<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
DNTs 4-ÅRINGSSERIE
DNTS 4-ÅRINGSSERIE
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 4-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-1 Plass : 10-7-1

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 2140 1 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Momarken Travbane 0 05/9 - 08 / 11 2160 34,7 308
e. Komnes Bella v. Spikeld K. Malmin Biri Travbane 0 25/8 - 03 / 11 2120 34,5 g 332
Stig Fossen /Aurskog D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 17/8 - 04 / 13 2120 33,0 281
D. Dalen Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane 0 07/6 - 08 / 4 2140 34,6 g 873
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Fossen Biri Travbane 6 21/5 - 04 / 2 2100 32,4 181
2 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -12 000 2018: -24 -2 -1 -2 -11 -79 000
Spang Kosila 2 Plass 139 000
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 13/9 - 05 / 14 2160 dg 209
e. Spang Koso v. Kos Knekten Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 05/9 - 08 / 13 2160 34,2 g 280
Terje Natland /Rosendal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/8 - 01 / 9 2160 35,3 317
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) R. Halvorsen Bergen Travpark - 13/7 - 07 / 6 2140 dg 132
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Landaas Bergen Travpark 4 08/6 - 09 / 12 2140 33,9 459
3 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 3 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/9 - 05 / 5 2140 32,8 g 75
e. Langaard Tiril v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 3 25/8 - 03 / 4 2100 32,5 g 48
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 12/8 - 01 / 4 2100 31,7 54
G. Austevoll Enok Antonsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 02/8 - 01 / 3 2140 31,7 306
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Bjerke Travbane - 26/7 - 09 / 4 2140 dg 217
4 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -17 -1 -1 -1 -4 -50 201
Pepp Jerka 4 Plass 86 043
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 13/9 - 05 / 4 2140 33,5 g 114
e. Peppana v. Alm Svarten K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 24/8 - 07 / 2 2100 34,7 60
Terje Aareskjold /Sandnes K. Ødegaard Kala Landbane 1 19/8 - 08 / 12 1920 35,4 g 109
K. Ødegaard K. Ødegaard Årjäng 8 06/8 - 09 / 4 2140 34,7 g 392
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 8 04/7 - 07 / 5 2140 38,6 g 89
5 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -11 491 2017: -12 -1 -0 -3 -6 -38 500
Dreng Stjerna 5 Plass 49 991
5 år SVART HP v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 7 06/9 - 09 / 7 2160 37,1 249
e. Gik Blesa v. Alm Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 07 / 1 2100 37,6 75
Tor Skilbrei-Bente Kusslid A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 08 / 4 2100 38,0 104
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 1 2100 36,7 372
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Skilbrei Bergen Travpark P 27/5 - 20 / 5 2120 41,4 P
6 2019: -5 -1 -0 -1 -3 -30 500 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 947
Furderud Stjerna 6 Plass 69 514
6 år SVART HP v.Lome Elden B. Humborstad Biri Travbane 7 15/9 - 03 / 13 2120 33,6 585
e. Eng Mari v. Eng Svarten B. Humborstad Klosterskogen Travbane 4 24/8 - 07 / 1 2100 35,1 46
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Jarlsberg Travbane 3 13/7 - 03 / 5 2100 34,6 169
B. Humborstad B. Humborstad Kongsvinger Travbane 7 05/7 - 09 / 5 1600 35,0 g 338
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Magnor Travbane 7 01/5 - 01 / 4 2020 37,4 g 201
7 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 7 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 17/9 - 02 / 6 2160 30,4 57
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/9 - 03 / 10 2120 33,5 g 31
Ludvig Jensen /Tveit E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 08 / 3 2100 32,4 18
K. Johansen Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 08 / 7 2160 33,3 g 32
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/8 - 07 / 1 2140 32,4 28
8 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 2160 1 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten L. Søyseth Orkdal Tråvpark 1 20/8 - 03 / 6 2100 34,0 23
e. Tuvrappa v. Elding L. Søyseth Östersund 1 15/8 - 01 / 4 2140 34,3 g 30
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Biri Travbane 0 23/7 - 08 / 3 2100 38,0 49
L. Søyseth O. Østre Biri Travbane 3 14/7 - 08 / 6 2100 33,8 138
Todelt svart/rød,gult skråbånd&mansj L. Søyseth Leangen Travbane 0 12/6 - 10 / 5 2140 41,0 285
9 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -12 224 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -4 044
Aure Viking 2 Plass 16 268
4 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) A. Sjoner Leangen Travbane 4 11/9 - 10 / 4 2160 34,2 g 134
e. Aure Svarta v. Storm Jo A. Sjoner Leangen Travbane 0 04/9 - 04 / 12 2180 37,1 g 313
Tom Granheim /Fjellhamar A. Sjoner Oviken 3 25/7 - 07 / 11 2120 36,2 131
V. Hop Arve Sjoner (T) A. Sjoner Leangen Travbane - 17/7 - 09 / 2 2160 dg 64
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Sjoner Leangen Travbane 0 05/6 - 01 / 12 2180 34,9 g 188
10 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 3 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 3 12/9 - 05 / 2 2100 31,5 71
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 1 17/8 - 04 / 1 2100 32,9 27
Team Lego J. Undem Klosterskogen Travbane 6 22/6 - 08 / 12 2120 32,5 g 53
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 1 15/6 - 08 / 3 2100 34,8 47
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 01 / 10 2120 32,2 88
11 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -15 250
Bertil 4 Plass 57 250
6 år SVART V v.Bokli Balder J. Bjørk Rättvik 0 09/9 - 01 / 7 2160 35,5 61
e. Tekno Pila v. Lome Elden A. Sjoner Leangen Travbane 1 31/8 - 08 / 5 2140 33,7 34
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Sjoner Biri Travbane 4 30/6 - 08 / 7 2120 33,9 155
A. Sjoner Olav Aune A. Sjoner Leangen Travbane 0 12/6 - 10 / 11 2160 36,5 516
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Biri Travbane 0 21/5 - 02 / 15 2120 35,8 634