<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
VG+ LØPET (KALDBLODSCUPEN KVAL 1 AV 6)
KALDBLODSCUPEN (KVAL 1 AV 6)
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 400.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-11 Plass : 4-5-11

1 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 2100 1 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Malmin Bjerke Travbane 1 09/9 - 04 / 8 2140 26,2 350
e. Eldny v. Pål Even K. Malmin Sørlandets Travpark 3 26/8 - 04 / 7 1640 24,0 131
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak V. Hop Momarken Travbane 4 05/8 - 08 / 13 1660 25,3 205
K. Malmin Trond Anderssen (T) G. Austevoll Biri Travbane 6 29/7 - 10 / 9 2120 26,4 174
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Trudvang Bjerke Travbane 6 19/7 - 03 / 1 2100 26,6a 179
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -2 -1 -3 -74 000
Prins Philip 2 Plass 426 271
9 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 4 1640 27,6 g 144
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Bjerke Travbane 0 08/3 - 07 / 8 2100 28,6ag 161
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Jarlsberg Travbane 4 24/2 - 03 / 6 2120 27,7 43
E. Rennesvik Svein Ødegård O. Østre Klosterskogen Travbane 2 09/2 - 02 / 6 1700 28,5a 47
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Østre Bjerke Travbane 1 25/1 - 06 / 6 1609 27,4a 102
3 2018: -19 -5 -0 -2 -4 -178 384 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 3 Plass 626 884
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Bjerke Travbane 5 13/9 - 07 / 6 1609 24,7a 117
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Sørlandets Travpark 0 26/8 - 10 / 1 2140 26,9 g 195
Bjørn Humborstad /Kongsvinger M. Sørvik Bjerke Travbane 1 16/8 - 03 / 10 2180 26,3 42
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 4 07/8 - 04 / 5 2100 27,0a 84
gul m/grått belte og ermring M. Gundersen Biri Travbane - 29/7 - 08 / 6 2100 dg a 52
4 2018: -15 -4 -3 -2 -4 -403 000 2017: -12 -3 -3 -1 -2 -381 000
Troll Solen 4 Plass 991 200
5 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/9 - 09 / 8 2600 26,6a 605
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 3 28/8 - 06 / 9 2600 27,0a 102
Eirik Djuve /Sola A. Akselsen Bjerke Travbane 2 19/7 - 03 / 7 2100 25,8ag 52
M. Gundersen Frode Hamre (T) F. Hamre Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 14 2180 26,2 406
marineblå m/hvit og rød søm + reklame F. Hamre Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 1 2100 27,3ag 39
5 2018: -12 -0 -2 -0 -7 -69 972 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 5 Plass 467 972
7 år BRUN H v.Særpefanten V. Hop Bjerke Travbane 5 09/9 - 08 / 11 2100 26,2a 169
e. Slogum Bra v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane - 18/8 - 01 / 1 2100 dg 26
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen V. Hop Bjerke Travbane 2 07/8 - 04 / 6 2100 26,7a 27
V. Hop Kjell Roar Hansen V. Hop Biri Travbane 1 29/7 - 05 / 9 2100 25,1a 445
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 21/7 - 08 / 11 2680 28,0 55
6 2018: -10 -2 -2 -1 -3 -194 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 6 Plass 604 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/9 - 02 / 10 2160 26,6 g 31
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Drammen Travbane 5 12/8 - 09 / 7 2920 27,9 g 98
Team Øst/Vest M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/7 - 03 / 5 2100 25,5a 17
T. Solberg Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 28/6 - 08 / 11 2600 27,7a 30
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Gundersen Bergen Travpark 4 03/6 - 05 / 7 2140 25,7 97
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 991 2017: -16 -2 -0 -1 -8 -229 632
Bol Odin 7 Plass 348 709
5 år SVART V v.Moe Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 28/8 - 06 / 5 2600 27,0a 63
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) T. Jansson Östersund 4 26/7 - 09 / 7 2140 24,9a 232
Johan Anton Lileng /Skjeberg U. Ohlsson Östersund 4 16/7 - 02 / 7 2140 29,2a 126
A. Akselsen Frode Hamre (T) P. Midtfjeld Leangen Travbane 3 24/6 - 09 / 12 2180 25,5 364
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 6 16/6 - 04 / 11 2140 26,9 g 19
8 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 8 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten V. Hop Bjerke Travbane - 13/9 - 07 / 3 1609 dg a 67
e. Embra v. Spikeld V. Hop Klosterskogen Travbane 2 24/8 - 05 / 5 2100 26,5a 52
Einar Henneseid /Drangedal V. Hop Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 06 / 3 2100 28,3 41
M. Høitomt Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 10/7 - 02 / 10 2100 27,5a 34
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek V. Hop Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 10 2100 27,1ag 84
9 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -19 -4 -2 -1 -6 -129 119
Alm Sander 9 Plass 410 635
6 år BRUN H v.Slått Eld L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 06 / 10 1609 25,7a 74
e. Alm Sandra v. Rigel Jo L. Kolle Biri Travbane 1 11/8 - 01 / 1 2100 26,9a 56
Roy Lysgård-Steinar Leirdal L. Kolle Biri Travbane 5 29/7 - 08 / 1 2100 26,3a 145
C. Antonsen Roy Lysgård L. Kolle Bjerke Travbane 6 19/7 - 08 / 3 2140 26,3 g 63
Blå m/gul hestesko & tre ermringer L. Kolle Biri Travbane 1 30/6 - 03 / 8 1609 24,6a 27
10 2018: -10 -1 -2 -0 -2 -90 491 2017: -20 -4 -2 -4 -5 -477 961
Horgen Lynet 10 Plass 617 452
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/9 - 02 / 7 2160 26,5 62
e. Horgen Lykke v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 5 28/8 - 07 / 7 2600 27,5a 39
Stall Fire Kompiser G. Gundersen Östersund 3 26/7 - 09 / 5 2140 24,6ag 495
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) G. Gundersen Östersund 3 16/7 - 04 / 6 2140 27,5a 442
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Leangen Travbane - 24/6 - 09 / 6 2160 g7 g 370
11 2018: -10 -2 -0 -0 -7 -108 152 2017: -17 -3 -2 -6 -3 -211 014
Kong Henry* 11 Plass 540 021
7 år BRUN V v.Lome Kongen M. Andersson Romme 2 08/9 - 03 / 6 1640 24,8a 75
e. Løv Perla v. Lome Elden M. Andersson Årjäng 3 20/8 - 08 / 1 2640 27,1 29
Sverige M. Andersson Årjäng 2 06/8 - 08 / 7 1660 25,4 26
G. Austevoll Mats Andersson (T) M. Andersson Åmål 3 30/7 - 08 / 5 1680 26,3ag 18
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Andersson Årjäng 3 15/7 - 07 / 4 2140 25,1 561
12 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 12 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 13/9 - 07 / 10 1609 24,6ag 141
e. Seile Maia v. Slogum Jørn K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 02/9 - 06 / 13 2120 26,5 725
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik L. Kolle Sørlandets Travpark 6 26/8 - 10 / 2 2140 26,2 210
D. Dalen Jon Magne Vik D. Dalen Drammen Travbane 7 12/8 - 09 / 4 2920 28,2 238
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 07/8 - 04 / 12 2100 27,0a 244