<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -1 -3 -1 -9 -145 020 2017: -15 -5 -4 -0 -5 -145 318
Tekno Teddy 1 Plass 318 338
5 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Momarken Travbane 2 05/9 - 04 / 5 2660 31,1 40
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Kala Landbane 4 19/8 - 04 / 13 1920 29,5 g 41
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Bjerke Travbane 2 31/5 - 05 / 9 2140 30,2 g 35
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Åmål 1 16/5 - 05 / 6 2500 30,7 29
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 03/5 - 05 / 1 2140 31,1 31
2 2017: -9 -0 -1 -0 -2 -10 000 2016: -15 -1 -2 -3 -7 -60 500
Valle Viking 2 Plass 104 803
7 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) K. Kvasnes Momarken Travbane P 05/9 - 21 / 1 2140 38,0 P
e. Valle Vilde v. Pål Even G. Antonsen Bjerke Travbane 5 06/6 - 04 / 2 1609 28,6a 124
Marte Lybæk Jensen /Gan R. Aarlie Drammen Travbane 0 18/5 - 01 / 5 1700 28,7a 230
Ole Johan Østre (T) Marte Lybæk Jensen P. Thuresson Magnor Travbane 5 01/5 - 05 / 3 1600 29,3 285
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Antonsen Momarken Travbane 2 27/4 - 04 / 2 1640 28,7a 186
3 2018: -9 -0 -1 -1 -1 -29 500 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -96 000
Leikur 3 Plass 156 700
7 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Pettersen Momarken Travbane 5 05/9 - 04 / 6 2660 31,6 262
e. Schuma v. Schuvar J. Pettersen Drammen Travbane 3 21/8 - 08 / 1 2500 30,6 542
Jan Pettersen /Stokke J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 7 1609 29,3ag 575
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 26/6 - 02 / 5 2100 dg 136
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane - 15/6 - 05 / 5 2100 g8 181
4 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 4 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 05 / 8 1640 29,4 236
e. Børke Berta v. Lykke Gutten T. Solberg Bjerke Travbane 7 16/8 - 04 / 9 2160 31,2 532
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Biri Travbane 0 11/8 - 04 / 7 2120 32,5 311
Kai Johansen (T) Mona Syvertsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 5 2140 32,2 208
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm T. Solberg Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 4 1640 30,5a 75
5 2018: -13 -2 -0 -1 -10 -171 739 2017: -16 -5 -7 -1 -2 -176 500
Frøyu Pelle 5 Plass 353 239
5 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 06/9 - 05 / 12 1640 28,7 78
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/8 - 03 / 5 2140 30,6 30
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 09/8 - 04 / 9 2160 30,6 25
Gunnar Austevoll (T) Johnny Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/7 - 02 / 3 2140 30,9 36
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 02 / 9 2120 28,9 57
6 2018: -13 -1 -2 -2 -4 -59 000 2017: -10 -0 -0 -1 -0 -5 000
Spang Virmar 6 Plass 138 500
9 år BRUN V v.Lome Elden K. Kvasnes Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 8 2100 30,1a 759
e. Spang Koso v. Kos Knekten A. Sveen Biri Travbane 0 14/7 - 05 / 13 2640 33,3 885
Stall Lindalen K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/6 - 03 / 8 1609 30,2a 250
Kristine Kvasnes (T) Terje Lindalen A. Sveen Biri Travbane 3 18/6 - 08 / 7 2100 31,0a 240
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 11/1 - 02 / 7 2160 br 146
7 2018: -17 -0 -1 -4 -7 -47 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 7 Plass 158 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Biri Travbane - 01/9 - 03 / 2 2100 dg a 78
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 3 2100 br a 161
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk G. Antonsen Årjäng 2 14/7 - 08 / 8 2140 29,0a 116
Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Åmål 2 09/6 - 04 / 1 2080 30,0 g 33
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Bjerke Travbane 6 22/5 - 02 / 10 1609 28,8ag 121
8 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -31 000 2016: -7 -1 -1 -1 -2 -48 000
Spiktrollet 8 Plass 100 200
5 år BORKET H v.Horgen Tore B. Steinseth Bjerke Travbane 6 06/9 - 05 / 9 1640 29,7 28
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld K. Sand Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 8 2100 30,0a 332
Synnøve Struck /Rendalen A. Robertsen Jarlsberg Travbane 2 04/8 - 03 / 6 1609 27,4a 36
Bjørn Steinseth (T) K. Sand Leangen Travbane 4 17/7 - 06 / 5 1640 27,0ag 273
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Sand Biri Travbane 4 30/6 - 05 / 7 2120 29,1 245
9 2018: -7 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 9 Plass 102 212
9 år SVART V v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2100 30,6a 72
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten D. Dalen Kala Landbane 5 19/8 - 04 / 8 1920 30,3 119
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Momarken Travbane 1 03/8 - 03 / 7 2140 30,7a 63
Dag-Sveinung Dalen (T) Tore Borgli D. Dalen Biri Travbane 0 28/7 - 06 / 6 2100 31,5a 306
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Biri Travbane 5 23/7 - 03 / 2 2100 30,9 64
10 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 10 Plass 160 500
7 år MØRKBR V v.Særpefanten M. Gundersen Biri Travbane 4 23/7 - 07 / 5 2120 30,3 107
e. Horgen Huldra v. Spang Best M. Gundersen Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 7 2100 33,0ag 291
Jan-Tore Rønningen /Follebu V. Hop Biri Travbane 5 21/5 - 03 / 12 1609 28,1a 185
Per Oleg Midtfjeld (T) Bjørn Steinseth (T) V. Hop Biri Travbane 2 13/5 - 01 / 9 2120 29,2 504
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Gundersen Biri Travbane 0 07/5 - 04 / 1 2600 32,3 468
11 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -15 500 2017: -11 -1 -3 -0 -3 -53 000
Åls Faksen 11 Plass 123 500
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen M. Høitomt Bjerke Travbane 2 06/9 - 05 / 4 1640 28,9 40
e. Griniblesa v. Grans Trygg M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 06 / 9 2120 br g 124
Stig Økern /Gran M. Høitomt Biri Travbane 0 18/2 - 04 / 2 1609 27,9a 109
Eirik Høitomt (T) Stig Økern M. Høitomt Momarken Travbane 2 07/2 - 01 / 3 1640 27,5a 25
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Momarken Travbane 1 31/1 - 02 / 8 2140 34,5a 22
12 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -7 000 2017: -14 -2 -2 -1 -3 -72 560
Bjørnemyr Dennis 12 Plass 112 193
5 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/8 - 05 / 1 2600 30,5a 394
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Åmål 2 07/8 - 07 / 3 2080 29,2 40
Monica Mathiesen-Per Nielsen J. Mjølnerød Östersund - 16/7 - 04 / 9 2140 dv ag 445
Ole-Christian Kjenner (S) Monica Mathiesen M. Jakobsson Årjäng 1 03/7 - 05 / 1 2140 29,4 16
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek M. Jakobsson Årjäng 1 23/6 - 03 / 7 2140 30,2 65