<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 54.001 kr.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-12-8 Plass : 9-12-8

1 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -18 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 2140 1 Plass 82 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 06 / 1 2100 31,7 335
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Momarken Travbane 6 05/9 - 04 / 4 2640 32,8 587
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 27/8 - 02 / 2 2100 dg 649
H. Eggen Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 03 / 4 2520 33,2 g 104
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Gravdal Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 8 2160 30,6 248
2 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -32 000 2016: -6 -0 -0 -2 -4 -25 000
Tekno Blondie 2 Plass 57 000
4 år ISABELL HP v.Tekno Odin A. Wolden Bjerke Travbane 4 13/9 - 05 / 12 2160 31,9 g 173
e. Atom Jenta v. Lome Elden A. Wolden Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 1 2100 30,2arg 414
Team Prego Mobile A. Wolden Klosterskogen Travbane 4 10/8 - 03 / 3 2520 32,5 77
A. Wolden Amanda Robertsen (A) A. Wolden Bjerke Travbane 0 02/8 - 01 / 6 2160 31,8 92
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Robertsen Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 5 2100 32,8arg 49
3 2018: -11 -1 -1 -1 -5 -47 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 3 Plass 93 500
7 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Biri Travbane - 01/9 - 04 / 8 2120 dg 576
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn D. Dalen Biri Travbane 7 25/8 - 08 / 12 2140 33,2 g 366
Anne-Lise Enger /Reinsvoll D. Dalen Bjerke Travbane 6 26/7 - 09 / 10 2160 33,0 134
T. Lindbak K. Johansen Bjerke Travbane 3 28/6 - 09 / 1 2140 33,9 g 61
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl K. Johansen Biri Travbane 3 14/6 - 01 / 8 2100 32,6 229
4 2018: -5 -0 -1 -2 -0 -24 000 2017: -14 -2 -1 -1 -6 -66 000
Stina Mi 4 Plass 136 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Biri Travbane 5 01/9 - 03 / 8 2100 30,0a 88
e. Salstjerna v. Korbest A. Valstad Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 02 / 3 2100 29,7ag 684
Ane Benedikte Salen Johnsen /Borkenes A. Johnsen Harstad Travpark 0 10/6 - 04 / 6 1620 35,6 g 87
G. Austevoll Anne Grete Rasmussen (T) A. Johnsen Harstad Travpark 3 20/5 - 01 / 4 2060 31,5 325
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Johnsen Harstad Travpark P 06/5 - 20 / 3 2040 34,8 P
5 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 5 Plass 55 700
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 2 2140 31,8 308
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Kvasnes Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 8 2100 32,3a 561
Per Kristian Grindevoll /Grinder K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 20/7 - 04 / 11 2100 32,2a 40
K. Kvasnes Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Momarken Travbane 3 04/7 - 04 / 3 2140 31,5 73
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 10 2120 33,3 132
6 2018: -7 -1 -0 -2 -3 -49 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 2160 1 Plass 151 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 0 13/9 - 02 / 4 2140 30,7 121
e. Tyrivinna v. Braute G. Austevoll Drammen Travbane 7 07/9 - 04 / 9 2100 32,0ag 97
Trond Søhoel Jensen /Hokksund G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/8 - 04 / 7 2160 30,4 g 252
V. Hop Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 2 03/8 - 03 / 1 2140 30,7a 52
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 4 2620 33,5 85
7 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 2 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Momarken Travbane 0 05/9 - 04 / 2 2640 34,1 g 511
e. Prinse Mina v. Moe Odin O. Østre Momarken Travbane 0 03/8 - 03 / 6 2140 31,9ag 32
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen O. Østre Biri Travbane - 29/7 - 01 / 15 2120 dg 555
S. Eilefsen Hanne-Marie Ruud E. Høitomt Biri Travbane - 23/7 - 07 / 1 2100 dg 58
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma L. Kolle Momarken Travbane 0 04/7 - 04 / 15 2160 31,0 704
8 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 3 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Antonsen Åmål 1 07/9 - 06 / 3 2080 30,4 26
e. Ylblesa v. Pajaprins G. Antonsen Bjerke Travbane 0 28/8 - 15 / 1 2100 29,8a 568
ID Internat. Trotting & Breeding AB G. Antonsen Drammen Travbane 0 12/8 - 06 / 3 1700 28,7ag 674
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 4 02/8 - 01 / 7 2160 31,2 g 56
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 6 26/7 - 02 / 2 2140 30,9 242
9 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -26 000 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 4 Plass 406 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Biri Travbane 1 15/9 - 05 / 1 1609 26,5a 36
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Kala Landbane 2 19/8 - 04 / 12 1920 27,7 121
Jan Sørensen /Oslo H. Holm Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 04 / 4 1600 29,7ag 75
H. Holm H. Holm Bjerke Travbane 1 29/6 - 03 / 1 1609 28,9a 32
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 22/5 - 02 / 6 1609 28,3a 216
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Slotts Uffa (S) 5 Plass 85 059
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin R. Kruse Bjerke Travbane P 06/9 - 22 / 5 2160 36,1 P
e. Greisa Sång (S) v. Alm Silver R. Kruse Momarken Travbane N 04/7 - 20 / 8 2160 34,9 r N
Lene Skaiaa /Drøbak R. Kruse Sørlandets Travpark 3 05/6 - 03 / 2 2140 29,9 r 83
R. Kruse Lene Skaiaa R. Kruse Momarken Travbane 6 17/11 - 01 / 1 2140 32,3a 209
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Biri Travbane 2 06/11 - 05 / 2 1609 29,6a 83
11 2017: -9 -3 -1 -0 -2 -75 000 2016: -7 -1 -1 -2 -1 -30 000
Fløya 6 Plass 105 000
7 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane 0 04/7 - 02 / 7 2140 33,4a 22
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Biri Travbane 1 14/6 - 03 / 6 2100 28,0a 20
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 4 24/5 - 09 / 9 2160 29,5 g 63
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 26/4 - 03 / 4 2140 29,6 229
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 03 / 11 2120 32,8 32
12 2018: -3 -1 -1 -0 -0 -32 000 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 7 Plass 133 320
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Biri Travbane 2 01/9 - 03 / 5 2100 29,6a 55
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/8 - 03 / 9 2140 dg 38
Bjørn Gulbransen /Røyse O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 16/8 - 04 / 8 2160 30,1 154
T. Wollebæk Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 6 2100 dg 221
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 29/6 - 03 / 3 1609 dg a 36
13 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000 2017: -14 -1 -0 -2 -6 -46 000
Komnes Kristin 8 Plass 105 400
6 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Jarlsberg Travbane 0 12/9 - 05 / 7 2120 32,1 g 152
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 3 07/9 - 04 / 6 2100 31,7ag 131
Sigmund Jakobsen /Leknes H. Holm Bjerke Travbane 0 16/8 - 04 / 10 2160 31,2 g 386
D. Dalen Hans Chr. Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 6 12/4 - 05 / 6 2160 32,0 g 63
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Lindqvist Bjerke Travbane - 29/3 - 05 / 6 2140 dg 41
14 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 9 Plass 74 500
6 år BRUN H v.Moe Odin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 16/8 - 04 / 12 2160 33,4 73
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Bjerke Travbane 3 26/7 - 02 / 8 2140 30,7 g 91
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 04 / 6 1600 29,8ag 62
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 1 07/6 - 09 / 14 2160 30,9 69
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Biri Travbane 1 02/6 - 03 / 4 2100 30,6 124
15 2017: -15 -0 -0 -1 -4 -17 500 2016: -17 -1 -2 -2 -9 -55 500
Skjegge Balder 10 Plass 78 000
7 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 01/9 - 02 / 1 2100 29,9a 994
e. Skjeggeblessa v. Braute A. Johannessen Kala Landbane 0 19/8 - 04 / 14 1920 32,1 534
Wenche Kristine Jostad /Lena K. Mathisen Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 11 2120 br g 1553
Ø. Ruttenborg Wenche Kristine Jostad K. Mathisen Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 1 2100 31,7a 579
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Mathisen Biri Travbane 0 13/5 - 01 / 10 2120 br g 508