<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
SANDNES OG OMEGNS TRAVKLUBB'S LØP

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 40.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-11 Plass : 7-4-11

1 2018: -12 -0 -2 -1 -5 -43 000 2017: -9 -0 -3 -1 -3 -50 000
Dag Tora 2040 1 Plass 114 500
5 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin O. Gudmestad Forus Travbane 2 24/8 - 02 / 12 2080 33,6 255
e. Dagsvinni v. Pajaprins Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 10/11 - 07 / 3 2120 34,8 125
Nils Dagestad /Voss Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 20/10 - 02 / 4 2100 34,7 73
O. Gudmestad Geir Gudmestad (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 08/9 - 07 / 5 2100 35,6 102
hvit m/grønt kryss. Ø. Austevoll Bergen Travpark P 04/8 - 20 / 4 2120 37,5 P
2 2018: -21 -2 -3 -3 -7 -91 500 2017: -12 -1 -2 -2 -4 -44 000
Alm Tekla 2 Plass 135 500
5 år BRUN HP v.Tekno Odin T. Erga Forus Travbane 1 15/8 - 08 / 6 2060 34,2 82
e. Alm Tindra v. Auvin (S) P. Erga Forus Travbane 5 08/8 - 07 / 10 2060 32,2 170
Annette Erga /Orre P. Erga Forus Travbane 4 01/8 - 04 / 4 2060 32,7 65
Ø. Tjomsland Tom Erga (T) T. Erga Forus Travbane 2 25/7 - 04 / 2 2040 32,2 143
mørkblå m/sølv reklame P. Erga Forus Travbane 5 18/7 - 08 / 4 2060 34,2 g 126
3 2018: -8 -0 -2 -2 -2 -27 000 2017: -8 -0 -2 -1 -4 -34 000
Komnes Troll 3 Plass 61 000
5 år BRUN V v.Tekno Odin G. Tollefsen Forus Travbane 0 18/7 - 04 / 2 2040 33,1 g 218
e. Mathea v. Høiby Kongen G. Tollefsen Forus Travbane 4 27/6 - 01 / 6 2040 31,6 138
Jarl Undahl-Harald Undahl G. Tollefsen Forus Travbane 4 18/6 - 02 / 3 2040 31,5a 329
G. Tollefsen Harald Undahl G. Tollefsen Forus Travbane 3 23/5 - 09 / 8 2060 33,0 48
rød m/hvitt kryss G. Tollefsen Forus Travbane 2 18/4 - 07 / 7 2060 32,2 27
4 2018: -15 -4 -2 -4 -3 -119 000 2017: -8 -3 -2 -1 -1 -76 000
Møller Viktoria 4 Plass 205 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Gudmestad Haugaland Travpark 1 03/9 - 05 / 5 1820 32,9 15
e. Linspika v. Spikeld G. Gudmestad Forus Travbane 1 24/8 - 02 / 6 2060 30,6 17
Stall Aase O. Gudmestad Forus Travbane P 08/8 - 20 / 1 2040 34,4 P
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane N 21/3 - 20 / 6 2060 37,0 r N
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 0 09/6 - 01 / 8 2060 br g 16
5 2018: -26 -2 -2 -3 -13 -101 000 2017: -21 -0 -2 -3 -6 -44 500
Flyteld 5 Plass 154 500
10 år BRUNSVART V v.Elding R. Wiig Haugaland Travpark 2 03/9 - 05 / 7 1820 33,8 86
e. Flytlill v. Atom Vinter R. Wiig Forus Travbane 3 15/8 - 08 / 8 2060 34,7 g 36
Torstein Gudmestad /Bryne R. Wiig Forus Travbane 2 08/8 - 07 / 8 2060 31,2 349
R. Wiig Torstein Gudmestad (A) R. Wiig Forus Travbane - 25/7 - 04 / 5 2040 dg 304
svart m/blå ermstriper og reklame R. Wiig Forus Travbane 3 18/7 - 08 / 13 2080 32,4 352
6 2018: -13 -0 -0 -0 -5 -15 500 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -44 000
Timona Ø.K. 2060 1 Plass 113 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor G. Mikkelsen Forus Travbane 0 15/8 - 04 / 4 2040 31,3 g 143
e. Timor v. Pål Even G. Mikkelsen Forus Travbane 5 08/8 - 04 / 9 2060 30,4 g 95
Gunn-Elisabet V. Svendsen /Sandnes G. Mikkelsen Forus Travbane 2 18/7 - 04 / 5 2040 29,6 453
G. Mikkelsen Gunn E. Vigane Svendsen (P) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 29/4 - 04 / 6 2160 31,8 250
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek S. Høitomt Forus Travbane 0 18/4 - 04 / 6 2040 33,2 118
7 2017: -10 -1 -2 -1 -1 -57 000 2016: -7 -1 -0 -1 -1 -27 000
Føynland Faks 2 Plass 84 000
4 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Djøseland Haugaland Travpark - 03/9 - 01 / 4 1800 dg 34
e. Lannem Siv v. Alm Viktor C. Hande Bergen Travpark 4 19/8 - 05 / 9 2100 30,8a 40
Stig Steinskog /Stavanger K. Djøseland Forus Travbane - 25/7 - 04 / 11 2080 dg 33
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 2 04/6 - 04 / 7 2040 28,4a 78
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. T. Salte Forus Travbane 0 23/5 - 02 / 1 2040 33,1 g 91
8 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -58 000 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -6 000
Norheim Jerka 3 Plass 64 000
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Olsen Bjerke Travbane 0 28/8 - 13 / 5 2100 35,5ag 642
e. Norheim Støva v. Alm Svarten I. Olsen Sørlandets Travpark 7 06/8 - 04 / 6 2140 32,1 121
Kjetil Olsen-Marit Olsen I. Olsen Sørlandets Travpark 0 25/6 - 06 / 9 2160 32,7 g 359
I. Olsen Øystein Tjomsland (T) I. Olsen Forus Travbane 2 18/6 - 02 / 2 2040 31,0a 194
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl I. Olsen Sørlandets Travpark 4 06/6 - 08 / 8 2180 31,1 235
9 2018: -10 -5 -1 -1 -1 -126 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Soten 4 Plass 169 950
6 år SVART H v.Alm Viktor T. Erga Bergen Travpark 2 10/11 - 02 / 4 1600 29,3a 23
e. Sota v. Braute T. Erga Forus Travbane 0 26/4 - 05 / 7 2060 31,5 154
Annette Nancy Hoem /Kleppe T. Erga Forus Travbane 0 19/4 - 08 / 10 2100 33,1 g 24
K. Handeland Annette Nancy Hoem T. Erga Forus Travbane 2 12/4 - 01 / 10 2080 30,5 76
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. T. Erga Forus Travbane 2 29/3 - 07 / 9 2080 33,0 44
10 2017: -15 -1 -0 -0 -7 -35 000 2016: -13 -0 -0 -2 -3 -18 000
Truså Ø.K. 5 Plass 66 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor B. Øksnevad Drammen Travbane 0 12/8 - 04 / 3 2100 31,7 g 249
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven B. Øksnevad Forus Travbane - 08/8 - 04 / 10 2060 dg 115
Stall Davenskø Å. Tengsareid Forus Travbane - 01/8 - 05 / 5 2060 dg 93
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 6 25/7 - 04 / 10 2080 31,6 g 40
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane 1 18/7 - 04 / 6 2040 29,4 g 67
11 2018: -11 -5 -0 -1 -1 -84 500 2017: -9 -3 -1 -2 -1 -68 000
Erga Jokeren 6 Plass 164 500
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld T. Erga Bjerke Travbane 0 28/8 - 08 / 1 2600 28,7ag 578
e. Sjefsstjerna v. Elding T. Erga Forus Travbane 1 08/8 - 04 / 3 2060 29,0 21
Atle Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 1 01/8 - 04 / 6 2080 30,1 13
T. Erga T. Erga Forus Travbane 1 18/7 - 08 / 8 2080 29,6 13
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 02 / 5 2100 29,8 g 31
12 2018: -7 -2 -1 -1 -1 -48 500 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -19 000
Kor Kosen 7 Plass 107 000
6 år BRUN V v.Krageboen L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 01 / 6 1609 26,9a 59
e. Kor Kosa v. Kos Knekten V. Hop Momarken Travbane 1 04/7 - 04 / 7 2140 31,0 80
Jack-Ivan Mikalsen-Grethe Mikalsen L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 12 2140 35,8 rg 530
E. Høitomt Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 5 21/12 - 01 / 2 2100 33,4a 218
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 05/12 - 08 / 15 2120 34,3 239
13 2018: -17 -3 -0 -3 -6 -86 500 2017: -12 -1 -2 -1 -4 -62 000
Verdals Svarten 8 Plass 188 000
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld E. Nedrebø Haugaland Travpark - 03/9 - 05 / 11 1840 g2 67
e. Verdals Stjerna v. Elding J. Eilertsen Bergen Travpark 5 19/8 - 05 / 2 2100 30,9a 65
Arild Salte-Arne Pollestad Å. Tengsareid Forus Travbane 2 08/8 - 04 / 6 2060 29,2 186
Å. Tengsareid Arild Salte E. Nedrebø Forus Travbane 6 27/6 - 01 / 4 2040 33,2 189
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Nedrebø Forus Travbane 0 01/11 - 06 / 11 2060 33,5 g 55
14 2017: -9 -0 -0 -3 -4 -29 000 2016: -17 -1 -0 -3 -5 -34 000
Motveit Koså 9 Plass 65 000
7 år BRUN HP v.Vinning Kos G. Gudmestad Forus Travbane 4 24/8 - 07 / 3 2060 30,2 g 267
e. Rust Mari v. Elding P. Buer Forus Travbane 6 01/8 - 05 / 1 2040 31,0 226
Stall Travellers G. Gudmestad Forus Travbane 0 25/7 - 04 / 12 2080 br g 105
P. Buer Geir Gudmestad (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 4 18/7 - 04 / 4 2040 30,2 62
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re G. Gudmestad Forus Travbane 3 04/6 - 08 / 13 2080 31,7 490
15 2018: -8 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -18 -1 -2 -2 -7 -67 000
Beck Odin 2080 1 Plass 131 000
7 år SVART V v.Krageboen J. Vatland Forus Travbane 0 01/8 - 05 / 4 2060 30,1 368
e. Martha Mollyn* v. Spikeld E. Høitomt Forus Travbane 6 25/7 - 06 / 6 2040 29,4a 27
Sherilyn C. Boganes /Sandnes E. Høitomt Forus Travbane 3 27/6 - 04 / 1 2040 28,0a 34
T. Solberg Jimmy Vatland (A) T. Solberg Forus Travbane 2 17/6 - 02 / 6 2060 28,9 49
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Forus Travbane 5 04/6 - 04 / 8 2040 29,2ag 55