<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:30 V65-5
V5-3
DD-1
HERKULES

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -23 -0 -0 -3 -9 -44 000 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 1 Plass 108 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 6 05/9 - 04 / 4 2640 32,8 587
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 27/8 - 02 / 2 2100 dg 649
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 03 / 4 2520 33,2 g 104
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Momarken Travbane 0 05/8 - 01 / 8 2160 30,6 248
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 11 2120 dg 228
2 2018: -22 -0 -0 -1 -10 -37 500 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 1 Plass 144 000
8 år BRUN HP v.Skibber Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/9 - 05 / 10 1640 30,4 328
e. Trydals Tea v. Schuvar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 02 / 12 2120 29,0 590
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 04 / 7 2100 33,9 g 328
Kristine Kvasnes (T) Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Drammen Travbane 0 18/5 - 05 / 8 2120 32,2 g 223
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 04 / 11 2120 32,3 184
3 2018: -12 -4 -2 -0 -4 -109 000 2017: -14 -3 -7 -1 -3 -106 000
Loke 2 Plass 236 500
6 år SVART V v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 2 26/8 - 02 / 11 2180 29,6 46
e. Grøtte Perla v. Pål Even L. Kolle Sørlandets Travpark 2 06/8 - 04 / 10 2160 29,0 33
Team For Fulle Mugger L. Kolle Sørlandets Travpark 5 11/7 - 06 / 7 2140 29,2a 37
Lars Anvar Kolle (T) Grethe Cecilie Skaar L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 22/6 - 04 / 10 2120 29,3 60
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 7 24/5 - 09 / 14 2160 30,0 40
4 2018: -21 -0 -4 -2 -10 -86 500 2017: -23 -2 -1 -2 -9 -82 500
Hellestvedt Trym 3 Plass 219 900
6 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/9 - 05 / 5 1640 36,8 g 104
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin J. Barth Klosterskogen Travbane 0 24/8 - 02 / 10 2100 31,0a 341
Kirstine Barth /Herre J. Barth Jarlsberg Travbane 6 04/8 - 03 / 5 1609 27,8a 444
Jostein Barth (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 6 2100 30,5a 145
grønn m/rødt og grått kryss J. Barth Sørlandets Travpark 4 02/7 - 02 / 1 2140 30,3 g 49
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -2 -3 -0 -4 -63 500
Sager'n 4 Plass 104 250
6 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 02/9 - 08 / 1 2100 30,6a 421
e. Lykkevara v. Lykke Gutten C. Hande Jarlsberg Travbane 4 18/8 - 02 / 7 2100 29,0a 435
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 04 / 14 2120 32,0 204
Gunnar Austevoll (T) Svein Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 04/5 - 04 / 12 2120 32,6 53
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 14/4 - 06 / 9 2120 31,2 g 73
6 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 5 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Drammen Travbane 2 03/9 - 05 / 7 2120 30,7 296
e. Rigel Edda v. Alm Rigel S. Jessen Jarlsberg Travbane - 18/8 - 04 / 2 2100 dg 817
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes B. Garberg Drammen Travbane 0 12/8 - 01 / 11 2140 30,8 g 276
Knut Robin Dalsbotten (A) Odd Arne Aaland A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 04 / 11 2100 31,5ag 597
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 4 22/6 - 04 / 12 2120 30,2 474
7 2018: -15 -1 -2 -3 -5 -63 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 6 Plass 197 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks L. Kolle Bjerke Travbane 5 06/9 - 05 / 7 1640 29,6 177
e. Bakkmo Fuksa v. Braute O. Østre Jarlsberg Travbane 7 26/6 - 02 / 1 2100 30,5 75
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen O. Østre Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 05 / 4 2100 30,6 g 490
Simen Bjørbæk Jessen (T) Per Gottling (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/6 - 04 / 2 2100 30,1 106
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 10 2100 30,1a 497
8 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -14 -0 -0 -0 -10 -30 000
Tegner Tarzan 7 Plass 66 500
11 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 03 / 5 2540 31,9 130
e. Prikke v. Slått Pil D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 30/7 - 03 / 12 2120 32,2 652
Marte Elisabeth Polland Lekman /Stathelle A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 4 2140 29,4ag 431
Magnus Helland (T) Marte E. Polland Lekman A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 02/7 - 03 / 9 2160 31,3 g 821
gul m/svart h og ermstriper D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 22/6 - 04 / 5 2120 30,8 486
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -2 -3 -8 -56 000
Viktoria U.N. 8 Plass 107 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor J. Undem Drammen Travbane 6 03/9 - 05 / 11 2140 30,7 229
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 04 / 3 2100 30,2 250
Anstein Ølmheim-Marianne Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 7 30/7 - 04 / 3 2100 30,0a 207
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 02 / 3 1700 28,2a 118
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 6 14/5 - 04 / 3 2140 31,0 77
10 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 9 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Drammen Travbane 6 07/9 - 04 / 12 2100 31,9a 379
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Drammen Travbane 7 31/7 - 04 / 3 2100 31,1ag 599
Hans Landsverk /Gransherad A. Heisholt Drammen Travbane 3 19/6 - 03 / 11 2140 31,9 227
Anette Frønes (A) Hans Landsverk D. Dalen Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 4 2500 32,3 354
Mørkblå m/burg. ermer, reklame D. Dalen Bjerke Travbane 5 25/2 - 01 / 1 2140 31,6 148
11 2018: -20 -0 -0 -0 -7 -23 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 1 Plass 143 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 05 / 5 1700 29,1ag 422
e. Stjernejanna v. Elding T. Borg Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 14 2120 30,1 g 470
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Klosterskogen Travbane 8 01/6 - 04 / 1 2100 30,8 156
Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Bjerke Travbane 0 24/5 - 02 / 1 2640 30,5 506
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Drammen Travbane 7 30/4 - 01 / 7 2520 30,6 720
12 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 2 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Bjerke Travbane 0 23/8 - 05 / 7 2140 29,0 605
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 6 10/8 - 05 / 1 2100 28,0a 362
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 8 2160 29,1 565
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 5 19/7 - 06 / 7 1609 27,3ag 222
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl A. Frønes Sørlandets Travpark - 02/7 - 02 / 11 2160 dg 260