<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:50 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
24. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Fyrrig 2100 1 Plass 0
2 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld
e. Starelv Frøkna v. Spang Best
Bjørn Steinseth /Løten
R. Sveen Bjørn Steinseth (T)
brun m/røde seler
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
T.B.'s Trølljinta 2 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Feseth Lynet T. Bronken Biri Travbane 25/8 - 22 / 3 2100 01,3 g B
e. Nordby Flisa v. Thuli Elden
Stall I.T.K.
T. Bronken Bjørn Steinseth (T)
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Braastad Gullet 3 Plass 0
3 år MØRKBR HP v.Briskeby Rauen
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll*
Marthe Braastad /Roa
M. Gundersen Marthe Braastad (R)
marineblå m/hvit og rød søm + reklame
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tronmin 4 Plass 0
2 år BRUN V v.Norheim Faksen
e. Hegglill v. Steinsvad Eld
Terje Hanestad /Roverud
T. Hanestad
brun m/hvit og grønn stolpe
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Super Melis 5 Plass 0
3 år SVART HP v.Joker Elden
e. Molita v. Moe Odin
Jan Ove Mælum /Harestua
A. Stensen Jan Ove Mælum
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Halmrast Balder 6 Plass 0
2 år BRUN V v.H.G. Balder
e. Horgen Eldy v. Elding
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen
Ø. Ruttenborg Andreas Halmrast
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Andora 2120 1 Plass 0
2 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane 01/9 - 23 / 4 2100 03,1 g B
e. Atom Flisa v. Lome Elden
Anette Isaksen /Stange
K. Johansen Anette Isaksen (A)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kvern Faksen 2 Plass 0
2 år SVART H v.Norheim Faksen S. Borstad Biri Travbane 01/9 - 23 / 6 2100 05,1 g N
e. Terma v. Lome Elden
Stein Isak Borstad /Roverud
S. Borstad
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe.
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kiro Titana 3 Plass 0
2 år BRUN HP v.Tuxi Titan B. Steinseth Biri Travbane 01/9 - 23 / 3 2100 01,5 B
e. Zulu Bia v. Thuli Elden
Kirsten Rostille /Braskereidfoss
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj