26 000
3 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR)
e. Candy Hall v. Angus Hall* (US)
Ole Austad /Jessheim
F. Hamre
Todelt mørkblå/lysblå, reklame
4 2018: -3 -2 -1 -0 -0 -30 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Le Rapide 4 Plass 30 000
4 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 01/9 - 21 / 2 1700 34,9 g B
e. Paris Texas v. Gunslinger Spur (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 1 2100 29,4 g B
Stall 3+1
E. Høitomt Bjørn Gustavsen (A)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2018: -10 -1 -1 -2 -4 -49 500 2017: -3 -1 -0 -1 -1 -28 000
The First Lady 5 Plass 77 500
4 år BRUN HP v.The Best Madrik* (FR)
e. Would Be Super (S) v. Super Arnie* (US)
Stig Hogne Anholt /Stokke
V. Hop Jan Morten Hansen (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2018: -5 -1 -0 -1 -0 -20 000 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -14 000
Candycatcher 6 Plass 34 000
5 år BRUN V v.Trophy Catch (US) M. Høitomt Biri Travbane P 09/12 - 20 / 1 2100 23,2 P
e. Louise Avenue (DK) v. Abracadabrant* (IT) E. Holm Biri Travbane 14/8 - 22 / 4 2100 31,4 B
Lars Thomas Pettersen /Hunndalen K. Johansen Bjerke Travbane 05/8 - 20 / 6 1660 29,1 B
M. Høitomt
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
7 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -20 000 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2120 1 Plass 649 889
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/7 - 07 / 3 2140 dg 113
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/7 - 08 / 13 2160 dg 129
Monica Borge-Knut-Erik Moe M. Høitomt Drammen Travbane - 01/7 - 10 / 2 2100 dg a 112
T. Solberg Monica Borge E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 16/6 - 04 / 10 2140 25,7 107
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Borge Momarken Travbane 2 27/9 - 03 / 7 2160 28,2 30
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -2 -0 -1 -2 -34 000
Gann Dina 2 Plass 34 000
5 år BRUN HP v.Tekno Odin G. Mikkelsen Forus Travbane 15/9 - 21 / 5 1620 48,5 g B
e. Gann Pila v. Bork Rigel G. Mikkelsen Forus Travbane 25/8 - 22 / 6 1620 51,9 B
Kjetil Melum-Hansen /Hafrsfjord
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Mio Vlad 3 Plass 9 000
6 år SVART V v.Voje Faks P. Kals Sørlandets Travpark N 06/8 - 20 / 3 2160 40,4 rg N
e. Mio Perla v. Krembest J. Gaustad Sørlandets Travpark - 02/7 - 07 / 10 2160 dg r 246
Knut Magne Straume /Drangedal J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 26/6 - 09 / 6 2120 dg 167
P. Kals Knut Magne Straume J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 15/6 - 08 / 10 2120 dg 388
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 09 / 8 2120 33,3 g 608