<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:20 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -11 -0 -0 -2 -3 -17 456
Pop Rocket 1 Plass 40 456
5 år MØRKBR HP v.Great Challenger (US)
e. Surgy's Copine v. Copiad* (S)
Per Arne Skjelsvik /Fredrikstad
Torgeir Hagmann (T)
Sølv m/svart sk.stk, seler & ermr, rek
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -1 -1 -8 -35 000
Mr. Fantasy 2 Plass 37 000
7 år M.BRUN V v.Cromwell (US)
e. Fantasy Hall v. Angus Hall* (US)
Leif Schjetne-Iver Maudal
Per Oleg Midtfjeld (T) Leif Schjetne
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
3 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 000 2018: -15 -0 -3 -1 -6 -50 000
Exit River (S) 3 Plass 202 308
7 år FUKS V v.Gift Kronos* (IT) V. Hop Drammen Travbane 0 21/8 - 06 / 5 1700 17,4ag 363
e. Frantic Face (S) v. Pine Chip* (US) P. Gustafsson Bjerke Travbane 9 09/8 - 03 / 3 2100 16,8a 483
Fredrik Vaaler /Mysen O. Østre Bjerke Travbane 0 20/7 - 01 / 9 1609 14,5a 178
Torunn Skau (P) C. Hande Drammen Travbane - 01/7 - 02 / 7 2100 dg a 73
Gul m/svart P O. Østre Momarken Travbane 0 15/6 - 01 / 1 2140 17,7a 191
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Felix Venator H. 4 Plass 0
6 år BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) W. Hestad Momarken Travbane - 30/11 - 22 / 5 2140 dgpp N
e. Dance For Money v. Rubintor Pri (DE) W. Hestad Momarken Travbane - 08/9 - 24 / 5 2140 dgpp N
Wenche Hestad /Skiptvet W. Hestad Momarken Travbane 25/8 - 23 / 5 2140 36,2 g N
Wenche Hestad (A)
Rød m/hvit sirkel, svarte ermer/hv.man
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silketeddy 1 Plass 2 000
6 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy E. Høitomt Biri Travbane - 02/12 - 08 / 2 2100 dg 178
e. Rapptora v. Åsrapp A. Stensen Biri Travbane 8 22/4 - 01 / 1 2100 36,9 g 256
Ragnhild Stellander-Mads A. Karlsen V. Hop Biri Travbane 0 16/10 - 01 / 8 2100 dist g 136
Ole Johan Østre (T) Louise V. Trudvang (S) T. Solberg Biri Travbane P 25/9 - 23 / 5 2100 40,0 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 28/9 - 22 / 3 1660 57,2 B
6 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 2 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Drammen Travbane 0 01/3 - 05 / 4 1720 31,5 18
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Klosterskogen Travbane 7 12/11 - 02 / 3 2100 29,1a 14
Bjørn Dingstad /Kråkstad G. Austevoll Bjerke Travbane 1 05/11 - 04 / 4 1609 26,5a 13
Odd Arne Sagholen (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 07 / 4 1609 24,3ag 62
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 0 25/9 - 07 / 11 2120 27,8 73
7 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 126 2017: -10 -4 -1 -0 -1 -75 133
Tivo 3 Plass 155 259
7 år SVART V v.Bork Odin G. Antonsen Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 4 2100 29,6a 123
e. Salsnes Stjerna v. Ilmin C. Antonsen Bjerke Travbane 6 14/8 - 03 / 8 2100 29,5a 24
Malin Estenstad Knutsen /Skaun G. Antonsen Drammen Travbane 1 31/7 - 04 / 9 2100 29,5a 23
Gøran Antonsen (T) R. Bjørnbeth Biri Travbane 0 18/2 - 02 / 12 2120 32,9 r 92
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame A. Stensen Biri Travbane 0 27/1 - 05 / 11 2120 34,4 g 49
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -1 -0 -1 -2 -18 399
Bjørnhaug Faksa 4 Plass 37 899
8 år BRUN HP v.Trø Faks K. Lindberg Åmål 0 14/8 - 08 / 12 2500 36,6 g 61
e. Mathea v. Høiby Kongen K. Lindberg Årjäng 3 25/7 - 03 / 7 2160 32,3 g 126
Willy Bergsta /Halden K. Lindberg Åmål 1 06/7 - 01 / 3 2100 33,7 33
Gunnar Austevoll (T) Sven Håkon Johansen O. Kjenner Årjäng 6 24/6 - 07 / 1 2140 32,1 g 677
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 03 / 12 2120 34,5 523