Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige hingster og vallaker høyest 325.000 kr. Også for 3-15-årige hopper høyest 375.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -7 581 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -57 144
Teo 1 Plass 366 108
9 år BRUN H v.Tangen Scott O. Kjenner Åmål 5 27/8 - 02 / 9 2100 28,0 29
e. Nebbenes Tea v. Elding O. Kjenner Momarken Travbane 6 22/8 - 06 / 6 1640 26,4a 94
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød J. Mjølnerød Årjäng 6 06/8 - 08 / 6 1660 25,9 61
Kai Johansen (T) Cecilie Helen Andersson J. Mjølnerød Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 8 2100 27,2a 246
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm C. Kjenner Årjäng 0 15/7 - 07 / 2 2140 25,8 220
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -0 -2 -30 664
Moe Braga* (S) 2 Plass 362 339
9 år FUKS HP v.Moe Odin M. Persson Momarken Travbane - 05/9 - 03 / 8 2160 dg 414
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Årjäng 0 20/8 - 08 / 2 2640 29,1 618
Sverige G. Kylen Årjäng 0 06/8 - 08 / 9 1660 26,0 234
Gunnar Kylen (A) G. Kylen Åmål 2 30/7 - 08 / 4 1680 26,1a 447
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Arvika 4 07/7 - 07 / 10 2140 27,6 1621
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 3 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 06 / 4 1609 25,0a 700
e. Hof Lill v. Hof Lundin A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 16/8 - 03 / 7 2180 32,4 718
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Jarlsberg Travbane P 04/8 - 21 / 2 2120 32,9 P
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 0 07/6 - 05 / 9 2160 31,0 371
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 3 2140 32,3 213
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 4 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 04 / 9 2140 28,5 152
e. Super Lotta v. Lome Elden P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 04/7 - 05 / 6 2140 28,6a 54
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 25/6 - 04 / 7 2160 27,1 35
Per Oleg Midtfjeld (T) Martine O. Sørvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/5 - 05 / 9 1609 25,1a 224
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek V. Hop Biri Travbane 7 13/5 - 04 / 4 1600 26,9 270
5 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 5 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 7 02/9 - 06 / 6 2100 27,4 507
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 24/8 - 05 / 2 2100 27,6ag 273
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 13/8 - 02 / 7 2160 28,2 226
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Biri Travbane 4 29/7 - 08 / 10 2100 26,2a 406
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 21/7 - 08 / 9 2680 27,7 228
6 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 6 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 0 28/8 - 08 / 2 2600 26,9a 150
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/8 - 04 / 4 2100 26,6a 22
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Östersund 6 16/7 - 02 / 8 2140 29,9a 59
Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 1 28/6 - 08 / 4 2600 27,2a 70
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 19/6 - 05 / 2 1609 24,2a 22
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 7 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/9 - 07 / 5 1609 25,0a 171
e. Sima Vira v. Bokli Eld M. Gundersen Biri Travbane 1 01/9 - 01 / 5 1609 25,5a 34
Gerd Johannessen-Emma Johannessen M. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/8 - 05 / 13 2180 27,2 113
Magnus Teien Gundersen (S) Gerd Johannessen D. Dalen Drammen Travbane 2 17/8 - 04 / 5 2100 27,1a 39
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Austevoll Årjäng 3 06/8 - 08 / 8 1660 25,6 g 143
8 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 8 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 09/9 - 02 / 8 2160 28,1 g 492
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten K. Ødegaard Romme 0 28/8 - 05 / 6 2640 29,5ag 77
Per Erik Rørvik /Årnes K. Ødegaard Romme 2 08/8 - 05 / 7 2140 27,9ag 126
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 06 / 7 2100 28,3 293
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Sørlandets Travpark 6 21/7 - 08 / 6 2680 28,0 g 83