<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:37 V65-3
NORHEIM GLUPAS HOPPELØP - SKAAR ELEKTRO SERVICE
NORHEIM GLUPAS HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 30.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-9-10 Plass : 14-9-10

1 2018: -14 -4 -1 -2 -3 -74 500 2017: -22 -0 -2 -1 -12 -47 000
Søviktindra 2100 1 Plass 123 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin J. Landaas Bergen Travpark 2 07/9 - 08 / 12 2140 33,6 247
e. Søvikterna v. Minpil C. Olsen Bergen Travpark 2 31/8 - 01 / 6 2140 35,8 243
Frida Sveinsdatter Sæbbe /Brøstadbotn J. Landaas Bergen Travpark 0 03/8 - 04 / 1 2100 35,9 1242
C. Olsen J. Rasmussen Bergen Travpark 6 08/6 - 09 / 11 2120 34,8 489
Blå m/røde seler,ermstr,belt,rekl L. Larsen Bergen Travpark 0 18/5 - 03 / 4 2120 37,4 g 534
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -15 -0 -1 -2 -7 -35 500
Bjørketora 2 Plass 45 500
5 år SVART HP v.Bork Odin L. Hauge Bergen Travpark 5 20/7 - 01 / 3 2120 31,7 273
e. Nesflya v. Alm Svarten E. Storetvedt Bergen Travpark 0 29/6 - 08 / 12 2140 35,2 383
Jostein Finne /Voss O. Storetvedt Bergen Travpark 0 27/4 - 08 / 11 2140 36,5 259
O. Storetvedt Jostein Finne O. Storetvedt Bergen Travpark 8 02/3 - 07 / 9 2140 39,2 rg 76
Lysblå m/mørkblå ermstr,hv ermr,rek O. Storetvedt Bergen Travpark 8 23/2 - 03 / 1 2100 39,8 g 49
3 2018: -13 -4 -3 -1 -1 -99 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -18 000
Mo Line 2120 1 Plass 133 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Tuft Bergen Travpark 5 07/9 - 04 / 2 2100 33,5 193
e. Schudona v. Spikeld T. Tuft Haugaland Travpark 0 03/9 - 05 / 6 1820 37,3 g 782
Team Trones T. Tuft Bergen Travpark 0 03/8 - 04 / 4 2120 35,5 197
T. Tuft Geir Trygve Trones T. Tuft Bergen Travpark 3 20/7 - 01 / 6 2120 31,3 396
Blå/lysblå skråstr, hv. sk.stk/ermfel T. Tuft Bergen Travpark 0 29/6 - 08 / 15 2140 34,8 509
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -0 -3 -1 -39 000
Satina Ø.K. 2 Plass 53 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin B. Øksnevad Sørlandets Travpark 0 06/8 - 04 / 9 2140 33,2 g 361
e. Samina Ø.K. v. Pål Even B. Øksnevad Forus Travbane 0 01/8 - 05 / 2 2040 31,2 g 89
Stall Davenskø Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 9 2120 34,1 g 44
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 3 18/6 - 02 / 6 2040 31,2ag 131
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane 3 04/4 - 09 / 6 2060 32,8 147
5 2018: -12 -0 -0 -1 -3 -14 000 2017: -18 -1 -1 -1 -10 -52 500
Lustra Hera 3 Plass 75 500
6 år SVART HP v.Lome Elden O. Wassberg Bergen Travpark 0 31/8 - 08 / 5 2100 33,1 116
e. Lannem Stjerna v. Braute H. Tvedt Bergen Travpark 9 19/8 - 05 / 4 2100 32,2a 261
Kari Anne Knutsen /Birkeland S. Wassberg Bergen Travpark 6 27/7 - 04 / 4 2100 31,9 117
R. Wiig Connie Bjørke O. Wassberg Bergen Travpark 4 20/7 - 08 / 5 2120 30,5 53
svart m/blå ermstriper og reklame O. Wassberg Bergen Travpark 0 13/7 - 04 / 6 2100 31,6 94
6 2018: -13 -3 -5 -0 -1 -93 000 2017: -9 -3 -2 -0 -0 -58 000
Rigel Anne 4 Plass 151 000
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin S. Wassberg Bergen Travpark 1 07/9 - 04 / 3 2100 32,7 34
e. Rigel Snerta v. Metsgar S. Wassberg Bergen Travpark - 20/7 - 01 / 2 2120 dg 57
Stall Midt Bu S. Wassberg Bergen Travpark 1 29/6 - 08 / 7 2120 34,4 44
S. Wassberg Morten Midtun S. Wassberg Bergen Travpark 2 08/6 - 09 / 2 2100 34,0 22
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 2 18/5 - 03 / 2 2100 32,9 22
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Kolnes Faksa 5 Plass 39 000
10 år SVART HP v.Fakse* (S) G. Vie Bergen Travpark 8 07/9 - 08 / 8 2140 35,0 308
e. Germa v. Elding G. Vie Bergen Travpark - 13/7 - 07 / 10 2140 dg 592
Geir Vie /Byrkjelo G. Vie Bergen Travpark 0 02/3 - 06 / 7 2120 36,4 g 697
G. Vie G. Vie Bergen Travpark 8 19/1 - 07 / 8 2160 37,9 423
Svart, gult felt m/VIE i sv.,gul ermr G. Vie Bergen Travpark 0 08/12 - 04 / 1 2100 34,8 g 488
8 2018: -12 -1 -2 -0 -1 -38 000 2017: -21 -4 -2 -0 -8 -98 500
Ospesetstjerna 6 Plass 136 500
6 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) O. Wassberg Bergen Travpark 0 07/9 - 04 / 11 2120 34,5 79
e. Vintergull v. Atom Vinter G. Austevoll Biri Travbane 2 25/8 - 03 / 7 2120 31,3 240
Vilde Aspeseter Bæckstrøm /Sogndal L. Kolle Bjerke Travbane 6 16/8 - 04 / 4 2140 31,9 g 737
O. Wassberg Kjell Aspeseter O. Wassberg Bergen Travpark 4 03/8 - 04 / 7 2120 34,2 345
Rød m/blå ermer, reklame G. Austevoll Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 4 2120 32,1 g 209
9 2017: -14 -1 -2 -1 -5 -62 000 2016: -5 -1 -0 -0 -2 -16 000
Floras Viktoria 7 Plass 78 000
5 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) P. Buer Haugaland Travpark 6 03/9 - 05 / 8 1840 34,5 g 219
e. Voje Flora v. Sjefen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 03 / 5 2120 34,6 g 213
Øyvind Thorson /Etne P. Buer Bergen Travpark - 29/6 - 05 / 5 2100 dg 102
P. Buer Øyvind Thorson P. Buer Forus Travbane 0 04/6 - 04 / 1 2040 32,7ag 141
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bergen Travpark 1 27/5 - 08 / 5 2100 31,4 16
10 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -67 000 2017: -21 -1 -1 -3 -9 -73 000
T.H. Thermina 2140 1 Plass 187 500
6 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) C. Olsen Bergen Travpark 4 07/9 - 04 / 12 2140 31,4 158
e. Ruskeli Frøya v. Moe Odin P. Buer Bergen Travpark 0 20/7 - 08 / 6 2120 30,8 217
Katrine Holm-Trond Nordahl C. Olsen Bergen Travpark 4 06/7 - 03 / 11 2120 31,0 152
H. Tvedt Claus Olsen (T) C. Olsen Bergen Travpark 8 29/6 - 05 / 2 2100 29,6 610
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek P. Buer Bergen Travpark 9 22/6 - 03 / 9 2120 31,5 109
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -19 000
Ulsrud Perla 2 Plass 77 500
14 år BRUN HP v.Mentor Mollyn Ø. Austevoll Bergen Travpark 3 07/9 - 04 / 10 2120 32,3 269
e. Ulsrud Driva v. Almsbrun S. Iversen Bergen Travpark 6 13/7 - 04 / 2 2100 31,3 1146
Birthe G.A. Larsen /Kolltveit Ø. Austevoll Bergen Travpark 7 27/5 - 07 / 7 2120 32,3 646
Ø. Austevoll Birthe G.A. Larsen Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 20/4 - 04 / 15 2120 36,2 g 743
rød m/grønt kryss + rekl. S. Iversen Bergen Travpark 7 02/3 - 06 / 4 2120 33,7 888
12 2018: -18 -2 -0 -1 -8 -75 000 2017: -18 -0 -1 -1 -10 -49 000
Magnums Mocca 3 Plass 169 500
8 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Austevoll Bergen Travpark 7 14/9 - 02 / 2 2100 29,7a 732
e. Trø Vesla v. Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark - 14/9 - 07 / 4 2100 dg g 614
Inge Brusletto /Geilo O. Østre Drammen Travbane 0 07/9 - 04 / 11 2100 32,5ag 382
E. Storetvedt Inge Brusletto D. Dalen Drammen Travbane 6 12/8 - 01 / 12 2140 30,7 173
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek G. Austevoll Drammen Travbane 6 31/7 - 04 / 11 2100 30,7a 508
13 2018: -12 -1 -3 -1 -2 -54 000 2017: -15 -0 -4 -1 -7 -60 000
Lustra Oda 4 Plass 141 000
5 år BRUN HP v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 6 07/9 - 04 / 9 2120 33,4 g 92
e. Lustra Molly v. Frigg Mollyn L. Hauge Bergen Travpark 6 31/8 - 08 / 2 2100 33,0 g 93
Aina Bø /Klepp Stasjon O. Kjenner Bergen Travpark 12 19/8 - 05 / 3 2100 34,9ag 304
L. Hauge L. Hauge Bjerke Travbane 0 02/8 - 01 / 5 2160 34,3 g 70
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek L. Hauge Bergen Travpark 2 06/7 - 03 / 7 2100 31,4 44
14 2018: -20 -3 -1 -3 -7 -127 000 2017: -16 -5 -1 -0 -4 -133 500
Lustra Ida 2160 1 Plass 302 500
5 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bergen Travpark 0 14/9 - 02 / 6 2100 30,3ag 97
e. Lannem Stjerna v. Braute S. Wassberg Bjerke Travbane 5 28/8 - 14 / 3 2100 31,0ag 66
Team Vest S. Wassberg Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 9 2160 31,0 g 33
E. Høitomt Olav R. Flatekvål S. Wassberg Bergen Travpark 1 20/7 - 08 / 3 2120 29,4 12
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Wassberg Bergen Travpark 1 29/6 - 05 / 1 2100 27,8 36
15 2018: -19 -0 -1 -1 -7 -31 000 2017: -24 -0 -4 -0 -6 -54 000
Tun Faksa 2180 1 Plass 167 500
9 år BRUN HP v.Stjerne Faks J. Landaas Bergen Travpark - 07/9 - 06 / 2 2100 dg 282
e. Tun Elda v. Elding J. Landaas Bergen Travpark 2 31/8 - 08 / 9 2120 31,4 215
Øyvind Reigstad /Ytre Arna R. Haghighat Bergen Travpark 0 29/6 - 03 / 1 2100 34,0 719
J. Landaas Anne-Serine Moe Reigstad (A) J. Landaas Bergen Travpark 4 08/6 - 05 / 3 2100 30,5a 453
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re J. Landaas Bergen Travpark 5 03/6 - 01 / 12 2120 30,5 157