<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -1 -0 -2 -15 000
Rapido Caballo 1 Plass 58 000
9 år RØD V v.Giant Chill* (US) C. Antonsen Kala Landbane 0 19/8 - 07 / 8 1900 br a 205
e. Stargate v. To The Gate* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 03/8 - 04 / 9 2140 br ag 443
Tanya Dal /Sarpsborg O. Kjenner Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 03 / 2 1700 17,6a 427
Ole-Christian Kjenner (S) Tanya Dal O. Kjenner Drammen Travbane 0 19/3 - 05 / 4 2100 19,0a 547
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Østre Bjerke Travbane 0 02/2 - 01 / 3 2100 19,5a 116
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -2 -2 -1 -7 -86 346
Back on Line* (S) 2 Plass 90 374
6 år BRUN V v.Rite On Line (US) D. Aarum Åmål 1 07/9 - 07 / 7 2100 17,6 71
e. Lugi (S) v. Pine Chip* (US) M. Jakobsson Axevalla - 29/8 - 10 / 12 2160 br g 115
Sverige C. Jepson Arvika 7 26/6 - 06 / 6 2120 17,2 110
Ole Johan Østre (T) Josefine Virdhage C. Jepson Åmål 8 09/6 - 03 / 4 2080 17,5 g 61
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Untersteiner Åby 4 18/5 - 03 / 6 2140 16,2 247
3 2018: -11 -0 -0 -1 -4 -18 217 2017: -15 -1 -2 -1 -4 -73 122
Kerosene* (S) 3 Plass 130 641
7 år M.BRUN V v.Double Eagle* (US) P. Thuresson Kala Landbane 0 19/8 - 07 / 10 1900 17,5ag 314
e. Kristall Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) P. Thuresson Årjäng 2 06/8 - 07 / 6 2140 17,0 705
Sverige P. Thuresson Årjäng 0 14/7 - 09 / 11 2160 17,0 9999
Per Anders Thuresson (A) P. Thuresson Kongsvinger Travbane 0 05/7 - 01 / 3 1600 17,8ag 529
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Arvika 0 26/6 - 06 / 14 2120 17,9 1770
4 2017: -11 -1 -0 -1 -5 -34 000 2016: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000
Norvelous Fairytale 4 Plass 56 000
6 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) R. Bjørnbeth Momarken Travbane - 19/5 - 03 / 9 2140 dg a 82
e. Miss Lewinsky v. Big Spender (S) C. Antonsen Momarken Travbane 6 02/5 - 02 / 7 2640 18,3ag 403
Åse Marielle Solum-Ronja Solum G. Austevoll Bjerke Travbane 6 12/4 - 01 / 11 2100 17,1a 172
Cato Antonsen (T) Anne Lina S. Garseg C. Antonsen Bjerke Travbane 0 15/3 - 03 / 2 2100 18,0a 146
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 6 01/3 - 02 / 12 2100 17,5a 192
5 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -26 524 2017: -18 -0 -0 -1 -7 -22 908
C.C. Dobilas 5 Plass 89 644
6 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Johansen Bjerke Travbane 4 11/9 - 01 / 5 2100 17,1a 202
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) O. Brenden Färjestad 0 28/8 - 10 / 5 2140 16,6a 509
Kenneth Brenden-Thomas Brenden O. Brenden Arvika 6 13/8 - 01 / 3 1700 16,2a 505
Kai Johansen (T) Leif Ingvar Brenden L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/7 - 01 / 2 2100 18,1a 204
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Brenden Arvika 0 24/7 - 09 / 6 2120 19,2 158
6 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -51 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -38 000
Destroyer 6 Plass 89 500
4 år BRUN V v.Look de Star* (FR) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 29/8 - 07 / 11 2100 15,3a 1003
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 4 09/8 - 09 / 4 2100 16,4a 105
Stall Destroyer G. Antonsen Bjerke Travbane 5 02/8 - 09 / 10 2100 17,4a 57
Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 2 17/7 - 02 / 5 2100 16,9a 28
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 1 04/7 - 08 / 1 2140 18,3 44
7 2018: -7 -0 -0 -3 -2 -21 000 2017: -24 -0 -0 -1 -9 -32 500
Nothingbuttaillights 7 Plass 79 500
6 år BRUN V v.Marion Montana (US) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 06/9 - 02 / 12 2100 17,7a 511
e. Thai Fantasy v. Biesolo* (FR) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 28/8 - 02 / 4 2100 16,7a 277
Stall Taillights K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 18/8 - 03 / 2 2609 17,9a 176
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 07/8 - 02 / 2 2100 19,1a 109
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 6 29/7 - 03 / 12 2100 16,6a 1026
8 2018: -6 -1 -1 -0 -0 -20 000 2017: -12 -3 -0 -3 -3 -79 000
N.Y. Play My Ace 8 Plass 99 000
4 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) P. Midtfjeld Biri Travbane 0 14/7 - 02 / 7 2100 16,3a 331
e. Etincelle (IT) v. Defi D'aunou* (FR) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 07 / 1 2100 br a 824
Gunnar Ståle Dyrhoff /Oslo P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 20/6 - 02 / 4 2640 19,4a 69
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 09/5 - 08 / 1 2140 17,3a 24
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 02/5 - 07 / 6 2140 18,6 15
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -35 000
Black Jewel 9 Plass 58 000
6 år SVARTBRUN V v.Soir Des Tibur H. Tvedt Bjerke Travbane 4 06/9 - 02 / 11 2100 17,6a 103
e. Mamas Alfa v. Alf Palema* (US) H. Tvedt Biri Travbane 2 25/8 - 02 / 1 2100 18,1ag 42
Olaf Henriksen /Vestfossen H. Tvedt Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 03 / 8 2609 17,8a 245
Herman R. Tvedt (S) Olaf Henriksen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 02 / 1 2100 18,0a 188
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek J. Bjerring Bjerke Travbane 0 26/10 - 02 / 6 2100 18,7a 123