<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 14.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-4-3 Plass : 10-4-3

1 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 2100 1 Plass 35 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 19/5 - 09 / 1 2140 35,2 408
e. Tullmi v. Spang Best I. Mysen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 4 2140 37,2 1474
Iselin Mysen-Marinus A. Beck T. Solberg Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 2 2000 37,5 g 137
T. Solberg Iselin Mysen (A) A. Sjoner Orkdal Tråvpark 0 07/8 - 08 / 4 2100 38,5 g 462
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek B. Steinseth Biri Travbane 0 22/4 - 01 / 2 2100 39,5 g 178
2 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -24 500 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 2 Plass 52 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Aga Drammen Travbane 0 07/9 - 03 / 6 2120 37,1 g 220
e. Eldhusflya v. Elding G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 27/8 - 08 / 9 2120 dg 80
Aina Skar-Geir Aga G. Aga Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 5 2100 32,5 g 131
G. Aga Aina Skar G. Aga Drammen Travbane 2 31/7 - 03 / 4 2100 34,5 193
Marineblå m/lysgrått magefelt, reklame G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 13/7 - 03 / 3 2100 dg 59
3 2018: -7 -0 -0 -0 -6 -18 000 2017: -7 -0 -0 -2 -5 -19 500
Engas Stjerneskudd 3 Plass 37 500
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) F. Hansen Drammen Travbane 3 03/9 - 09 / 7 2100 35,4 76
e. Engas Stjerne v. Rigel Jo F. Hansen Sørlandets Travpark 7 13/8 - 08 / 4 2140 36,0 723
Monica Olsen-Ryum /Gullag F. Hansen Drammen Travbane 6 31/7 - 03 / 6 2100 35,3 749
F. Hansen Monica Olsen-Ryum F. Hansen Drammen Travbane P 18/5 - 20 / 9 2120 39,2 P
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Drammen Travbane N 01/2 - 20 / 2 2100 br rg N
4 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 4 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Drammen Travbane - 18/5 - 02 / 5 2100 dg 200
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 02/5 - 03 / 4 2140 34,1 361
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Drammen Travbane 5 18/4 - 02 / 1 2100 34,2 365
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane - 10/4 - 09 / 1 2100 dg 188
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 28/3 - 07 / 8 2140 35,5 g 358
5 2018: -11 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 5 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Drammen Travbane 1 03/9 - 01 / 5 2100 32,0 49
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 18/8 - 22 / 12 2120 39,4 P
Lene Flåten /Vear E. Gravdal Jarlsberg Travbane 29/10 - 21 / 5 2120 58,3 g B
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
6 2018: -17 -1 -2 -1 -6 -67 000 2017: -13 -1 -2 -0 -6 -40 500
Hafell Kuling 2120 1 Plass 107 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling H. Eggen Momarken Travbane 4 05/9 - 08 / 5 2140 35,0 203
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 08 / 11 2120 36,1 g 176
John Øystein Gjønnes /Fannrem H. Eggen Klosterskogen Travbane 7 24/8 - 07 / 6 2120 35,7 g 34
H. Eggen Eivind Gravdal (T) H. Eggen Drammen Travbane 2 17/8 - 02 / 9 2140 34,1 99
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 07 / 2 2100 35,0 74
7 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 2 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Drammen Travbane 4 14/9 - 02 / 1 2100 32,9 g 141
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Sørlandets Travpark - 26/8 - 02 / 1 2140 dg 206
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Sørlandets Travpark 3 20/8 - 08 / 8 2160 31,4 g 356
H. Nordland H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 04 / 3 2100 34,3 g 277
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Momarken Travbane - 03/8 - 02 / 12 2140 dg a 460
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -23 500
Skiberose 3 Plass 35 500
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 8 07/9 - 03 / 7 2120 33,9 583
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 07 / 4 2100 36,6 242
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Kala Landbane 0 19/8 - 03 / 7 1900 36,3 g 469
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 5 17/8 - 02 / 10 2140 35,9 114
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 10/8 - 07 / 10 2140 34,7 602
9 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -7 -1 -0 -0 -4 -23 000
Hvindperla 4 Plass 25 500
6 år SVART HP v.Trø Faks M. Gundersen Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 10 2160 37,8 238
e. Hvindkula v. Ara Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 0 10/8 - 02 / 10 2100 33,2a 359
Bjørn Hvinden-Nils Anders Hvinden D. Dalen Momarken Travbane 4 03/8 - 02 / 1 2140 32,0a 322
D. Dalen Bjørn Hvinden D. Dalen Biri Travbane 0 16/7 - 08 / 1 2100 34,8 g 353
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 0 19/6 - 03 / 2 2100 36,9 g 244
10 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -21 260 2017: -17 -3 -2 -3 -3 -91 042
Sjåvoll Sjarmi 5 Plass 112 302
7 år BORKET HP v.Gann Viking K. Wessel Årjäng 1 17/9 - 01 / 8 2180 30,2 36
e. Eldalill v. Prins Vinter K. Wessel Drammen Travbane 2 14/9 - 02 / 9 2100 32,2 g 67
Christoffer Phil-Svensson K. Wessel Bjerke Travbane 3 06/9 - 09 / 11 2160 33,1 g 176
K. Hasselgård K. Wessel Bjerke Travbane 0 10/8 - 02 / 12 2100 33,4arg 291
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Drammen Travbane 3 31/7 - 03 / 9 2100 34,6 rg 99