<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
For 3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -12 000
Emse Balder 1 Plass 32 000
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder A. Christensen Klosterskogen Travbane 2 24/8 - 07 / 5 2100 34,9 169
e. Emse Guri v. Braute A. Christensen Jarlsberg Travbane 7 18/8 - 07 / 2 2100 40,2 g 370
Veronica Dedal Hansen /Silsand A. Christensen Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 08 / 2 2100 39,6 g 130
Anne Christensen (A) A. Christensen Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 4 2100 39,2 P
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem
2 2019: -6 -1 -1 -0 -3 -30 000 2018: -10 -1 -2 -3 -0 -45 000
Aarbakks Evelyn 2 Plass 114 000
6 år BRUN HP v.Rapp Best O. Østre Bjerke Travbane 4 06/9 - 09 / 6 2140 34,1 407
e. Fjære Besta v. Spiktoto H. Andersen Kala Landbane 2 19/8 - 08 / 3 1900 36,6 228
Anniken Mastereid-Rasmus Gisholt O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 01 / 7 2100 40,0 236
Geir Mikkelsen (T) Anniken Mastereid O. Østre Drammen Travbane 0 30/4 - 07 / 8 2100 40,7 g 288
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek O. Østre Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 9 2120 39,6 g P
3 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -12 000 2017: -9 -0 -0 -0 -8 -17 000
Lynjor 3 Plass 31 000
11 år SVART V v.Lumjor M. Odderstøl Klosterskogen Travbane 5 24/8 - 07 / 7 2120 34,7 248
e. Ervina v. Alm Svarten M. Odderstøl Klosterskogen Travbane 6 10/8 - 07 / 6 2120 34,9 434
Janicke Reiersen /Kvinesdal M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 3 2140 34,5ag 977
Monica Odderstøl (A) Janicke Reiersen (P) M. Odderstøl Sørlandets Travpark 6 02/7 - 07 / 8 2160 34,2 528
Svart m/rødt bånd/ermf.,hvit søm M. Odderstøl Sørlandets Travpark 7 09/4 - 07 / 2 2140 36,4 g 401
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -1 -1 -61 000
Tako Ø.K. 1 Plass 164 000
6 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Sørlandets Travpark 4 13/8 - 08 / 7 2160 32,2 60
e. Taletta v. Rigel Jo J. Undem Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 4 2100 dg 49
Jan Gustavsen /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 02 / 7 2100 30,0 105
Johan Herbjørn Undem (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 22/6 - 08 / 9 2120 dg 33
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 1 08/6 - 02 / 2 2100 32,9 90
5 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -80 000 2018: -17 -12 -2 -2 -1 -400 000
Magnums Othello 2 Plass 576 000
6 år BRUNSVART H v.Bork Odin S. Wassberg Forus Travbane 0 25/4 - 04 / 3 2040 35,8 g 36
e. Trø Vesla v. Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 1 06/4 - 08 / 5 2140 33,6 11
Stall Skjøndal S. Wassberg Bergen Travpark 1 02/3 - 07 / 2 2100 33,5 32
Øystein Tjomsland (T) S. Wassberg Bergen Travpark 7 14/4 - 01 / 1 2100 37,1 rg 77
mørkblå m/sølv reklame S. Wassberg Bergen Travpark P 17/3 - 22 / 2 2100 36,9 g P
6 2019: -9 -2 -2 -1 -3 -66 000 2018: -16 -1 -3 -4 -5 -76 000
Lome Perla 3 Plass 200 500
6 år L.BRUNBORK HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/9 - 03 / 10 2120 33,5 g 31
e. Lomevilja v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 27/8 - 08 / 3 2100 32,4 18
Ludvig Jensen /Tveit L. Kolle Sørlandets Travpark 5 20/8 - 08 / 7 2160 33,3 g 32
Eirik Høitomt (T) Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/8 - 07 / 1 2140 32,4 28
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark P 02/7 - 23 / 3 2160 36,4 P
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -2 -14 000
Tin Spika 4 Plass 26 000
7 år SVART HP v.Spikeld J. Eriksen Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 08 / 13 2120 34,5 g 112
e. Tun Kari v. Kos Knekten K. Handeland Forus Travbane 4 02/5 - 03 / 8 2060 35,1 g 161
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Handeland Bergen Travpark - 02/3 - 07 / 5 2120 dg 68
Marius Høitomt (T) Johan Kringeland Eriksen (T) J. Landaas Bergen Travpark - 01/12 - 07 / 10 2120 dg 142
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek J. Landaas Bergen Travpark 2 03/11 - 08 / 4 2100 34,8 g 86
8 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 5 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 30/7 - 03 / 3 2100 dg 292
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 7 11/7 - 08 / 6 2160 34,4 150
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 08 / 10 2120 32,3 384
Åsbjørn Tengsareid (T) Helen Løland Bakka J. Undem Sørlandets Travpark 8 06/6 - 08 / 3 2160 34,6 g 416
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 28/5 - 08 / 5 2160 35,2 g 86
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ingemann 6 Plass 30 000
7 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 17/8 - 04 / 9 2120 34,2 141
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Bjerke Travbane 3 10/8 - 02 / 4 2100 32,1a 209
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen J. Gaustad Kongsvinger Travbane 4 05/7 - 09 / 12 1620 33,1 27
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 22/6 - 08 / 8 2120 32,3 333
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 08/6 - 02 / 8 2120 32,9 413
10 2018: -12 -0 -1 -1 -5 -29 000 2017: -9 -1 -2 -1 -2 -34 000
Spang Barry 7 Plass 63 000
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 5 13/8 - 08 / 1 2140 33,3 31
e. Spang Koso v. Kos Knekten L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 01 / 2 2100 33,3 19
Karianne Hasselgård-Vibeke Pedersen L. Kolle Sørlandets Travpark 3 29/4 - 08 / 5 2140 32,1 188
Lars Anvar Kolle (T) Asbjørn Steen L. Kolle Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 6 2160 35,2 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
11 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -17 000 2018: -14 -1 -1 -2 -2 -36 000
Emblan 8 Plass 100 000
6 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld M. Soma Haugaland Travpark 7 03/9 - 05 / 4 1820 37,1 g 1095
e. Olava v. Spikeld M. Soma Forus Travbane 3 24/8 - 02 / 9 2080 33,7 g 343
Stall Marteng M. Soma Forus Travbane 8 15/8 - 08 / 2 2040 37,0 g 96
Martin Soma (A) M. Soma Forus Travbane - 08/8 - 07 / 14 2060 dg 150
hvit m/grønt sk.stk. grønne seler/erme Å. Tengsareid Forus Travbane 2 01/8 - 04 / 1 2040 32,5 57
12 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -27 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 9 Plass 78 369
7 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Årjäng 0 06/8 - 09 / 9 2160 34,4 g 18
e. Tangen Stili v. Lome Kongen G. Austevoll Årjäng 3 16/6 - 08 / 9 2160 31,7 45
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum G. Austevoll Momarken Travbane 2 15/11 - 08 / 4 2140 36,3 rg 21
Johan Kringeland Eriksen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 07 / 2 2100 34,7 47
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek G. Austevoll Momarken Travbane P 27/9 - 20 / 6 2160 37,4 P
13 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -20 000 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -16 000
Sjefslotte 10 Plass 66 000
8 år SVART HP v.Troll Tarzan G. Mikkelsen Forus Travbane 0 01/11 - 06 / 8 2060 33,5 71
e. Sjefslill v. Sjefen G. Tollefsen Forus Travbane 0 07/6 - 01 / 12 2080 33,1 315
Leif Tønnessen /Kvinesdal G. Tollefsen Forus Travbane 0 06/5 - 05 / 7 2060 31,9 g 96
Arild Berås (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 10/4 - 02 / 11 1609 28,6a 387
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 03/4 - 07 / 7 2180 32,2 147