<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V4-3
V65-1
DELINGSLØP SPESIAL
DELINGSLØP SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 410.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 500 2017: -23 -2 -1 -1 -10 -124 500
Raymon 1 Plass 473 500
13 år MØRKBR V v.Spikeld B. Garberg Leangen Travbane 4 04/9 - 07 / 8 1640 26,8 384
e. Linegull v. Troll Jahn B. Garberg Orkdal Tråvpark 6 20/8 - 09 / 3 2100 27,9 290
Team Moslet & Uthus E. Høitomt Leangen Travbane 0 24/7 - 08 / 1 1640 26,7 g 88
Bjørn Garberg (T) Carsten Høeg A. Solhus Leangen Travbane 4 10/7 - 01 / 2 2160 27,2 76
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek A. Solhus Leangen Travbane 3 23/6 - 09 / 1 2140 26,4 315
2 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -41 635 2017: -13 -2 -2 -1 -6 -328 522
Viggjerva 2 Plass 457 001
5 år MELL.BR. HP v.Järvsöviking* (S) T. Mjøen Bjerke Travbane 6 28/8 - 13 / 8 2100 29,7ag 42
e. Viggmina v. Braute T. Mjøen Östersund 2 26/7 - 04 / 9 2140 27,0a 398
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen T. Mjøen Östersund 3 16/7 - 10 / 1 2140 30,6a 111
Thomas Mjøen (A) John Wiggen T. Mjøen Drammen Travbane 2 01/7 - 08 / 7 2100 26,9a 265
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl T. Mjøen Bjerke Travbane 4 10/6 - 02 / 7 2140 28,1 260
3 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -10 500 2017: -14 -1 -2 -1 -6 -64 500
Vildeli 3 Plass 382 112
10 år SVART HP v.Alm Viktor A. Eggan Leangen Travbane 6 04/9 - 02 / 12 2180 27,2 233
e. Blikkfang v. Elding A. Eggan Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 09 / 1 2100 29,1 123
Håvard Rosvoldaune-Inger Rosvoldaune J. Blekkan Östersund 0 26/7 - 01 / 4 1640 25,8 27
Edvard Kristiansen (A) Håvard Rosvoldaune L. Kolle Biri Travbane 1 16/7 - 06 / 11 1620 25,2 31
Gul m/gul&svart sjakkrutete ermer, rek E. Sørmo Leangen Travbane - 03/7 - 08 / 3 2160 dg 194
4 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -2 -3 -0 -2 -173 059
Tangen Loke 4 Plass 372 595
5 år BRUN H v.Moe Odin T. Mjøen Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 09 / 2 2100 br 154
e. Tangen Jill v. Bokli Eld T. Solberg Bjerke Travbane - 05/4 - 09 / 10 2100 dg a 316
Stall To damer og en knekt T. Solberg Bjerke Travbane 0 01/2 - 07 / 7 2100 30,3ag 37
Amanda Robertsen (A) Vegard Lundstrøm Wolden Ø. Tjomsland Bergsåker 5 23/9 - 08 / 7 2680 27,7 31
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 06/9 - 05 / 7 2600 dg a 91
5 2018: -10 -0 -1 -2 -3 -26 000 2017: -14 -0 -1 -0 -2 -18 500
Bottem Viktor 1 Plass 505 970
11 år SVART H v.Alm Viktor E. Kristiansen Leangen Travbane 0 04/9 - 07 / 3 1640 27,6 g 80
e. Bottem Støva v. Elding A. Stensen Orkdal Tråvpark 0 20/8 - 09 / 7 2120 28,2 127
Martin Kjøren-Asbjørn Murvold A. Stensen Leangen Travbane 2 24/7 - 08 / 2 1640 24,6 95
Atle Solhus (T) Harald Kvåle (B) V. Hop Leangen Travbane - 23/6 - 09 / 6 2140 g0 g 286
grønn m/lilla kvadrater A. Sjoner Leangen Travbane 0 12/6 - 03 / 5 2160 28,8 288
6 2018: -16 -3 -1 -2 -5 -113 000 2017: -17 -4 -3 -2 -4 -504 238
Bokli Teddy 2 Plass 696 738
5 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Blekkan Bjerke Travbane 5 28/8 - 06 / 4 2600 27,3a 17
e. Bokli Oda v. Moe Odin J. Blekkan Östersund 2 26/7 - 09 / 10 2140 24,5a 310
Ola Stormyr /Aure J. Blekkan Östersund 2 16/7 - 06 / 7 2140 28,4a 26
Magne Olsen (T) Ola Stormyr J. Blekkan Leangen Travbane 4 24/6 - 09 / 10 2180 25,5 122
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. A. Stensen Leangen Travbane 1 29/5 - 02 / 12 1640 25,1a 41
7 2018: -15 -1 -1 -4 -4 -74 994 2017: -29 -6 -5 -5 -7 -248 151
Jardar 3 Plass 824 811
7 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 0 04/9 - 07 / 10 1660 26,4 81
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Östersund 0 29/8 - 08 / 14 2680 27,4 43
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Orkdal Tråvpark 1 20/8 - 09 / 9 2120 25,5 101
Arne Nilsen (T) A. Nilsen Leangen Travbane 4 24/7 - 08 / 4 1660 23,9 102
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Bjerke Travbane 4 19/7 - 08 / 15 2160 25,3 167
8 2018: -9 -0 -3 -2 -3 -47 000 2017: -25 -1 -5 -4 -6 -122 133
Tøff 4 Plass 607 048
8 år BRUN V v.Spikeld F. Westberg Leangen Travbane 3 04/9 - 07 / 5 1640 26,6 72
e. Vinraua v. Alm Svarten F. Westberg Biri Travbane 5 25/8 - 01 / 5 2100 26,3a 60
Frank Westberg /Fannrem F. Westberg Orkdal Tråvpark 5 20/8 - 09 / 6 2120 26,8 152
Inge Melby (T) Frank Westberg (A) F. Westberg Oviken 2 25/7 - 02 / 6 2120 27,9 26
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek F. Westberg Leangen Travbane 2 10/7 - 01 / 3 2160 26,5 g 95
9 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -21 000 2017: -22 -3 -3 -0 -7 -115 397
Snonsøy Elda 5 Plass 858 897
11 år SVART HP v.Elding A. Eggan Leangen Travbane 1 04/9 - 07 / 9 1660 24,6 199
e. Snonsøy Blessa v. Metsgar M. Olsen Orkdal Tråvpark 4 20/8 - 09 / 5 2120 26,7 222
Nils Kjerstad /Meldal P. Linderoth Umeå 0 11/8 - 09 / 10 2180 26,2 1138
Atle Eggan (T) Nils Kjerstad A. Eggan Leangen Travbane 0 24/7 - 08 / 5 1660 24,1 135
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl R. Skoglund Hoting 4 14/7 - 08 / 1 2480 27,9 340
10 2018: -8 -0 -1 -0 -5 -27 000 2017: -18 -0 -5 -3 -9 -113 500
Gikling Lomeo 6 Plass 811 689
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Stensen Leangen Travbane 5 04/9 - 07 / 12 1660 26,0 209
e. Bokli Pia v. Bokli Balder A. Stensen Bjerke Travbane 5 12/7 - 02 / 2 2140 27,2 67
Ragnhild Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Kongsvinger Travbane 7 05/7 - 07 / 8 1620 24,0 g 124
Andre H. Stensen (T) Leif Egil Gikling L. Kolle Leangen Travbane 2 23/6 - 09 / 7 2160 24,9 112
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 4 12/6 - 03 / 7 2180 26,5 104
11 2018: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 1 Plass 1 499 986
11 år SVART HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 7 10/9 - 07 / 1 2140 25,6 313
e. Pave Vilja v. Viljesterk P. Sørmo Orkdal Tråvpark 2 20/8 - 09 / 10 2140 24,7 24
Stall Pave U. Ohlsson Umeå 3 11/8 - 09 / 15 2200 24,6 40
Per Einar Sørmo (A) John Mogset U. Ohlsson Rättvik 4 05/8 - 08 / 12 1660 21,3 708
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek V. Hop Sørlandets Travpark 4 22/7 - 04 / 7 2140 23,1a 187