<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-5
KLOSTERTRAVET'S DAMEGRUPPE
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -7 -0 -0 -2 -135 660 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -56 000
L.A.'s Mr. Brown 1 Plass 276 660
6 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 04 / 6 2100 16,3 33
e. Just A Joy (US) v. Enjoy Lavec* (S) J. Øveraasen Bjerke Travbane 6 26/7 - 03 / 1 2140 16,1 74
Marie Tovengen /Askim K. Kvasnes Biri Travbane 4 16/7 - 03 / 3 2100 16,2a 37
Kristine Kvasnes (T) Marie Tovengen K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 26/6 - 04 / 11 2100 16,8a 217
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane P 20/6 - 21 / 1 2140 17,8 P
2 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -2 -1 -2 -4 -69 000
The Voice 2 Plass 136 500
6 år BRUN V v.Thai Tanic T. Borg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 05 / 1 1609 13,6a 185
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) P. Kals Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 06 / 2 2100 15,3a 214
Kåre Iversen-Stine-Elise Iversen P. Kals Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 01 / 5 2100 17,3a 118
Helene Kolle Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 01 / 4 2140 15,4a 157
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek L. Kolle Momarken Travbane 2 04/7 - 03 / 4 2140 16,8a 25
3 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -26 991 2017: -19 -1 -2 -0 -11 -65 000
Norva Jacase 3 Plass 135 491
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) O. Østre Sørlandets Travpark 6 22/7 - 05 / 5 2140 15,9a 115
e. Rita Jacase v. Thackeray* (S) A. Sletsjø Momarken Travbane 1 04/7 - 03 / 6 2140 16,6a 51
Steinar Sletsjø /Hof O. Østre Bjerke Travbane 2 26/6 - 04 / 7 2100 16,3a 412
Christina A. Hande (A) Steinar Sletsjø A. Sletsjø Biri Travbane 6 02/6 - 06 / 5 1609 15,9ag 240
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek A. Sletsjø Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 02 / 11 2100 16,9a 342
4 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000 2016: -10 -0 -0 -0 -2 -5 500
Krakartau 4 Plass 161 000
10 år BRUN V v.Jailhouse Jesse* (US) M. Goggin Drammen Travbane 6 03/9 - 02 / 6 2100 16,1a 594
e. Lornalot Kash (US) v. El Paso Kash (US) C. Hande Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 04 / 7 2120 17,2 347
Jan Løvvold /Stokke J. Hansen Drammen Travbane 0 31/7 - 05 / 5 1700 16,8a 3516
Josefine Eilertsen (S) Jan Løvvold M. Helland Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 05 / 6 1609 15,0a 896
Skrådelt svart/gull, hvit kant M. Helland Klosterskogen Travbane 6 25/5 - 08 / 7 1700 17,6a 1545
5 2018: -12 -0 -2 -3 -3 -49 000 2017: -23 -1 -1 -2 -10 -69 000
Arion Augustinu 5 Plass 188 000
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) V. Bugge Bjerke Travbane 0 08/9 - 04 / 6 2100 17,5a 592
e. Ariel Nosto v. Pearsall Hanover* (US) H. Halme Klosterskogen Travbane 9 02/9 - 03 / 2 2100 18,8ag 273
Malin Grødum /Kongsberg R. Kruse Klosterskogen Travbane 3 24/8 - 01 / 5 2100 18,6a 156
Martine O. Sørvik (T) Malin Grødum H. Eggen Drammen Travbane - 17/8 - 01 / 4 1700 g5 ag 317
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek H. Eggen Drammen Travbane 0 31/7 - 01 / 2 2100 17,6 167
6 2018: -9 -2 -2 -0 -3 -145 000 2017: -12 -2 -2 -0 -4 -63 000
Nad Al Sheba 6 Plass 318 000
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 17/8 - 01 / 2 1700 15,3a 210
e. Picabo Chill (S) v. Giant Chill* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 0 26/7 - 03 / 3 2140 21,2 656
Stall Damehesten E. Jensen Drammen Travbane 6 01/7 - 02 / 6 2100 19,7a 41
Elisabeth Jensen Alexander Heisholt (T) A. Robertsen Drammen Travbane 4 19/6 - 02 / 8 2100 16,6a 201
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 08/6 - 01 / 9 2100 17,6a 407
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -17 -4 -1 -2 -7 -109 541
Arn Brodde (S) 7 Plass 244 712
7 år MØRKBR V v.S.J.'s Photo* (US) K. Foget Drammen Travbane 2 03/9 - 02 / 5 2100 15,5a 50
e. Ameron Cam (US) v. Sierra Kosmos* (US) A. Valstad Åmål 3 27/8 - 04 / 3 1680 15,0a 229
Team Arn Brodde R. Kruse Momarken Travbane 6 03/8 - 05 / 12 1640 15,8a 495
Anita Valstad Hagmann (S) Diana L. Olsson (B) J. Sjøqvist Årjäng 6 14/7 - 04 / 12 1640 15,4a 840
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek R. Kruse Momarken Travbane 4 04/7 - 03 / 1 2140 17,2a 89
8 2018: -10 -0 -0 -1 -7 -29 000 2017: -12 -0 -1 -1 -6 -31 000
Victoria Lund (DK) 8 Plass 239 782
7 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) G. Flognes Bjerke Travbane 7 08/9 - 01 / 5 2100 16,4a 175
e. Kate Lund (DK) v. Action Hall* (US) H. Baginski Drammen Travbane 9 03/9 - 02 / 4 2100 16,8a 388
Beate Holmstrøm-Geir Smeby C. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/8 - 06 / 10 2100 16,0a 1472
Silje Hogner (A) Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Drammen Travbane 0 17/8 - 05 / 7 2100 18,2a 305
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl S. Hogner Biri Travbane 6 16/7 - 03 / 10 2100 16,9a 265
9 2018: -7 -0 -1 -0 -1 -9 000 2017: -13 -0 -2 -3 -4 -37 500
Freule Idzarda (NL) 9 Plass 163 265
6 år MØRKBR HP v.Passing Renka (NL) G. Austevoll Drammen Travbane 3 07/9 - 05 / 9 2100 17,6a 228
e. Sanna Karsk (S) v. Jain De Beval* (FR) H. Bjørntvedt Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 04 / 11 2120 18,1 264
Erland Bjørntvedt-Heidi Bjørntvedt A. Frønes Sørlandets Travpark 0 22/7 - 01 / 3 2140 16,0a 349
Heidi Bjørntvedt Erland Bjørntvedt G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 7 2100 15,5a 1092
Lys grønn,hv.sidef, todelt hvit/sv.erm A. Frønes Sørlandets Travpark 3 25/6 - 05 / 5 1609 15,2a 345
10 2018: -13 -3 -5 -1 -2 -97 000 2017: -12 -1 -2 -0 -5 -45 448
Garfieldz Prinze (S) 10 Plass 242 444
7 år SVART V v.San Pellegrino* (US) S. Eilertsen Bjerke Travbane 5 08/9 - 04 / 8 2100 17,3a 225
e. Petite d'Aunou (S) v. Defi D'aunou* (FR) H. Bye Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 04 / 1 2100 17,6 38
Lars Raaum /Hov H. Bye Bjerke Travbane P 16/8 - 21 / 1 2140 18,0 P
Henriette Bye J. Wallin Åby 0 27/6 - 06 / 12 2140 16,4a 1075
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl J. Wallin Åby 0 15/6 - 03 / 6 2140 16,2a 59